Přejít na obsah

pojisteninapokuty.cz - otestujeme jejich služby?


Pawlisko

Doporučené příspěvky

Opět, nechci se nikoho zastávat, ale asi bych byl taky nerad, kdyby moje jméno spojoval s nějakým podvodníkem, proto také upozorňuji, že Majk, PojištěníPokut.cz a Kocourek nemá vůbec nic společného s fórem 30kmh.cz a službou nezaplatim.cz, kterou provozuje dlouhodobý uživatel fóra. Neplést si jablka a hrušky. 

To jen aby někdo nebyl v omylu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že to nikdo primárně nedělá kvůli podvodům. Jen pokud zájem klientů překročí určitou mez, tak celý systém dle mého musí zkolabovat.  Si to zkuste spočítat - Odpinknoutí výzvy k zaplacení (například špatné parkování od magistrátu), tím se to celé posune do správního řízení, no pak dejme tomu jedno odvolání. Ty případy se mezi sebou liší, takže se to nedá dělat vyloženě mechanicky a chce to trochu přemýšlení - kolik se toho dá za den takto odbavit? Navíc Pawlisko uváděl, že jedna pokuta ho potenciálně  vyjde na tři stovky - takže teoreticky 100 Kč za vcelku kvalifikovaný úkon (a to nepočítám režii, daně a spol.) - člověk, který se jen trochu vyzná v právu, za takovéhle peníze prostě nepracuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl by rozdíl, kdyby si je člověk mohl zaplatit až při řešení problému, to by pak za ty peníze nedělali. Takto to je jako pojištění. 5 let platíte a nic se vám nestane, tzn. jenom nafukujete kasičku pojišťovny, která za ty peníze žije. Sám Mike už několikrát řekl, že snad 3-5% řidičů jsou hovada, ostatní jsou občasní průseráři a pak tam jsou i ti "hodní" o kterých ani neví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havarijní pojistka je taky jenom pro blbce, kteří bourají. Stačí jenom jezdit jako člověk a není nutné nad tím vůbec ztrácet čas. Úrazovka je taky blbost, protože když se budeme chovat jako lidi, tak se nám nic nestane. Pojištění domácnosti je taky kravina. Když budeme opatrní a zabezpečíme ji, pak se nám taky nic nemůže stát. Na dovolenou se také nepojišťujeme, protože stačí tak málo a jenom na sebe dbát.

 

Zrušil bych i povinné ručení. Když budeme slušní, obezřetní a opatrní, nikdy ji potřebovat nebudeme. Kdo bourá, kdo je nemocný, komu vyhořel dům/byt, kdo se zranil při sportu, apod... to všichni jsou volové, prasata a idioti.

 

Asi tak, že? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojisteninapokuty.cz je stejny shit jako drivejsi zalozeny f.

 

Staci jen ta "virtualni adresa" v Brne kde je asi 900 registrovanych firem

Název: Česká vzájemná pojišťovna motoristů, družstvo 
IČO: 04478606 
Právní forma: Družstvo 
Adresa: Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno 
Datum vzniku: 13. říjen 2015 
Počet zaměstnanců: Neuvedeno 

 

http://rejstrik-firem.kurzy.cz/04478606/ceska-vzajemna-pojistovna-motoristu-druzstvo/statisticky-urad/

 

struktura napojenych pochybnych s.r.o kde se to same opakuje v Praze:

http://obchodni-rejstrik.podnikani.cz/04478606/ceska-vzajemna-pojistovna-motoristu-druzstvo/

 

odeslanim platby se dle obchodnich podminek stavate celny drzustva (klasicke "letadlo" a ojebou tim, ze nemaji licenci na advokatni sluzby), davate polnou moc k zastupovani koncipientum, bejvalym policajtum, vyhozenym urednikum z magistratu?, kde vas ani nemusi zastupovat advokat, ale jen "pravnik", ktery - alespon pan Kocourek z videi je jiz provareny jinejma zkrachovalejma produktama stejneho typu.. obrazek si udelejte sami:

 

 

 

Je tedy vhodné mít vždy rozdíl mezi advokátem a právníkem na zřeteli a nenechat se napálit od nepojištěného samozvaného právního „odborníka“

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ magistrát. Jinak auto nestálo 5m od značky. Neblokovalo řidiče na jednosměrce kde stálo, protože doprava jet nemohou a ani řidiče z křižující cesty, protože do ulice, kde auto stálo je zákaz vjezdu, protože to je jednosměrka. Tady stojí auta úplně všude, prostě kde zaparkuješ, ale pořád tak, že nikdo nikoho neomezuje ani neblokuje, prostě klasické parkování. Jen tu je městapo, které plní bodíky. Ve výzvě je čas 2:30... tak nevím, podle mě normální člověk nelítá s baterkou a lístečky po autech...

Mimochodem, stál jsem asi 2m od místa, kde mi nějaký pošuk odřel auto. Asi špatný místo..... Mám takový pocit, že za chvíli přijde i další dopis do datovky...

Spíše jsem zvědav, co na to nezaplatim.cz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motosman - asi tak, až tady dají modrou zónu, tak bude parkování i tam, kde se běžně stojí

Wittmann - nejbližší přechod je 200m - buzerace za 3 kila to není, to je pravda, ale jde o princip, že to auto tam ničemu nevadí, jen si nějaký pešek řekl, že to tam dávat prostě bude

Tragedie_v_JZD - neskutečná prasárna, chechtám se z toho, až chrochtám :D

lukas.urbanek3 - to je v pohodě, asi je taky měšťák :D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se schválně pochlub, za co to teda bylo - na bloku je konkretní paragraf, za který jsi to dostal - není to jen tak z plezíru MPíka. Nebo snad to není náhoda, že to tu nepíšeš, protože by se ukázalo, že vlastně ten , kdo tady buzeruje (MPíky) jsi ty?

 

a k těm prasárnám - ja fakt nevím, jak musí člověk parkovat, aby dostal od MPíka lístek za tři kila. Nejsem svatoušek, parkuju tam, kde se dá (jsem Pražák, takže invence při vymýšlení toho, kde a jak zaparkovat, je třeba). a buzerační lístek (čili, jak se tu snažíš namluvit, "bez důvod") jsem teda nedostal ani jeden ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...