Přejít na obsah

mlhovky


luke666brouk

Doporučené příspěvky

O la láá... velmi dobrý nápad. Doufám, že tě nikdy nepotkám v noci... Dá se to udělat tak, že vemeš nějaký 8mičku CU - tak 4,5 m . Jedn konec připevníš na kostru - třeba někam k nádrži a druhý na Plus pol baterky... rosvítíš celý auto a budeš spokojen a chudáci, kteří by tě mohli v noci potkat v protisměru taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O la láá... velmi dobrý nápad. Doufám, že tě nikdy nepotkám v noci... Dá se to udělat tak, že vemeš nějaký 8mičku CU - tak 4,5 m . Jedn konec připevníš na kostru - třeba někam k nádrži a druhý na Plus pol baterky... rosvítíš celý auto a budeš spokojen a chudáci, kteří by tě mohli v noci potkat v protisměru taky...

Tak jsem zkoušel tvojí radu a nějak to nejde.Mám diesel lol lol lol:p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem zkoušel tvojí radu a nějak to nejde.Mám diesel lol lol lol:p :p :p

Mno... to že máš diesel z tebe koukám rozumě uvažujícího řidiče nedělá... Takovýhle úpravu jsou občas k vidění v Rusku, respektive v jeho severních oblastech, ale tam bych pro to ještě byl ochten najít jakýs takýs racionální důvod i když zdaleka ne vždy, ale v Čechách?... Nejspíš pro to máš stejný pohnutky, jako "víc pruhů -víc Adidas" tedy adaptováno "Víc šajnu - víc *****"

za hvězdičky si jistě každý doplní sám dle jeho naturelu. Já se raději nehezkých výrazů v tomto případě zřeknu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majitel toho Supa je evidentně politováníhodný k*k*t, kterému jsou veškeré předpisy a ostatní řidiči naprosto u prd*le (viz třeba ty jeho folie 2x přes sebe na všech 4 bočních oknech, přes které je sice blbě vidět, ale on už si na to zvykl, natáčení jízdy ve 240 kmh mobilem atd.). U takových nezbývá než doufat, že to co nejdříve naperou někam do zdi a zafunguje přirozený výběr. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...