Přejít na obsah

Dovolená 2010


Malta

Doporučené příspěvky

tak kam kdo plánujete letos zajet se svým miláčkem (myšleno autowink.gif ) na dovču kol-11.gif ?

My chceme letos už po čtvrté do Bulharska, konkrétně Primorsko. Vyrážíme 5.7. ráno, tak kdyby jste někdo uvažoval o stejném termínu popř.lokaci (alespoň BG), tak bychom spolucestující uvítali, nechce se nám samotným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malta: mam to spočítané celkem na cca 3000km (cesta tam cca 1300km+zpět+pojížďky tam každý den)

kua to jsem nevěděl, že ta fr.riviéra je tak blízko104.gif ... to já čítám tak 3500km (jedna cesta 1560km + pojezdy)fever.gif ... tak doufám že to starka vydrží wink.gif , stejně jako ty 3 roky před tím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My letos Bulharsko Nesebar-Ravda.Odjezd 22.cervence do 30.cervence. Pojedu uplne porprve sam (s rodinou) tak daleko a zaroven si plnim dlouhodoby sen jet na dovolenou autem :) uz se silene tesim,tak doufam ze mi tu radost neco nezkazi...??? Auto mame stare 2roky naj. 13tis.km tak si myslim ze to bude v poho. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malta: Ubytovani zajisteno 170kc osoba. Znamy uz tam jezdi od dob komancu a ma tam znamou co bydli v Burgasu a na sezonu ma jak se to jmenuje,apartman? Barak 2patra na kazdem 3pokoje predminuly rok komplet rekonstrukce koupelna na pokoji a klimatizace. Na jidlo budeme chodit po okoli do hosody atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malta: Ubytovani zajisteno 170kc osoba. Znamy uz tam jezdi od dob komancu a ma tam znamou co bydli v Burgasu a na sezonu ma jak se to jmenuje,apartman? Barak 2patra na kazdem 3pokoje predminuly rok komplet rekonstrukce koupelna na pokoji a klimatizace. Na jidlo budeme chodit po okoli do hosody atd...

To je pěkný. No ale nemáš strach,že tam proběhne nějaká čorka auta nebo něco? Přeci jen je to vzdálenější destinace a tolik čechů autem tam taky nebude. Já jsem tam byl kdysi za dob komančů ale letadlem,když to tak čtu,docela mě to láká. Jak pak je to s ubytováním,když by jel člověk na blint a nemá tam známé jako ty? Jako v Chorvatsku to asi nebude,tam jsem sehnal za 15 min luxus..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...