Přejít na obsah

rádio nehraje


Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám menší problém s kterým se potákám už dlouho. Moje rádio si žíje vlastním životem :) sem tam hraje sem tam ne.

Je situace kdy přijedu domů (rádio mi normálně hraje) a druhý den ráno trucuje a nechce naskočit. Někdy, když je zaplé a má hrát nehraje. Při jízdě se samo zapne.

No a teďkom už mi asi uhmřelo páč dlouho nenaskočilo.

Koukal jsem na kontakty jsou dobře zapojené.

Rádío je originál škodovácké (ještě na kazety)

Auto je Fabia 1.4, 16v, 2001

Děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný problém, často mi vypadne zvuk levých repro. S největší pravděpodobností se někde přerušuje kontakt nebo jsou "nalomeny" kabely. Nejvíce se to projevuje v létě, když jsou kabely od tepla měkké, v zimě to hraje lépe. Zatím bádám, jak lokalizovat závadu. Pokud někdo ví, ať odpoví. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...než napíšete...nalomený kabely...podívejte se jakým způsobem procházejí průchodkou...pak změníte názor.Chyba je vždy v autorádiu ;)

...je divné, že jiné rádia tyto neduhy nemají...uznávám, že některé značky automobilů vypadají s neorigo rádiem dost divně nebo je to zcela nemožné (P406 s 2DIN, E39 a pod) ale u Fabie je to bezpředmětné a ceny značkových rádií jsou už směšné...takže řešení tohoto problému je vic jak snadné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...