Přejít na obsah

Halův snímač G40


Sklenar

Doporučené příspěvky

Nazdárek,

mám Octávku 1.6 74 kw a mám neustále problémy s Halovým snímačem.

Když přidám plyn, auto nejde do tahu, až tak po pěti vteřinách jakoby poskočí a začne táhnout. To samé se děje, když pustím plyn, opět jakoby skočil zpět.

Do prudkého kopce se s tím ale skoro vůbec nedá vyjet.

Na Vagu ukazuje Halův snímač G40 - nesmyslný signál.

Ve škodovce mi snímač vyměnili, ale pořád nic. Teď mi i vyměnili snímač na klikovce G 28, protože jsou prý spojený a můžou se rušit. A co myslíte, žádná změna a na Vagu stále stejná chyba.

Nemůže být vadná ŘJ? A když ano, zjistí to VAG?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Dík. Zkusím to tam

Ahoj právě řeším stejný problém na 1.6 74kW,r.98

stále píše snímač otáček G28( na klice),koupil jsem nový snímač-nic

kabely až do Řj jsou ok,rozvody jsou taky ok a Řj motoru jsem vyměnil dnes

a furt to samý.Už nevím.Co s tím????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

nazdárek.

tak cca ten sami problem aj u mna octavia 1.6 74 kW-rv 1998

ak by ste mi vedeli nejak poradit budem rád/aj moj servisák co mi dela auto/

problem je nasledovny:tak zacinalo to skrtící klapkou,ktora sa vymenila a dala original a slapala gut.ale...tak cca 2-3 tyzdne na to sa mi znicoho zacal zdochynat motor ked bola vyradená rychlost/proste naprázdno mi to sem tam zdochynalo/a pocase cim dalej tym viac,po tomto zdochnutí motora to slo nastartovat len tak tak...po nastartovaní auto nemalo tah.Tak sem sel k znamemu hodili na diagnozu a ukazalo tam chybu snámaca otacok G28-sporadická chyba.

mrkol na nu precistil ju ale nepomohlo.Sem tam nastartuje dobre sem tam mu to trva.ted vlastne mám objednany ten snímac cakam nanho cca 2500 kc...ale neverim jak som to cital tady ze to pomoze,tak ted vlastne fakt nevím jak dál.s riadiacou jednotku ze pry je vse ok, a keby nebola tak ze to Vag ukáze.tak ak ste niekto od tej doby prisli na nieco budem velmi rád ak by ste mi pomohli!!Dakujem pekne!

pripadne mozte aj na mail ak sa dá thx!!!! patvaros@seznam.cz

Editováno: , autor: k1820
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...