Přejít na obsah

nefuncni zamek zpatecky Construct


Vtipi

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

u své Š.O. II mi přestalo fungovat zamykání zpátečky (zabezpečení construct), při zasunutí klíčku pootočím klíčem v zámku jen o půl otočky a dál nejde. (nepomáhá ani např. přitlačení na řadící páku)

 

Setkal jste se s tím někdo? je to na výměnu celého zámku? případně kolik bude taková oprava/výměna odhadem stát?

 

Díky předem za rady a doporučení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Ted mě to potkalo také (Roomster) ,WD nepomohlo , vypadá to na vadný zámek,najednou šlo ztuha (zadrhával se) zamknout a pak i odemknout.

Ted jsem se dozvěděl , že už nemusí být k sehnání (construct) , to mě po 7 letech docela šokuje.

Uvidím  , už je to zadáno a jsem zvědav zda půjde sehnat.

Editováno: , autor: nomil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak hotovo Construct Velké meziříčí na počkání dali konzoli se zámkem novou (4000Kč) , starou jsem tam nechal , vymění vložku a mají zase na další výměnu.

 

Potvrdili životnost 5-7 roků dle používání.

 

Doporučuji , výborná domluva a rychlá výměna, horší už bylo vystavení dokladu o uhrazení , zaskakovala na dálku účetní v Praze a tam je čas a blaze ........brrrr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...