Přejít na obsah

Odcizená Octavia Tour 1,6


Lukasm

Doporučené příspěvky

doku to neuzavře policie - tj. dokud nedostaneš usnesení o ukončení pátrání po vozidle- to trvá tak měsíc až dva...to pak musíš dát pojišťovně a tam to trvá taky pár tejdnů...měl si to pojištěný na pořizovací cenu? (GAP) kolik si měl najeto a kdy vyrobeny a jaka pojistovna? Sem zvedav jaky bude rozdil v nasich výplatách ...

a o tý chybějící ruce mi povídej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za přivítání :-) být teď bez auta je jak být bez ruky :-) Jak dlouho může trvat než to pojišťovna uzavře a vyplatí peníze???

No tak to nezávidím, nám ukradli OCT 6.5.2010 doteď policajti neposlali papír pojišťovně a ta nemůže plnit..

Liberec je na Octavky fakt na ho*** za posledni 2 mesice to lita snad co tejden to 2-3 oct.

Jinak policie by měla uzavřít vyšetřování do měsíce po nahlášení, solidní pojišťovna plní do týdne, tudíž to může být 5 týdnů a více..

Držte se!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to nezávidím, nám ukradli OCT 6.5.2010 doteď policajti neposlali papír pojišťovně a ta nemůže plnit..

Liberec je na Octavky fakt na ho*** za posledni 2 mesice to lita snad co tejden to 2-3 oct.

Jinak policie by měla uzavřít vyšetřování do měsíce po nahlášení, solidní pojišťovna plní do týdne, tudíž to může být 5 týdnů a více..

Držte se!

mne na cajtech rekli ze na to maj ze zakona 2mesice a driv at s tim nepocitam...no a ten papirej snad neposilaj oni pojistovne ale tobe a ty ho pak musis dodat pojsitovne aspon tak tomu rozumim.... jinak je to fakt hrozny no....vcera zadrzeli nakej ten gang ale i tak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne na cajtech rekli ze na to maj ze zakona 2mesice a driv at s tim nepocitam...no a ten papirej snad neposilaj oni pojistovne ale tobe a ty ho pak musis dodat pojsitovne aspon tak tomu rozumim.... jinak je to fakt hrozny no....vcera zadrzeli nakej ten gang ale i tak....

nám slíbili měsíc, tak na gang jsem zvědavá.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...