Jump to content

Tuomma

Uživatel
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tuomma

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

367 profile views
 1. Tak jsem ho vcera videl na cernaku, bohuzel jsem nemel u sebe mobil abych ho vyfotil. Predni maska je vystrcena dopredu jako u enyaqu a svetla maji novou linku jako ve videu. Zadni svetla maji take upravenou optiku a vevnitr vypadal stejne jen mel ten hnusny dvojramenny volant.
 2. Mělo by se to měnit automaticky vč infotainmentu a maxi dotu, mně to na amundsenu 2019 takto jede
 3. Ferdo, mohl bych se k tobě objednat? Rad bych trvale vypnul start stop, a nechal dokodovat ostatni vychytavky.
 4. Tak dej vědět až budeš mít chipnuto. Taky se k němu chystám se svym kodiaqem až budu mít více najeto. Chipoval jsem u něj předchozí octavii scout a maximalni spokojenost.
 5. Tuomma

  Vaše spotřeba

  Moje dlouhodobá spotřeba po ujetí 13.000 km je cca 8,5 l, při zastoupení třetina město třetina okresky a třetina dálnice - Kodiaq scout 2.0 tdi 140 kw.
 6. OIII Combi Scout 2.0 TDI 135kW mám najeto 68.000 km, dlouhodobá dle PP 6,9, reálná 7,2 l/100 a to jezdím cca třetina okresky, třetina město a třetina dálnice
 7. ahoj, já mám na autě 3.rokem bez problémů a kodování tyto: http://www.led-autozarovky.cz/led-autozarovky/eshop/0/3/5/474-Zarovka-bila-LED-BA15S-CREE-5W-canbus-vhodna-do-dennich-svetel-Skoda
 8. Ano, funguje to bez problémů. Mám v superbu bolero z r. 2012.
 9. Tuomma

  Příčníky

  HANZTD: mám přesně ty stejné příčníky a nosiče a je to bez problémů. Zkoušek jsem i jiné držáky kol, ale THULE PRORIDE 591 jsou asi nejlepší a je jedno zda máš 26" nebo 29".
 10. Jo, patice T10 a W5W. Tak až osvětlení RZ nějak vyřešíš, tak se pochlub..
 11. Sufitky nad registračkou jsou 39 mm a canbusový, ale stejně signalizují chybu. Na zrcátka se také chystám, přijdou tam stejné ledky jako do parkovaček. Návod na rozdělání tu na fóru někde byl...
 12. Já mám v denních světlech tyto ledky: http://www.led-autozarovky.cz/led-autozarovky/eshop/10-1-LED-do-blinkru-a-zadnich-lamp/127-2-Patice-BA15S-1156/5/474-Bila-LED-zarovka-BA15S-CREE-5W-canbus-vhodna-do-dennich-svetel-Skoda a řídící jednotka žádnou chybu nesignalizuje, narozdíl od sufitek do osvětlení SPZ-tky, které jsem tam taky koupil a chybu hlásí. Ale svítí pěkně bíle:-)
 13. Ahoj, mám čerstvě superba combi (cca měsíc) a potřeboval bych poradit jak vyměnit parkovačky? Po přečtení několika diskusí zde na fóru, jsem koupil ledky s can busem, tak je potřebuji vyzkoušet, jestli nebudou hlásit chybu. Protože sufitky zakoupené ve stejném eshopu (http://www.led-autoz...MD-LED-36mm-1ks) i přes ujištění že budou fungovat hází chybu. Zato ale svítí velmi pěkně:-) Díval jsem se do manuálu, hledal zde na fóru, ale stále nevím jak je dostat ven? Je k nim velmi špatný přístup a nevím zda se nějak vycvakávají nebo vytahují?
 14. Octavian1 - Podařilo se Ti nakonec sundat zrcátka, a dat do nich ledky? Rád bych tam dal taky ledky, ale nevím jak je vyměnit..
×
×
 • Create New...