Přejít na obsah

problem s denim svicenim FL


chipmen

Doporučené příspěvky

Domontovaval jsem na OII FL mlhovky s denni svicenim + vymena bcm za 1K0937087, mlhovky s corner frci v pohode, ale denni sviceni nejde zaboha, ani jedno svetlo, ani pri testu. Zapojeny je to na spravny piny (je to verze pro zad. el okna). Bud mi chybi neco v kodovani, co zaboha nejsem schopen dohledat, nebo mam verzi jednotky (ze supa) ktera to nepodporuje?

Kodovani je 40180AB890050CF04008008011008164050100AE436D89605C4440000000

Jednotka je Part No SW: 1K0 937 087 HW: 1K0 937 087 Component: BCM PQ35 H 020 0358 Revision: 00020000

Mimochodem pri te prilezitosti jsem zjistil, ze footlight skutecne neni na bytu 12 bit 5 (tam je mozna tak to sviceni za jizdy, u ktereho ale nejde nastavit adaptace, protoze to proste neumi jednotka) ale o par bytu dal, v novym cbl co je od verze 908.1 uz to popsane je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednotku máš podle mě správnou, spíš je problém v kódování. Tohle jsem si nechával dodělat v autorizovaným servisu, drbali se s tím tři dny a pak mi odevzdali auto, který přes DO nezamykalo zadní dveře a kufr. Tak jsem jim to vrátil a za dva dny to bylo ok...Sami tvrdili, že je problém s kódováním...

mimochodem, budeš dodělávat i foot light?

Editováno: , autor: Olda Homola
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Footlight uz jsem dodelal, funguje, jen nemam maxidot, takze nastaveni intenzity podsvetleni jen pres VAG, ale to me zatim netrapi. Pin zapojeni lze najit v ELSA, viz ta sama jednotka pro Superb, kodovani uz v novem VCDS je, jen protoze uz nejde jednoduse ty nove labely cist(nebo to ja neumim) tak nereknu to z hlavy...

No nepredpokladam ze by si v autorizaku poradili to s cim ja ne :) tady na foru jsou ale tri - pet lidi ktery jsou toho schopni...

S autorizaky mam takove zkusenosti ze pokud to nebude nutne tak uz tam v zivote nevlezu, vyjma nakupu dilu :)

Mimo jine jsem dodelaval i zadni repro a zadni el.okna do FL, navody pripravuji.

Editováno: , autor: chipmen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...