Přejít na obsah

Vylepšení auta všeobecně


keras

Doporučené příspěvky

Takový dotaz. 

VCP nebo Odis svedou to samé co vcds??? Plus zmiňovanou parametrizaci?

(klon vcp je daleko levnější než vcds)

 

Tady jsem koukal co vše jde na Scale dokodovat. 

Skoro všechno mám 😀👍

https://www.cargrade.at/codierungsliste-skoda-scala/

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 2. 2022 na 4:09, tom01 napsal:

Jo a k tomu rachotu. V pondělí to bylo v servise kvůli občasným výpadkům e-call, tak táta zmínil ať spraví i ten rachot. No klasika na e-call přehráli nějakej soft, prý to snad pomůže, uvidíme. A ten rachot? 🤣😂😆 Evidentně si tím ani nesjeli, nastavili prý zámky obou bočních zadních dveří, zámek zadního el. víka kufru je prý OK. Prostě to nějak odbili. Auto samozřejmě rachotí dál, takže obratem zpět do servisu a zde doslova vydupána zkušební jízda s technikem. Aspoň seděl vzadu, i když kdyby vlezl na kousek cesty do kufru přes sklopené opěradlo jako já, byl by o dost moudřejší. Takhle seděl vzadu a zaraženě říkal, že to je fakt síla. Vyptával se na tažné (to tam je s el. sklápěním), ale bylo mu vysvetleno, že ten rachot jde z pravé bočnice kufru. Takže bude v servise ještě jedno kolo, tak snad už najdou problém a odstraní to.

Dnes auto vyzvednuto ze servisu. Konečně se s tím projeli, jeden byl v kufru jako já a zkoušel všechno možný. Byli z toho prý docela zoufalí, až když se v kufru ten technik pořadně vzepřel vůči víku kufru, přestalo to. Dělal jsem při hledání za jízdy v kufru to samé, ale asi málo důraznou silou. Nakonec tedy banalita, jak jsem předpokládal - seřízen zámek el. víka kufru a je klid :-) Jsem rád, že nerozebírali a neskládali půlku auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak já toto téma trošku pootočím a zeptám se na zhoršení auta všeobecně :)

 

Za chvíli nás čeká doba přezouvání. Je dnes už přežitek dávat zimáky na plecháče? Viděli jste někdy Scalu v zimě na plecháčích? Ja ještě ne.

A je tu někdo kdo je používá?

Takže - koupit je na zimáky - nebo používat liťáky na obou sadách?

Mám jen jedny litý disky, protože to bylo koupeno ve Škoda Plus a jezdilo se v rámci operáku do Škoda servisu na přezouvání. 

Jinak mám vyhlídlý na léto Propus 17, ale ženě se nelíbí - nechápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 23. 2. 2022 na 14:18, tom01 napsal:

Dnes auto vyzvednuto ze servisu. Konečně se s tím projeli, jeden byl v kufru jako já a zkoušel všechno možný. Byli z toho prý docela zoufalí, až když se v kufru ten technik pořadně vzepřel vůči víku kufru, přestalo to. Dělal jsem při hledání za jízdy v kufru to samé, ale asi málo důraznou silou. Nakonec tedy banalita, jak jsem předpokládal - seřízen zámek el. víka kufru a je klid :-) Jsem rád, že nerozebírali a neskládali půlku auta.

Tak po cca po měsíci a půl to začíná zase rachotit 🤔. Nemáte někdo postup, jak se ten zámek kufru seřizuje? Jedná se o Scalu se zadním elektrickým víkem. Rád bych se o to pokusil, nebo aspoň věděl co to obnáší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...