Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony Fabia I


Host Lacer

Doporučené příspěvky

při vsunutí datového CD nebo nedejbože DVD s nelegálně zkopírovaným filmem do autorádia Symphony se aktivuje mechanická ruka a zablokuje pomocí megnetické indukce vysouvací mechanizmus. Současně je aktivován nůž schovaný v tvé sedačce a píchne tě do hýžďového svalu. Přesněji řečeno do pravé půlky (máš-li facelift) a ty zařveš bolestí. Před faceliftem nůž montován na levou stranu sedáku. Can řadič (u faceliftu lin-bus) dostane informaci díky zvukovému čidlu ve stropní lampičce a z reprosoustavy se ozve jekot "LAMO", který se bude 3.1415926535897 krát na druhou opakovat. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Dneska som kupoval v NAY CD/MD/MP3 adapter pro zapojeni prenosnych prehravacu do kazetoveho autoradia,prepojenie s 3.5 mm jack konektorem.Kdo ma autoradio s kazetovym prehravacom je to vyborna volba.Stala 290Sk.Da sa na to pripojit mp3 prehravac.

Ja takto prevadzkujem moje Skodovacke autoradio 2 roky,ale mechanika sa tak opotrebovala,ze to uz nechcem.Proste tie koliecka sa nonstop tocia a vydava to dake praskave zvuky potazmo v zime logika kazetaka prepina na tuner (je to zatuhnute,nevladze to potiahnut).FM adapter je terno,kvalita je degradovana ovela viac ako cez jack.

Ano pochopil som,ze ked mam symphony s konektorom na CD changer tak viem s tym modulom za 2500 pripojit hravo akykolvek MP3 prehravac.

ALE NIKTO TU NERIESI PRAOBYCAJNE RADIO NA FABII,KTORY NEMA CD CHANGER KONEKTOR S LINE VSTUPMI!! TOTO JE MOJ PRIPAD.TO AUTORADIO NEVYMENIM MAM POKOJ OD LOPKAROV,NIKOHO NELAKA.

EXISTUJE AJ RIESENIE OKREM MC ADAPTERA AJ NA TAKUTO VERZIU SKODA AUTO RADIA?!?

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký signál je potřeba na sepnutí MUTE u Symphony? + nebo GND? A je možný spustit PHONE i při vyplým radiu? U mě to tak je a předpokládám, že je to správně. Mám problém s HF kdy po vypnutí spustí PHONE na radiu a to teda zůstane zaplý i když je vyplý. :) A v týhle kose se mi tam teď nechce sedět a měřit. Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojím sa že na Symphony nebude stačiť len ukostrenie ako na ostatných rádiách ale bude tam možno dáka komunikácia, neviem nemám presný popis pinov teraz.

Zapnút ti ten stav možno ide ale vypnút kto vie čo treba. Nebude to hned ale skúsim pozistiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na to prosím. Ale neviděl bych to až tak složitě. Ještě jsem nenapsal, že v provozu to funguje normálně. Při telefonu nebo MP3 se radio přepne do PHONE a po skončení hovoru nebo vypnutí MP3 se přepne na radio. Problém nastane až po vytažení klíčku kdy se po cca 4s HF vypne, což je teda normální :), ale po dalších cca 2s je slyšet relátko v HF a přepne radio do PHONE. A tak to zůstane až do opětovného zapnutí. Klidně celou noc.

Navíc mi dřív se symphony chodila HF od Siemense. Takže si myslím, že radio bude OK. Kdyby alespoň nebyla venku taková kosa :(, v tomhle se mi nechce venku měřit a mrznout. Navíc jsem nenašel nějaký autorizovaný servis Parrot, kde bych se poptal, jestli to je standartní  (pěkně pitomá) vlastnost HF, nebo je to závada. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som namontoval zopar Parrotov ale toto je divné ,a telefon sa ti odpojí od sady??,vyzera to ako ked počas hovoru vypneš klucik a sada ešte beží dalej do skončenia hovoru.Skus s iným mobilom alebo zapoj sadu priamo cez ISO na repraky a vypoj Mute kabel od Parrota.Pokial viem tak aktivácia GND z Parrota na Symfony ti aktivuje tel vstup do rádia a ked sada hodí trvalý impulz aj po vypnutí kluca tak je jasne že ti zapne phone na rádiu.Sada by to ale určite namala robiť potom už len reklamacia!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi prosím Vás někdo vyfotit Symphony mp3 zezadu ? Je tam vstup na obyčejné ISO a anténa jaká ?

P.S. Vleze se Symphony mp3 do středového panelu s tím, že v pozici pod rádiem nebude výsuvná schránka, ale budu tam mít přihrádku viz obrázek ...

díky

Vleze v pohodě. Spodní příhrádka zůstane. Jediný co dáš pryč je ta lišta nad rádiem. SYMPHONY je trochu vyšší. Jinak problém mít nebudeš jsou tam ISO konektory defakto jen přepojit, ikdyž original zapojený ISO od Fábky mají třeba anténu napájenou trvale a 12+ se nebere z rádia. Takže stačí nastudovat zapojení a mělo by to být. Anténu stačí jen přepojit u tohle možná máš jen redukci, kterou vyhodíš.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že to není správné chování HF. Mám to připojené přes ISO. Všechno funguje, hovory i MP3 přepíná, aktivuje MUTE kdy má ale právě i když je vypnutá. Dnes jsem si s tím ještě pohrál a pokud odpojím zcela HF od napájení (+12V stálé i spínané) je aktivní signál MUTE a rádio se přepne do PHONE. Tak tohle asi bude na reklamaci. :(

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže už mi dorazilo rádio předělané na mp3. Cenovka za komplet byla 2797,-. Tato cena je i s poštovným.

- Přehrává MP3

- Zobrazuje při přehrávaní pouze TR34

- Při stisku tlačítka CD(tlačítko pro vysunutí cd) název souboru ID3 TAG bohužel nevim kde nastavit aby se zobrazovalo pořád a ne jen při stisku

Jinak vše naprosto bez problému. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Poslední dobou mám problém s tím, že mi lupe v reprácích. Lupání se však oběvuje pouze u zahřátého rádia, a to v případech kdy dojde k vyššímu krátkodobému odběru napětí (servo, zařazení zpátečky,blinkr atp.) Nevím zda je to špatným kontaktem (za studena jede rádio normálně) nebo přímo rádiem (mám ho skoro 5 let). Předem díky za radu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Originální rádio ŠKODA Symphony Fabia I

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...