Přejít na obsah

Propálená sedačka-jak a kde spravit?


tdikarlos

Doporučené příspěvky

To nejde nijak rozumně opravit, než vyměnit potah. Můžeš ho koupit u Škodovky, nebo např. od Alesia. Výměna není nijak obtížná, snad jen ty kovové sponky jdou obtížněji montovat (jsou na ně takové spešl kleště, ale asi je jen pro jednou nebudeš kupovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

To nejde nijak rozumně opravit, než vyměnit potah. Můžeš ho koupit u Škodovky, nebo např. od Alesia. Výměna není nijak obtížná, snad jen ty kovové sponky jdou obtížněji montovat (jsou na ně takové spešl kleště, ale asi je jen pro jednou nebudeš kupovat).

samozřejmě, že jde zajeď do čalounictví...

Editováno: , autor: dezod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čalounictví jsen byl a bylo mi řečeno-oprava cca. 2 tis. Vymění se celý vadný díl-tzn. rozpárat švy a vložit nový díl a zašít a vsadit zpátky. Ty sedačky -jsou ze sportpaketu-jako RS ale látkové-jsem koupil tady na fóru , s tím že jsou absolutně bez poškození. Vyzvedával mi je kamarád, a díky tomu , že byly krásně zabalené ,tak nebylo nic vidět. Tak zvažuji,i díky ceně opravy, jestli ho nedát na černou listinu. Tohle se opravdu nedělá.............

Samozřejmě dělá mrtvého brouka a že si toho nevšiml............

Editováno: , autor: tdikarlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...