Jump to content

boonno

Uživatel
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

33 Excellent

About boonno

 • Rank
  Uživatel

Contact Methods

 • ICQ
  168100145

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taky musím zaklepat, ale při jízdě žádný koncert nemám. Jenom když je auto na slunku, tak po zapnutí klimatizace trochu praskají výdechy, než se srovnají s novou teplotou. Jednu věc bych ale teda vypíchnul a to je zadní kryt bolera. Sice sám od sebe nevrže, ale když na to sáhnu, tak se prohýbá a vydává praskající a vrzající zvuky. To se moc nepovedlo.
 2. @petulko jj ani se nehnou. Nebylo to teda hned po startu, ale řekneme po 10 km. Nechal jsem otevřené několik minut, zařazen neutrál a nic. Můžu dneska zkusit ještě hned po nastartování.
 3. Dneska jsem to zkoušel a dveře se mi neklepou vůbec.
 4. A není to tím, že auto si samo zvedá na ty nízké rychlosti otáčky? Aby se to lépe hýbalo?
 5. Jenom tak pro info. Dneska mi volali ze servisu, že škodovka ji poslala info, že sedačky můžou být vadné a budou je měnit. Pro někoho možná zajímavá informace :)
 6. Tohle se mi u scaly ještě nestalo, ale u C4 celkem pravidelně. Ale nijak jsem to neřešil :)
 7. To můžu potvrdit, že padá i sedadlo spolujezdce, ale je to logické, protože jde o stejný mechanismus.
 8. a nebyl to od @vormen spíše sarkasmus? Já už nevim člověk se v tom občas nevyzná :D
 9. boonno

  Škoda SCALA

  Ten první vypadá fakt dobře
 10. JJ mám to stejné, ale bral jsem to jako "funkci" a ne jako vadu. Jak tuším, že to popíšou v servisu :)
 11. No tak uvidím, pojedu do servisu ještě jednou se sedačkama a pak to asi zkusím resp spíš nechám dokódovat :) Ale stejně je to sranda, že auto to v sobě má a je to jenom přes sw zamknuté. Resp to bych ještě chápal, ale že to pak nejde ani za poplatek přidat je úsměvné. To tažné mě taky mrzí ohledně nosiče na kola a teoreticky plánované stavby domu. A ještě elektrické ovládání kufru. Ale to mi při koupi úplně nedošlo. Ještě možná hlídání slepého úhlu by se hodilo, ale za to je taky celkem krvavý příplatek. Jako já si stejně nemohl zase tak vybírat, protože jsem bral skladovku a každá něco neměla, ale tyhle tři věci bych jako jediné ještě uvítal.
 12. Já taky měním olej po 10 000 km. Nějak nevěřím, že výměny po 30 000 km se na motoru nepodepíšou. Jinak ty jezdíš kam na servis k lukášovi?
 13. celkem? Vždyť to tam říká že i po 100 000 km splňují kompomenty motoru výstupní kvalitu pro nový motor.
 14. Chtěl jsem automatické ztlumování dálkových světel. Když už auto všechny senzory má, tak proč to nezapnout? Ale to jsem se přepočítal :) Skoro budu litovat, že jsem bral skladovku ... jako tenkrát jsem auto potřeboval hned, protože staré odešlo do věčných lovišť a nebyl čas čekat na vyrobení. Jsem teda se scalou zatím rozhodně spokojen, ale pár věcí bych přece jenom nakonfiguroval jinak.
×
×
 • Create New...