Přejít na obsah

Snímač tlaku


Thorwulf

Doporučené příspěvky

Zdarec.Sem tam se mi stane že mě to padne do nouzového režimu.Velice nepravidelně!Ale vždycky je to do kopce a asi tak ve stovce.Dneska sem byl na diagnostice a vypsalo to :

č.závady 575 Snímač tlaku v sacím potrubí

Regulační odchylka

Nahodilá závada

Poradí mi někdo co to vlastně znamená a jak na to??Mám to chiplý,může to s tím mít nejakou spojitost?Je to dost nepříjemný!!Mám Tdi 66kW motor AGR.Díky za radu!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo?? :( to ste se s něčím takovým nikdo nesetkali? Díval sem se do "Jak na to" a myslím že je to to čidlo na sacím potrubí co je vidět za světlem na straně spolujezdce....ale jistej si nesju :( Ale asi to bude neopravitelný a bude se muset vyměnit.Nekupoval ste to někdo,abych zhruba věděl ceničku.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Setkal,ale není třebas čas tu sedět a odpovítat,jak někdo napíše.

Najdi si v DP číslo závady a postup odstranění.Myslím,že kdokoli z těch co do toho dělají,nemají čas sedět a radit.Můžeš mít načaté šidlo v IC.Máš li novější AGR,je dole v IC,máš li starší,je nahoře v trubce.Pokud je to občasná závada,je to děžko diagnostikovatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...