Přejít na obsah

Vypínač na svetlá


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Chlapci potrebujem vypinac na svetla vybrat von ale any za pana nechce ist von uz som to skusal podla Dp a aj podla fotonavodu Bohusa :worthy any navod Luga nepomohol co teraz??nechce sa mu von ako ho mam vybrat??a podrebujem odpojit baterieu?? :(

Editováno: , autor: V/// RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj se trochu zabrat silou.... (ale ne zase že ti utrhneš i s palubní deskou :) ) !

- vypnutá světla

- zatlač to silou dovnitř

- se stálým tlakem se snaž otočit na parkovčky - mělo by se ozvat nějaké cvaknutí (pokud si dobře pamatuji)

- v této poloze (skoro parkovačky) tahej ovladač k sobě a tahej a tahej.....dokud ho "nevytrhneš" k sobě ;)

Věřím že to zvládneš, vzpomeň si že když jsem to dokázal já...... tak ty to musíš dokázat :D Hodně zdaru :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem Chlapci tak to este skusim a co s atyka toho cvaknutia tak stale mi to cvakne posledny krat to tak cvaklo ako keby sa nieco uvolnilo tak som to radsej nechal tak ;) ale este to skusim potom dam vediet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak chlapci po dlhsej dobe ozivim trochu temu dufam ze ma neukamenujete :unsure:;) mam doma jeden vypinac tak som sa trochu nudil a mal som zvysnu ledku tak som prepajkoval jednu ledku pridu aj dalsie varianty podsvietenia ;) trochu casu budem mat hnet sa do toho pustim -_- co hovorite na tuto variantu?? napr. kto ma Fabiu RS tak sa to dobre hodi aspon podla mna :) a chcelo by to podsvietit aj tu ciarku na cerveno :) co vy na to?? alebo nie?Planujem dat to do zltej farby komplet a do cerveno modrej a do modro bielej a bielo cervenej a atd atd.... a este kolotoc ;)

post-6-1168685188.jpg

Editováno: , autor: V/// RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

já jsem taky nedokázal ten přepínač vyndat a známý ze servisu mi poradil, ať to vyndám celé i s tím plastem, tedy že musím demontovat levou část palubovky a pak se to jen vacvakne z dratů a je to venku, jinak se to prý docela dobře láme, tak bacha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Když to tu tak čtu, doufám, že při vyndavání toho vypínače jste měli sundanej ten plastovej kryt, kterej zároveň kryje ty potenciometry osvětlení. Já když ho nevyndám, tak to nejde...

několikrát jsem ho měl venku, celý a pohodě, bez sundávání spodního dílu, ikdyž ta je na pár šroubkách a je to záležitost půl minuty, žádné další sundávání krytů není potřeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prostě sundám ten plastík s regulací a pak jde bez problému :)

tento postup je pro mě nový, ale měl bych strach, že ulomím ty zobáčky... až to budu dávat dolů, raději si sundám levou část palubovky.... ze srandy jsem to dal ke známému do škodovky aby to sundal, popsla jsem mu zdejší postup a ani jim se to tam nepovedlo, jen kdybych souhlasil s tím, že mi to možná zlomí :D tak jsem s díky odmítnul.... Jejich odpověď byla, že když se to sundává dolů, musí se měnit i ten přepínač, právě proto, že se to láme.... Už asi neví, jak z lidí dostat peníze... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...