Jump to content

Kuchar7

Uživatel
 • Content Count

  510
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

176 Excellent

About Kuchar7

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kuchar7

  Stěrače

  Zkoušíš to pořád za jízdy?
 2. @RobosekA teď upřímně, kolikrát za rok ji opravdu otevřeš a kolikrát tím bavíš děti? U mnoha vlastníků je četnost obojího 1-2 během prvního měsíce a pak 0. (Jasně jsou i výjimky, kteří ji otevřou vždy při focení auta pro wow efekt)
 3. Tak asi jak kde, ale třeba na Plzeňsku v Multiplexu CRa DAB+ je slušný výběr a kvalita super, výrazně lepší než FM. http://www.digitalradiodab.cz/rozhlasove-stanice.html
 4. Kuchar7

  Škoda Enyaq

  To se nikdy nestane, naprosto všichni zaměstnanci by s tím museli souhlasit. A navíc takovéto záběry jsou pečlivě připraveny, nejsou náhodné.
 5. Adaptéry třetích stran nejsou aplikací OBDeleven podporovány. Zařízení má jedinečný firmware. https://obdeleven.com/cs/faqs/obdeleven-device.html
 6. Nějaká fólie na displeji? Ta by mohla způsobit nechtěné doteky.
 7. Na rádiu si dočasně přesměruj zvuk pouze na druhou půlku auta a nemusíš nic rozebírat.
 8. A kde ten horký vzduch na maximum vezmeš? Auto i motor je přeci taky studený, takže se to celé ohřeje postupně a žádný teplotní šok se nekoná.
 9. Panoramu už nikdy! Dokonce bych i připlatil, aby tam nebyla, kdyby náhodou byla v základu! V létě skleník, v zimě chlad na hlavu. Zatéká, vrže. Pokud je auto starší, tak se to bojíš otevřít, protože nevěříš, jestli se ještě někdy zavře. A koukat na ty rozdělaný mouchy v té přední síťce nebo na ptačí hovna zespoda je taky lahůdka. No, ještě to promysli.
 10. Koukni, jestli je máš správně stranově podle šipky otáčení na pneu.
 11. Amundsen? Manuál strana 121, položka K "Zobrazení navigace v digitálním panelu přístrojů"
 12. Hledej pod mřížkou pod stěračem u spolujezdce.
 13. Dobrý přístup, lehká parfemace něčím kvalitním jistě neuškodí. Jenom opatrně s intenzitou a nemíchat různé vůně. A sorry za ostřejší první příspěvek, ten dotaz k tomu vybízel :) Občas když vidím, co si někteří jsou schopni všechno najednou narvat do všech výdechů a navěsit na zrcátko... to opravdu hraničí se sebepoškozováním.
 14. Scala i Kamiq mají pro 17" tyto disky: 6,5J x 17" ET40. Podívej se do velkého TP a budeš mít jistotu hned.
×
×
 • Create New...