Jump to content

rudasn

Uživatel
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About rudasn

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

714 profile views
 1. @bbusko Zkontroluj si, zda máš správný formát v nosiči USB či karty SD. Infotament "bere" jen FAT, pokud máš NTFS, neukáže se ti na infotamentu nic. Chybu hledej spíše v tomto. Zformátovat nosič (USB či SD) na FAT, nahrát si na nosič loga a pak Ti to infotament načte .....
 2. @wirer Díky moc za podrobný popis. Nechtěl jsem Tebe přímo oslovit, protože pro nás děláš strašně moc a věnuješ tomu moc času, ale skrytě jsem doufal, že možná zareaguješ. Nemýlil jsem se a moc Ti za to děkuji a jistě i další ....
 3. Zdravím. Nevím, zda jsem zde založil téma správně, ale nic podobného jsem nenašel. Chtěl bych, podle Wirerova postupu si dodělat zelenou kontrolku potkávacích světel, napájenou "externě" z BCM jednotky. Vadí mi to, že nevidím kontrolkou, zda se potkávací světla, spínaná senzorem, rozsvítí. Problém mám v tom, že jsem nikde nevyčetl a ani nezjistil postup demontáže panelu přístrojů z palubovky a vlastní demotáž panelu přístrojů tak, abych zde mohl namontovat zelenou LEDku s vyvedeným káblíkem k napájení z BCM jednotky. Nepříšel jsem na postup a nerad bych něco poškodil a na co bych si měl dát zvláště pozor při demontáži a zpětné montáži panelu přístrojů. Jde mi o nezbytně minimálně nutný rozsah demontáže, zda a jak dalece je potřebné demontovat přístroje k umístění LEDky. Předem dík tomu, kdo postup zná a popíše jej a je ochoten věnovat tak tomu svůj čas.
 4. @wirer Zdravím a díky moc za postup a ukázku mapy (zálohy). Jsem velmi rád, že jsou lidé jako ty, kteří nejsou skoupí na rady a nám, laikům a méně zkušeným neváhají pomoci.
 5. @wirer Když už jsi zde odpovídal k tomuto tématu, měl bych na tebe prosím tě taky dotaz. Je možné s čínským kabelem ( VAG COM 17.1.3 VAGCOM 18.2.0 VCDS HEX CAN USB Interface FOR VW AUDI Skoda Seat VAG 18.2 Czech_English ATMEGA162+16V8B+FT232RQ) stáhnout (uložit) originální zálohu stavu kódování FIII 3/2017 před případnými změnami v kódování a je to i v tvé příručce? Nejsem si jist, zda to bylo někde popisováno, či nikoliv a zda by kabel byl k tomuto a ke kódování použitelný. Díky za informaci, až si uděláš čas.
 6. @foldynp Dík za nabídku, ale jsem od Prostějova a Praha je "trochu" z ruky. Samozřejmě, že když pracuji s PC, něco z eng. znám, ale moc toho není a určitě ne na komunikaci v obchodě či s programy této složitosti. Ale pravdu máš. Dík za ochotu.
 7. @Ibe Zdravím. Sleduji vaši korespondenci ohledně kabelů ke kódování, protože mám o ni zájem. Chci se zeptat, tenhle kabel, který je i v CZ by měl fungovat i na Fabii 2017/3? Čili ty běžné věci, jako Corner, HHC, Anti-Theft System, zobrazení čar směru senzorů při zapnutí se a pod.? Anglicky, bohužel, neumím, takže by mě ta CZ pomohla. Dík za info.
 8. @pjdefort Zdravím. Snad to někomu nebude vadit, nedával jsem to zde já, takže použiji dokument jiného. Na poslední straně je psáno, že není předepsán žádný výměnný interval na rozvodový řemen, jen 1. kontrola po 240 000 km a další vždy po 30 000 km. Vím, je to bláhové a zvláštní a každý bude tvrdit, že by měnil daleko dřív, já jen zde dávám prostřednictvím dokumentu od někoho, co tvrdí výrobce. O pumpě a dalších věcech nevím, snad něco tam najdeš také, anebo v jiných dokumentech, zde dostupných. Anebo se ti ozve nějaký větší znalec, já spíše zkušenosti sbírám a hledám. Tovární údaje - Skoda Fabia III 1.2TSI 81kW - utahovací momenty, druhy žárovek, výměnné lhůty.pdf
 9. @wirer Jestlipak bude tento Swing pasovat do Fabií 3/2017 (Style Plus) svými rozměry, konektory či by nešel zaměnit? Máš o tom Ty či někdo přehled?
 10. @hubyk Předpokládám, že máš plně funkční Start-Stop systém a nemáš ani zmáčklé tlačítko S-S. Pak by to zřejmě bylo to, co popisuje @Patrik1971 , ale nechápal bych, proč to signalizuje "ruční start" a nenastartuje automaticky při sešlápnutí spojky. Detailně tomu nerozumím, ale já bych za tím viděl nějakou chybu, když to má odchylku od manuálu ....
 11. @ski1961 Máš sice pravdu, ale já z toho nepoznal, zda je to zařízení možné použít i ke kódování podle Wirera. Ale i tak je pro mě zřejmé, že se budu muset na jaře spíše na někoho obrátit, jak se pouštět do něčeho, čemu dostatečně nerozumím.
 12. @cisarnero Ten kabel je jen na diagnostiku, anebo slouží i ke kódování?
 13. @Standis Bohužel, mě tyto fungují, jsou roztaženy minimálně v jednom směru (pokud není logo čtvercové) a pozadí je bílé, jak psal @brrrrm. Vidím to na řadu zkoušení ve změně rozlišení, co se bude hodit do tvého systému dané verze infotamentu. Nafotil bych ti to, ale nechce se mi jít do garáže, tak promiň. Ale podotýkám, že pozadí je bílé. Pokud hledáš černé, někdo o tom dřív psal.
 14. @brrrrm Máš pravdu, že mám bílé pozadí, to jsme si tedy nerozuměli. Někde jsem zde o tom černém pozadí četl a měl jsem i taková, ale nebyla "roztažená", ale já černá nechtěl, takže mě nezajímaly. Já chtěl ty s bílým pozadím, tam, kde nedosahuje obrázek stanice kraje čtverečku. Ale mám je roztažená na celý čtvereček v displeji, ne jako to dělá u "Standise".
 15. @Standis @brrrrm Předpokládám, že je to v rozlišení obrázku. Mám Fabii 3/3017 Style+ a šlo to bez potíží. Některé zde nabízené obrázky to ale dělaly a musel jsem zmenit jejich rozlišení a hlavně je povybírat, potom to bylo bez potíží. Dám zde loga, co mně šly, pokud si ještě trochu vzpomínám, tak je zkuste. Napište, zda Vám šly, pokud to zkusíte. vybraná loga do radia.rar
×
×
 • Create New...