Přejít na obsah

OII Fl 1,8TSI Zamrzlá chladící kapalina


pETe

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Zajímalo by mě, co mě čeká...

Mám třetí měsíc OII Fl s 1,8TSI, je dovezená jako nová, ale bouchnutá na předek a tady opravená. Byla prohlédlá a zkontrolovaná, vše vypadaolo OK. Jenže mě nenapadlo zkontrolovat nemrznoucí směs a dnes zamrzla. Ráno jsem vyrazil a toho, že vyletěl teploměr až na doraz jsem si všiml až v okamžiku kdy se rozsvítilo varování na Maxidotu. Zatím je auto v teple aby vše rozmrzlo, tak se ptám, co mě tak čeká? Bude stačit doplnit nemrznoucí směs, nebo to s největší pravděpodobností něco odneslo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V momentě kdy jsem to zjistil, tak ve vyrovnávací nádřžce byla ještě hustá ledová tříšť, ale když jsme dávali auto do tepla, tak už z nádržky vystříkla voda... Z pod kapoty auto smrdělo tak trochu, jako když se pálí obložení...

Zítra budu vědět víc...

--------------------------------------

Tak, po naplnění nemrznoucí směsi to vypadá, že to dopalo dobře... Ta původní byla do -1°, nechápu proč to tam někdo tak naředil...

Editováno: , autor: pETe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...