Jump to content

j.jurasek

Uživatel
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About j.jurasek

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

551 profile views
 1. Nevíte někdo kdo koduje nekde na Moravě
 2. Můžu vědět jak jste to nakonec rozchodili, ja tam to odemknout nebo zamknout nemám
 3. Pokud budeš mít na autě jiné rozměry kol (gum) než máš zapsané v TP, neprojdeš ani technickou a ani evidenční kontrolou!!!!!!!
 4. Chtěl bych si zprovoznit to abych si mohl na dálku ověřit jestli mam zamkle auto. No a k tomu potřebuji připojení na internet. Doporučíte mi něco. A jakým způsobem? Jestli si muzu koupit jen sim z daty a tu někam dát v autě a kolik dat tak za měsíc spotrebuji??
 5. Ahoj. Potřeboval bych poradit. Chtěl bych si zprovoznit to abych si mohl na dálku ověřit jestli mam zamkle auto. No a k tomu potřebuji připojení na internet. Doporučíte mi něco. A jakým způsobem? Jestli si muzu koupit jen sim z daty a tu někam dát v autě a kolik dat tak za měsíc spotrebuji??
 6. Ahoj Potřeboval bych poradit jak vlastně zjistím co má mé auto za presnou výbavu. Někde jsem četl, že snad podle VIN. Ale vůbec nevím jak. Můžete mi prosím poradit. Děkuji
 7. Dobrý den. Lze nějak udělat, abych mohl odemknout karoqa mobilním telefonem. A nebo nevíte jestli škoda něco takového plánuje?
 8. Jojo. Děkuji. Já se ptal spíše do budoucna kdybych musel měnit přední sklo. Dobrovolně bych to taky nedělal v tom jsem s tebou za jedno
 9. Nemám. Právě proto se ptám. Díky
 10. Takže, můžu si vyměnit na Karoqu 2020 přední sklo s drátky za sklo s folii??
 11. Nechápu tu logiku, není to schválené ale stejně si to tam dám. Co takhle řídit se zákonem a předpisy. To je vážně takový problém?
×
×
 • Create New...