Přejít na obsah

Jakou spojku pro 1,9 TDI PD chip 99 kW


jirka1022

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

tak asi by stačilo podle mě jen přeobložit lamelu v renovaku jestli je zbytek o.k. podle mě

no na to sem taky myslel ale jak poznáš že je všechno ostatní v pohodě? A jak to funguje v tom renovaku?? Oni to jenom přeobkládáj nebo to jsou schopni u vyndat z auta a zase namontovat? Jde o to že pokud to musim vyndat já, poslat do renovaku a zase nechat namontovat tak bude auto 14 dní nepojízdné. Navím co když přijdou na to že i zbytek je v háji. Viděl bych to raději na výměnukompletní spojkové sady, ale která to vydrží...díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No určitě ti to nevymontujou... Takže sou dvě možnosti. Buď tu lamelu vymontuješ ze svýho a pošleš to tam a oni ti to pak pošlou zpátky, nebo si seženeš od někoho nějakou k.o. lamelu tu si necháš obložit a až to budeš mít hotový, tak si to necháš akorát vyměnit na autě. No a zbytek podle toho, co to má asi najeto. Pokud to má např. kolem 150 tis. km, asi bych udělal komplet i se setrvákem, protože se musí vyndat převodovka a byl by to pěknej vopruz to dělaz zbytečně 2x. No a jestli máš málo třeba 70, tak bych to asi riskl s původním setrvákem... Ale je to můj názor, třeba někdo bude mít jinej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by nemuselo bejt špatný ale problém bude se setrvákem.Ten budeš muset taky vyměnit, nejlépe dvouhmotnostní za jednohmotnostní.Pak to bude mít dlouhou životnost.

A připrav se na to že bude ostřejc zabírat nebude tak hladký rozjezd jako s normální spojkou.Budeš si připadat jako začátečník budeš se s tím muset naučit jezdit.

Editováno: , autor: acek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim škodováky, nechal jsem nachipovat OII 1,9 TDI na 99 kW a asi 320 Nm a chci Vás poprosit, jakou spojku (prosím konkrétní návrhy, www stránky apod.) do auta dát, aby spolehlivě pobrala daný výkon a moment? Díky

Proc to chces menit kdyz je to ok az to bude KO tak dej jednohmotu setrvak a sadu novou a v poho dvojhmotu pretocis na sroubech podle toho jak se rozjizdis.Ceny jsou plus minus 14000Kč orig.Sachs nebo LUK.setrvak,lozisko,pritlacak,lamela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc to chces menit kdyz je to ok az to bude KO tak dej jednohmotu setrvak a sadu novou a v poho dvojhmotu pretocis na sroubech podle toho jak se rozjizdis.Ceny jsou plus minus 14000Kč orig.Sachs nebo LUK.setrvak,lozisko,pritlacak,lamela.

Máš nějaký typ, kde to koupit třeba na netu tak aby mě to vyšlo levnějí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluku, ty hrozně špekuluješ... :) Přesně jak řikaj kluci. Spojka se mění, až je k.o. Dřív to vůbec nemá smysl... Na tu keramiku se vykašli! Je to spojka,

která zná jen zapnuto-vypnuto, takže jakmile budeš potřebovat někde popojíždět (kolona ve městě ) tak problém. Tak y je hodně hlučná a dost

jsou cítit vibrace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, jenže ono to už skoro KO je. Jakmile chci předjíždět a vezmu za to tak to prostě proklouzne. Mám teda čekat až to uplně vyplivne?? Jaký je rozdíl mezi jedno a dvouhmotnostním setrvákem?? Co je lepší?? Mám koupit tuhle spojku?? http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/03g105266ac-spojka-se-setrvacnikem-1-9tdi-77kw-fabia-2-roomster-octavia-2-superb-2.html

Díky všem za postřehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...