Přejít na obsah

"Zatuhla" zpatecka


vobord1

Doporučené příspěvky

Zdravim,

chtel bych se zeptat. Stalo se mi ze jsem nasedl do auta a mel jsem zarazenou zpatecku. Kdyz jsem chtel vyradit a nastartovat tak to proste neslo - paku jsem nedostal ani mensi silou do neutralu. Po nastartovani jsem popojel o 1m se paka jakoby "odtrhla" a uz to preradit slo.

Jde jen o srovnani zubu? Neco jako kdyz mi jednou za cas nejde zaradit jednicka? (musim pres 2ku)

Nebo se muze jednat o neco zavaznejsiho? Pripadne .. co stim?

diky za rady

D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

chtel bych se zeptat. Stalo se mi ze jsem nasedl do auta a mel jsem zarazenou zpatecku. Kdyz jsem chtel vyradit a nastartovat tak to proste neslo - paku jsem nedostal ani mensi silou do neutralu. Po nastartovani jsem popojel o 1m se paka jakoby "odtrhla" a uz to preradit slo.

Jde jen o srovnani zubu? Neco jako kdyz mi jednou za cas nejde zaradit jednicka? (musim pres 2ku)

Nebo se muze jednat o neco zavaznejsiho? Pripadne .. co stim?

diky za rady

D.

To znám. Poprvé jsem si myslel, že se zablokoval Construct, tak jsem serval dekl řadičky, ale byl OK :mellow: .

Takže převodovka dostala nový olej, ujela pár stovek km a už se to neopakovalo :palec2: .

Teda samo raději máznout i usazení táhel na převodovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...