Přejít na obsah

Signalizacia bezpecnostnych pasov


ceannu

Doporučené příspěvky

Caute,

pri zapnuti spinacej skrinky na poziciu 1 sa mi rozsvieti signalizacia bezpecnostnych pasov. Zhasne po cca 2sec aj ked pasy nie su zapnute. Je mozne tuto funkciu aktivovat tak aby reagovala naozaj na pasy? Je treba vymenit zasuvky pasov? Alebo staci len nieco nakablovat? Auto Fabia 1.4MPi Combi Classic.

Vdaka za akekolvek info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

čau... mám Fabii ve výbavě Elegance...při nastartování se mi rožne kontrolka připnutí pásu a svítí pár sekund....problem je že svití at sem připoutanej nebo ne a zhasne po těch pár sekundách v tom samém případě (připoutanej nebo nepřipoutanej)....a bez signalizace.....zajímalo by mě jestli to tak má být nebo to je nějakej hapr.....a malou radu navíc...zda popřípadě odstraním sám či servis

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

- Po výměně ledek v palubovce mi stále sviti kontrolka zapnutého pasu , včem může byt problem ?

- Nemá někdo popis konektorů na palubovce ( černý v levo , zelený v pravo ) ?

- Lze vyměnit zelený konektor (s pojistkou proti vypadnutí) který se zapojuje do palubovky na pravé straně ?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...