Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

S jakou značkou nekoncernových kol máte zkušenost, že jsou skutečně odolná? Přijde mi, že se škodováckými můžu vymést každou díru a na nich se to nijak nepodepíše.

Kdo vůbec pro Škodovku dělá kola?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S jakou značkou nekoncernových kol máte zkušenost, že jsou skutečně odolná? Přijde mi, že se škodováckými můžu vymést každou díru a na nich se to nijak nepodepíše.

Kdo vůbec pro Škodovku dělá kola?

pro škocnu dělá Hayes Lemmerz OV a pak ještě Ronal v čechách....a kdo dalši nevím :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S jakou značkou nekoncernových kol máte zkušenost, že jsou skutečně odolná? Přijde mi, že se škodováckými můžu vymést každou díru a na nich se to nijak nepodepíše.

Kdo vůbec pro Škodovku dělá kola?

Ja co mel 15" Eleganty tak to byly tusim Ronaly. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S jakou značkou nekoncernových kol máte zkušenost, že jsou skutečně odolná? Přijde mi, že se škodováckými můžu vymést každou díru a na nich se to nijak nepodepíše.

Kdo vůbec pro Škodovku dělá kola?

Ja co mel 15" Eleganty tak to byly tusim Ronaly. ;)

Na prevaznou vetsinu skodovek dela ALU Ronal, snad jen ORS mela jine.Je pravda ze Ronal je super kvalita co se tyce povrchove upravy a vydrzej opravdu dost, ne jako nektere italske smejdy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel si je koupit pred vanocema od Elekrony.cz, ja mam tyhle MAM 15" na zimu a staly 1739kc/kus a 16" staly 1839kc/kus ...no zahubicku, mit 16" zimni pneu tak budou 16" i pres zimu :D

Já je koupil právě tam jak říkáš a právě před vánoci (začátek 12/2005)- Mají stále stejnou akci. 1846,- stojí (a stály) 15tky. 16" byly (a ještě jsou) za 2083,- vč. DPH - už jsem se "lek" že je ještě zlevnily

http://www.elektrony.cz/?&volba=Elektrony&...c6cb2a3fb#MAMW1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel si je koupit pred vanocema od Elekrony.cz, ja mam tyhle MAM 15" na zimu a staly 1739kc/kus a 16" staly 1839kc/kus ...no zahubicku, mit 16" zimni pneu tak budou 16" i pres zimu :D

Já je koupil právě tam jak říkáš a právě před vánoci (začátek 12/2005)- Mají stále stejnou akci. 1846,- stojí (a stály) 15tky. 16" byly (a ještě jsou) za 2083,- vč. DPH - už jsem se "lek" že je ještě zlevnily

http://www.elektrony.cz/?&volba=Elektrony&...c6cb2a3fb#MAMW1

No ja je kupoval v listopadu, kdyz jsem menil na zimaky a to byly fakt za lepsi prachy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...