Jump to content

boonno

Uživatel
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

8 Neutral

About boonno

 • Rank
  Nováček

Contact Methods

 • ICQ
  168100145

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Je to tak, musí to tam být z výroby. Ale z autosalonu jsem dostal info, že tohle ještě škodovka přehodnocuje a že by to mělo jít v budoucnu dokoupit. Ale žádné bližší info už nemám. Jen že až budou vědět, tak se prý ozvou (tomu už moc něvěřím:))
 2. Mě se stane, že občas je to jakoby offline (globus je šedý), ale ikona soukromí je vidět vždy. Na ten offline stav stačí vypnout a zapnout. Ale je to asi ve výsledku jedno. S tímhle jsem se ale nesetkal.
 3. Protože jsem chtěl reagovat na jiný příspěvek :) Váš se mi tam připletl omylem.
 4. Je absolutně naivní si myslet, že něco bude takto fungovat na 100%. Toho prostě nejde dosáhnout nijak a nikdy. Systém by neměl problémy vytvářet, ale zase toho prostě nelze dosáhnout nikdy tak, aby byl zároveň i použitelný k tomu, k čemu má sloužit. Ostatně už vidím jak byste řval, kdyby systém v případě problému nezasáhl a vy měl i díky tomu nehodu. A to se nezastávám škodovky. Takový systém není vytvořit nikdo. Ani tesla a ta je co se týče asistentů a autonomního řízení zdaleka nejdál (z toho co opravdu na silnicích jezdí).
 5. Ve style jsou jenom textilní. Gumové nabízel prodejce přikoupit. Kupováno také v srpnu.
 6. Tak já s tím nemám problém, když zapnu ofuk čelního skla, tak to víc fučí i na boční a odmlží se to do pár vteřin.
 7. boonno

  Scala a konkurence

  Jak říkám, srovnávám s citroenem c4. Ten vrzat, hlavně dveře u řidiče, velmi záhy. A jak říkám, mám zkušenost s rapidem velkou a menší s oktáviemi a drnčení tam nebylo. Ale ve výsledku je to fuk, šak on každý jezdí, tím co se mu líbí a vyhovuje a hlavně má na to :)
 8. boonno

  Scala a konkurence

  No nevim, máme doma scalu a rodiče od přítelkyně rapida. A rozdíl je upřímně markantní. Ta evoluce je rozhodně znát a není to jen nějaké lehké překapotování. Ale třeba právě ta zkušenost s tímhle rapidem mě pak zavedla i do salonu škody. Upřímně hodně se píše jak je škoda drahá oproti konkurenci, ale když jsem si to porovnával, tak výbavy jaké bych chtěl já mi vycházely u scaly asi nejlépe. Teda i30 jsem moc neřešil nakonec, protože to auto se mi nelíbí zvenku ani zevniřt. A zatím jsem po přesedlání z citroenu c4 naprosto spokojen. Podvozek super (ač jsem často slyšel jak mlátí a klepe na nerovnostech, tak u mě je tichý a dobře žehlí nerovnosti i na rozbombardovaných silnicích), tak kupodivu motor, kterého jsem se trochu obával. A třeba dílenské zpracování je vážně na jedničku. Nic nedrnčí, všechno lícuje. A celkově je to mnohen propracovanější auto.
 9. Ale to je jak třeba s mobilama. Tam se při aktualizacíh taky mění funkcionalita a ne vždy se vám to musí líbit. Ale podmínky jsou takto nastaveny. A není to rozhodně jen záležitost škody.
 10. Zamknutí dveří se ozve, když dosáhneš rychlosti myslím 15km/h to nemá s délkou jízdy nic společného. Stejně třeba signalizace pásů je tuším od 25km/h.
 11. boonno

  Škoda SCALA

  hmm prodeje na úrovni kodiaqu a superbu, to je teda propadák. Uvidíme teda co další měsíce. Já bych právě řekl, že lidi čekali na kamiqa, ale třeba se pletu :) Já když jsem vybíral, tak hlavní konkurenti byli z koree, ale tady to scala vyhrála na celé čáře.
 12. boonno

  Škoda SCALA

  JJ taky si myslím, že scalu zabil kamiq. Prodeje teda neznám, ale vzhledem k současné módě suv ... Jinak je to je to pro mě jen horší verze scaly. Nelíbí se mi a má malej kufr :) těch pár cm nad hlavou vzadu fakt jako výhodu neberu :)
 13. Pokud jde o motor tak po 10 000 km můžu říct, že ta 1.0 tsi je super. Před tím jsem měl 1.6thp, která měla o 40 koňů více, ale rozdíl není skoro vůbec znát, naopak tady díky lepšímu zpřevodování je auto snad ještě svižnější a má lepší dynamiku. Problémy nedělá ani dálnice. Takže snad jedině spolehlivost, ale zatím co se ukázalo na jiných modelech snad problém nebude.
 14. u mě to zabralo. Objednalo se to a druhej den bylo auto nachystaný. Jako bonus jsem bral, že ho i umyli a vysáli :)
 15. Pomohlo to, i když u mě byl problém, že nefungovalo nic, takže jim to asi nestálo za to to zkoušet a řešit. Po výměně jede všechno přesně tak jak má.
×
×
 • Create New...