Přejít na obsah

Pro FRS


Doporučené příspěvky

Já sice nebyl osloven, ale cca. 5,6-5,8 dle podmínek na D1. (Jestli myslíš 130 tacho)

Jmeny jsem napsal ty co vim, ze maj FRS, pokud jsem na nekoho zapomel , plati to i pro nej :D:D

Chtel jsem to jen trosku zjistit, ponevadz furt posloucham, ze me to nejak moc zere, tak at vim, v cem je problem :D:D

Ja jedu kolem 5.3-5.5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim kazdej tejden Praha-Uherske Hradiste..Kdyz jedu tech 130 celou cestu tak 5,5-6,0..s klimou...Mam 205 gumy a chip...abych pravdu rekl tak tech 130 vydrzim jet tak zhruba do Pruhonic :) pak vetsinou kolem 160..a mezi Brnem a U.H. dost predjizdim a v Buchlove tomu davam...pak se vetsinou dostanu na tech 7.0-7.5..

Jednou se mi Povedlo jet z Veseli nad Moravou do Kunovic za 3.6 ale byl to vojeb..Nejvetsi prdel je ze sem pujcil RS kamaradovi a on s tim ze Zlina do Brna za tech 3.6 jel celou cestu... :) jinak nejlepsi spotreba se da vykouzlit tak kdyz si budete celej den jezdit a prepnete si na aktualku a budete si zjistovat kolik vam to na jakej kvalt toci a podle toho zere...a pak se naucit podle toho radit..pac vetsina lidi jezdi pod heslem,nizka spotreba-malo otacek...neni to pravda,je vzdy lepsi drzet auto v kroutaku,hlavne nepridavat moc prudce plyn a nevyrazovat kvalty...pak se daji vykouzlit zajimava cisla...ale na to sem si RS nekoupil ze jo...muj dlouhodobej prumer je 6.2...

obraz013_210.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim kazdej tejden Praha-Uherske Hradiste..Kdyz jedu tech 130 celou cestu tak 5,5-6,0..s klimou...Mam 205 gumy a chip...abych pravdu rekl tak tech 130 vydrzim jet tak zhruba do Pruhonic :) pak vetsinou kolem 160..a mezi Brnem a U.H. dost predjizdim a v Buchlove tomu davam...pak se vetsinou dostanu na tech 7.0-7.5..

Jednou se mi Povedlo jet z Veseli nad Moravou do Kunovic za 3.6 ale byl to vojeb..Nejvetsi prdel je ze sem pujcil RS kamaradovi a on s tim ze Zlina do Brna za tech 3.6 jel celou cestu... :) jinak nejlepsi spotreba se da vykouzlit tak kdyz si budete celej den jezdit a prepnete si na aktualku a budete si zjistovat kolik vam to na jakej kvalt toci a podle toho zere...a pak se naucit podle toho radit..pac vetsina lidi jezdi pod heslem,nizka spotreba-malo otacek...neni to pravda,je vzdy lepsi drzet auto v kroutaku,hlavne nepridavat moc prudce plyn a nevyrazovat kvalty...pak se daji vykouzlit zajimava cisla...ale na to sem si RS nekoupil ze jo...muj dlouhodobej prumer je 6.2...

obraz013_210.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam dlouhodobej prumer 7 - 7,2 chip + 205/40 R17 gumy ....

ale na spotrebu moc nekoukam ... jak tu napsal chudas ... proto jsem si RS nekoupil :D

sraz by sel jen vymyslet kde a kdy ... a hlavne kolik RS-aku by prijelo ... aby jsme tam nebyli ve 2 :D

Kdyz se zvoli dobrej termin tak si myslim ze by to nemel bejt problem...co sem koukal tak tu na foru probihaly srazy na Mimonskem letisti ktere je snad volne pristupne...tak misto mozna tam...termin by se upresnil po domluve..ale zalezi na tom kolik lidi by kejvlo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kejvam, kejvam...

Navrhuj,navrhuj....

Tak NEmuzu 30.5.-10.6., pak taky 23.6.-24.6., i kdyz kdyby to bylo "na chvili"= 2 hodky, mohl bych treba 24.6. kolem poledniho a dal - pojedu z Roudnice do Plzne, tak bych nekam zajel :) Jinak je mi to snad celkem fuk, musim to trosku ridit podle toho, jak mam mladou v praci, mame doma pesana a nerad bych ho tahal s sebou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kejvam, kejvam...

Navrhuj,navrhuj....

Tak NEmuzu 30.5.-10.6., pak taky 23.6.-24.6., i kdyz kdyby to bylo "na chvili"= 2 hodky, mohl bych treba 24.6. kolem poledniho a dal - pojedu z Roudnice do Plzne, tak bych nekam zajel :) Jinak je mi to snad celkem fuk, musim to trosku ridit podle toho, jak mam mladou v praci, mame doma pesana a nerad bych ho tahal s sebou :)

Zrovna ty terminy kdy bych mel mit volno...Pac pak zase hodnotim T.C. kurna :angry: chtelo by to nejakou sobotu...otazka je jakou...Napadla me ta pristi tyden to ale nemuzes :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já bych přijel taky, pokud se nějak dohodneme na termínu, kteý bude vyhovovat všem nebo spíš většině, protože takový termín a místo, aby vyhovovalo všem asi najdem obtížně.

jinak bych na vás kluci měl dotaz. někde se to tu probíralo, ale na mojí FRS slýchám bouchání v nápravě u řidiče. většinou při nižší rychlosti na nerovnostech. kosti, silenbloky jsou v pohodě nemáte někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já bych přijel taky, pokud se nějak dohodneme na termínu, kteý bude vyhovovat všem nebo spíš většině, protože takový termín a místo, aby vyhovovalo všem asi najdem obtížně.

jinak bych na vás kluci měl dotaz. někde se to tu probíralo, ale na mojí FRS slýchám bouchání v nápravě u řidiče. většinou při nižší rychlosti na nerovnostech. kosti, silenbloky jsou v pohodě nemáte někdo podobný problém?

Kontaktuj P2M...ten tohle resi primo se skodovkou..pry je to nejakej silentblok ci co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se srazem souhlasím, když budu mít v tom termínu volno, přijel bych.

Bouchání mám taky-neřeším, naučil jsem se stím žít - rádio na 10tku to hravě přehluší :D

Jinak jezdím do často Praha-Brno-UH-UB-St. Hrozenkov-Trenčín-Prievidza SK a zpět, trasa cca. 405km a když se dívám do svého sesítku provozu auta, tak průměrnou spotřebu na těchto cestách mám dle provozu, počasí a rychlosti od 4,2 při prům. rychl. 85km/h po 7,4 při 118km/h.

Dlouhodobou vždy na 100h na PP2 mám od 6,2 l při 64km/h ( první po koupi auta ještě v záběhu) po 5,2 při 64 km/h poslední. Asi dědkovatím. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...