Přejít na obsah

pojisteninapokuty.cz - otestujeme jejich služby?


Pawlisko

Doporučené příspěvky

Obchodní podmínky mají k dispozici na webu. Nejsem podpora ani právník na telefonu zmiňované společnosti, vůbec nevím jak to dělají a je mi to vcelku jedno. Je tam 10 správních řízení a v případě, že ho nevyhrají, pak:

Citovat

Poskytovatel se zavazuje uhradit za objednatele sankce udělené správním orgánem a vyplatit mu kompenzaci za bodový záznam v registru řidičů pod podmínkou, že objednatel prostřednictvím poskytovate- lem zajištěného zmocněnce vyčerpal všechny řádné opravné prostředky proti udělení sankce. Úhradou sank- ce se rozumí výhradně úhrada pokuty a nákladů správního řízení. Výplatou kompenzace se rozumí 1 500,- Kč za každý bod zaznamenaný objednateli v registru řidičů v rámci bodového záznamu v registru řidičů. Posky- tovatel hradí sankci a kompenzaci v souhrnné výši maximálně do 5 000,- Kč na každé správní řízení vymezené v čl. I smlouvy. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky pro, aby se k chybám člověk postavil čelem, aby uhradil případnou škodu, kterou zaviní. Ale určitě nejsem pro, abych já i další podporoval nechutnej byznys s pokutama nejlíp v místech a časech, kdy je společenská škodlivost nulová.


Uznavam... nemam ridicak dlouho... jen asi deset dlouho a mam najeto neco kolem 300 000 (coz taky neni moc). Nikdy jsem si nevsiml, ze by mi nekdo daval pokuty bez dukazu, nebo ze by s nima byl nejaky byznys...

Kde je chyba? Ze mam stesti? Nebo ze ty jezdis jako prase?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě znovu opakuji, nejsem pirát silnic a nevidím žádnou materiální škodu nebo ohrožení v tom, že zaparkuji 10cm na žluté čáře a nějaký měšťák se toho strašně rád chytne a 5 minut vypisuje kus papírku místo toho, aby hlídal během příchodu a odchodu žáky základních škol. Současně nevidím škodu ani ohrožení když pojedu po prázdné silnici v 10 večer o 10km/h víc, než je povolená rychlost. 

V 18ti letech jsem dostal 3500 Kč a 3 body za nerespektování dopravního značení když jsem vjel "jakože" policajtům do cesty. Zastavili mě majákem asi 200m za křižovatkou, do které jsem údajně vjel. Když jsem tam jel, tak byli ještě v jiné vedlejší ulici! Postavil jsem se k tomu posraně a se vším souhlasil. To byla spravedlnost? No táááák.... buzerace, čistá buzerace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Tragedie_v_JZD napsal:

 


Uznavam... nemam ridicak dlouho... jen asi deset dlouho a mam najeto neco kolem 300 000 (coz taky neni moc). Nikdy jsem si nevsiml, ze by mi nekdo daval pokuty bez dukazu, nebo ze by s nima byl nejaky byznys...

Kde je chyba? Ze mam stesti? Nebo ze ty jezdis jako prase?

 

 

No vidíš, já mám řidičák 8 let, najeto tak 170 000km a dostal jsem jednu pokutu a to v těch 18ti. Do Prahy jsem se přistěhoval před měsícem a kousek a už mám debilní bloček za debilní stání v místě, kde jsem nikomu nezavazel a neomezoval. Jezdím jako prase? Mimochodem jízda jako prase je jiné téma, podle mě to je, když jedeš v obci 70, na dálnici 200 nebo jako to pako ze Slovenska co tu má videa (andy), který jede na kruháči 50 aby mohl troubit na ostatní.


Hážeš všechny do jednoho pytle.... Já to pojištění beru prostě tak, že nemusím ztrácet čas nad tím, čemu nerozumím. "Vypište to pane policisto, já s tím nesouhlasím, dejte to do správního" mi přijde mnohem rychlejší než se s někým dohadovat nebo kolem toho pak lítat. A to stojí 3k, na které si tím ušetřeným časem vydělám.

A nepořižuji si to kvůli tomu, že bych byl kkt a jezdil jako hovado, ale protože jsem v Praze pochopil, že tu srážka s blbcem bude asi častější než kdekoli jinde....
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom aby to nedopadlo jako s tou firmou, která tuším slibovala vrácení bankovních poplatků. Pár lidem je vrátila a ti ostatní museli zaplatit soudní řízení nebo šli do exekuce.

Jinak mám zkušenost s pokutami a vždy jsem si byl vědom přestupku. Zaplatit je nemilé, ale člověk se alespoň poučí a ví, že ten přestupek má z krku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim jestli nekdo cte co tu pisu nez zacne reagovat. Zaplatil jsem si sluzbu u lidi, kteri stoji za 30kmh.cz a kteri dlouhou dobu bezplatne pomahali s prestupkama (Boha, nejde o vrazdy, apod). Na tu spolecnost neni jedina krivda a pouze same dobre hodnoceni. Ze by se jako rozhodli po nekolika letech jenom shrabnout penize a na klienty kaslali? 

 

Nereknu, na to pojisteni od Majka neni zadny hodnoceni, zadna zkusenost a jedinym dukazem je ze ty prestupky dela on sam (a ma stale ridicak). 

 

Zacina tu vznikat diskuse kdy si kazdy jede to svoje jako u sporu apple vs samsung, nekdo chce to a nekdo zase to. Jestli k tematu mate jenom bruceni, nereste to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda. Pojisteni na cokoli (i na pokuty) je jedna vec (a kazdy se muze rozhodnout, zda se pojisti, ci nokoli). Toto je naprosto v poradku a pokud existuje nekdo, kdo takove pojisteni nabizi, tak proc ne. Druha vec je, jak pak takove pojisteni funguje. A tady uz se nemohu zbavit dojmu, ze to probiha formou vykrouceni se hlednani ruznych klicek.

Osobne bych vsak do toho nesel, neb s takovou praktikou nesouhlasim (i kdyz uznavam, ze to muze usetrit spoustu casu).

Ono je to problematicke. Prave to, ze se sposta lidi snazi nejak vykroutit, je jednim ze spoustecu toho, jak pak ruzne instituce jednaji. Ano, je pravda, ze 10centimetru na zlute care je celkem bezvyznamne. Ale na druhou stranu i takova blbost pak rika, jak moc je clovek ochotny respektovat urcita pravidla (stani na zakazu zastaveni, vjezd do zakazu vjezdu, +10km/h a proc ne vice v obci vecer a proc ne rovnou pres den, cervena, vzdyt tam pred chvilkou nebyla, ...).

Kazdopadne to uz je trochu mimo tema.

 

 

 

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se třeba dívám do zrcátek, pouštím rychlejší, v levým pruhu jen předjíždím a dělají to všichni? Zdaleka ne. Váš argument o tom, že vám se něco nestalo a tedy se nic neděje je trochu vedle... Třeba jako prase jezdíš ty a máš štěstí, No co, všechny nechytí, ale to, jak jezdím, posuzuj, až se mnou pojedeš. Ale jestli je zájem, klidně ty správní řízení co vedu za sebe či jako zmocněnec, zaplať, nemám s tím problém.



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli budu mít někdy nějakou zkušenost (pozitivní i negativní), tak dám vědět. Jestli to využiji nebo ne je moje věc. Jestli někdo tvrdí že mě zná a ví, že jsem hovado nebo řidič jako prase, tak by se měl nad sebou zamyslet. Nesoudím lidi, které neznám a už vůbec ne o nich nebudu tvrdit něco, co nevím. 

Já jsem se svými řidičskými zkušenostmi spokojený a myslím si, že jezdím mnohem bezpečněji než 90% řidičů. Polemizovat o tom, jaký druh jízdy je bezpečný je blbost, protože každý si pojede tu svou pohádku. Takhle jsem u panáku slyšel asi 50letýho ocasa, který parkuje svou Dacii s otevřenýma dveřma, protože neumí koukat do zrcátek, praxi jak to funguje u něj, když řídí. 130km/h na dálnici a oni si na něj dovolí někteří blikat a troubit, ještě se chlubil jak 30km nepustil na dálnici jediný auto, protože přece oni nemůžou jet rychleji než on, protože by porušovali předpisy? Takhle by to podle některých mělo na silnici vypadat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ponechme stranou etičnost celého byznysu. Jen mi hlava nebere, jak někdo může zaplatit tři tisíce eseróčku, které vzniklo před měsícem a jehož základní kapitál je 120 korun. Nedej bože, že mu dá plnou moc pro zastupování ve správním řízení, kde ve finále může jít o hodně peněz. Vždyť za nimi není sebemenší náznak jakéhokoliv zajištění.

Také bych nepoužíval v této souvislosti slovo "pojištění", protože dotyční nemají příslušnou licenci ČNB. Je to prostě jen právní asistence, kde jediným rizikem pro majitele oné firmy je, že přijdou o 120 korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už sis dal tu minutovou práci a našel jsi historii firmy, proč jsi si nenašel i historii samotné služby, kterou dotyční nabízí? Vždyť jsem tu asi 5x psal, že za tím projektem stojí lidé, kteří založili 30kmh.cz a kteří mají jasnou historii?

Odkazy sem posílat nebudu, určitě si to najdeš :)

 

Mimochodem slovo "pojištění" je z mé palice, prostě jsem to tak nazval, ona to samozřejmě žádná pojišťovna není, to bychom se bavili o službě od Majka. 

Ohledně 120 Kč. Já kdybych zakládal s.r.o. dám si tam klidně korunu. Nevím v čem vidíš rozdíl, jestli tam je 200 000 Kč nebo 1 Kč. Myslíš si, že některá firma má těch 200 000 Kč fyzicky k dispozici? Neblázni!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to že firma ručí do výše svého jmění a zde je evidentní, že žádné "jmění" neexistuje. Vzhledem k tomu, že tě mohou svým jednáním velmi poškodit (třeba tím, že nedopatřením prošvihnou nějakou lhůtu - to se stává i advokátům), mi to přijde zásadní. Prostě nechat se zastupovat ve správním řízení člověkem, kterého jsi nikdy neviděl, který ničím neručí a nikomu se nemusí zodpovídat mi nějak nesedí s původní myšlenkou "nebudu muset nic řešit".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu se tě ptám, jaký rozdíl bude, když tam bude 200 000 Kč? Jako podnikatel docela rozumím těmto věcem a rozdíl tam není žádný. Kromě toho, že na oko to vypadá lépe, praxe je taková, že ty peníze tam stejně nenajdeš.

A ještě jednou se tě zeptám, jestli čteš co píši, když někdo dělá něco 2 roky a nemá na sebe jedinou špínu, nechá si pošpinit jméno kvůli jednomu dotyčnému? Já bych to tedy nedělal. Třeba si to s.r.o. založili kvůli tomu, že je to pro něj a společníka lepší řešení než aby to měli na živnostňák. 

 

A vůbec :D já se je nesnažím zastávat, vždyť s nima nemám jediný zkušenosti, jen je mi jasný, že důvěru u mě mají. 

Znám větší rizika než to, že se na mě někdo vys*re ve správním řízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to že firma ručí do výše svého jmění a zde je evidentní, že žádné "jmění" neexistuje. Vzhledem k tomu, že tě mohou svým jednáním velmi poškodit (třeba tím, že nedopatřením prošvihnou nějakou lhůtu - to se stává i advokátům), mi to přijde zásadní. Prostě nechat se zastupovat ve správním řízení člověkem, kterého jsi nikdy neviděl, který ničím neručí a nikomu se nemusí zodpovídat mi nějak nesedí s původní myšlenkou "nebudu muset nic řešit".


Jen mala technicka... firma svym jmenim za nic neruci... je to jen cifra na papire, ktera zas tak moc nerika...

Sro jako takova ruci celym svym majetkem. A spolecnosti s rucenim omezenym je proto, ze MAJITELE (jako osoby) ruci jen do vyse sveho nevklaceneho vkladu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká vzájemná pojišťovna motoristů, družstvo

IČ: 04478606

Předseda představenstva: GOLDEN FALCON s.r.o., IČ: 038 65 142
Místopředseda představenstva:DIGITAL CENTER s.r.o., IČ: 037 99 867
Člen představenstva:ONLINE MEDIA CENTER s.r.o., IČ: 037 96 264
 
Člen kontrolní komise: Made in Europe s.r.o., IČ: 039 59 724
Člen kontrolní komise: Made in Earth s.r.o., IČ: 039 59 791
Člen kontrolní komise:  CRAFTER s.r.o., IČ: 039 62 717
 
dále si to všichni mohou rozklikat sami. :) Společníkem člena představenstva je opět další firma. Zajímavá struktura.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pawlisko napsal:

Znovu se tě ptám, jaký rozdíl bude, když tam bude 200 000 Kč?

Rozdíl je v tom, že teď máš prakticky jistotu, že tam žádné prachy nejsou. Samozřejmě, že i kdyby tam bylo mega, tak to nic neznamená. Jen je patrné, že nenašli odvahu jít do toho jako fyzické osoby a ručit veškerým svým majetkem - asi si tím nejsou tak jistí jako ty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tragedie_v_JZD napsal:

Jen mala technicka... firma svym jmenim za nic neruci... je to jen cifra na papire, ktera zas tak moc nerika...
Sro jako takova ruci celym svym majetkem. A spolecnosti s rucenim omezenym je proto, ze MAJITELE (jako osoby) ruci jen do vyse sveho nevklaceneho vkladu.

dykť to nikdo nezpochybňuje, jenže vzhledem k tomu, že ještě nestihli dát do OR jedinou výroční zprávu, tak víme jen o těch 120 korunách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...