Jump to content

boonno

Uživatel
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About boonno

 • Rank
  Junior

Contact Methods

 • ICQ
  168100145

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No tak nějak, lákají na to, ale pak je to takhle omezené. A přitom je to taková blbost, že není důvod, aby to měly všechny auta v ceně. Nechápu. Ale zarazila mě jiné věc. Mám teda jen proaktivní servis, ale ani ten mi nejde v tom infotainmentu registrovat. Prostě tam ta možnost chybí. Se mi tam znova nechce, ale stejně budu muset, protože jsem omylem místo zatáhnutí střechy, zmáčkl tlačítko infolinky a zase mi ta tlačítka zajela pod kryt. Když už to spravovali, tak to teda mohl i zkusit aspoň jednou zmáčknout. To je pro servis trochu ostuda teda.
 2. Se mnou nedělal nic, dostal jsem klíčky, návod a nazdar :) jako na dotazy odpovídal dobře, ale sám od sebe nic.
 3. No mě prodejce upozorňoval, že mi přijde email od škodovky a bude tam dotazník a speciálně se budou ptát na škoda connect. Oni by asi měli s každým udělat registraci a nastavení při přebírání vozu jsem tak pochopil. U mě to prodejce vynechal, protože mu bylo blbé mi to jako "ajťákovi" nastavovat. Takže asi by to mělo proběhnout jestli to nechápu blbě.
 4. Ale jo, jenom když ti dají při převzetí vozu do ruky ještě návod jak si to spustit, tak to člověk zmate :) Beru to jen jako malé mínus. Na tyhle blbosti mě užije a chápu, že většinu lidí ne. Spíš mě mrzí, že to nejde ani doobjednat, ale asi tam chybí nějaký hw jako třeba gps chip nebo něco takového. Každopádně je stejně celkem blbina. Jen ten to ověření, zda je zamknuto, by se mi hodilo. Na to nemám prostě hlavu :)
 5. Tak řešení je nakonec vcelku prosté. Auto to nakonec nepodporuje. Kupoval jsem skladovku (potřeboval jsem auto hned) a bylo mi tvrzeno, že to tam je. A když vás v tom ještě podpoří aplikace na webu, která vás k registraci navádí. Mohli přece rovnou po zadání vinu napsat sory, ale funkce není pro vaše auto dostupná. Nejde o nic zásadního a stejně bych to bral i tak, ale tak zamrzí no. Takže příště stačí lepší info od prodejce a taky ideálně od škody, která by info o tom, jaké funkce auto podporuje, mít mohla a měla.
 6. Jo to je tam taky, já při přebírání dostal návod a že je to snadné a tak to zvládnu sám :D Jako na webu v poho, ale auto asi nepřipravili nebo nevim. K prodejci pojedu až bude připraven velký techničák, ale aspoň po telefonu stejně nebyli schopni poradit a spíš si mysleli, že nevím co dělám, ale prostě ta nabídka na registraci tam není. Asi to bude muset jít přes ten servis, stejně chcu s nima řešit tlačítka na volání na střeše, protože při lehkém zatlačení zajely lehce pod kryt.
 7. Ahoj, dnes už týden jezdím novou scalou. Zatím velká spokojenost, ale nejde mi provést registrace do škoda connect. Na webu proběhne všechno ok, vygeneruje se mi pin, ale pak v autě mi v nabídce chybí možnost registrace. Je tam jen možnost nastavit soukromí, ale pod tím by měla být podle návodu nabídka na registraci a ta mi tam prostě chybí. Online připojení zdá se funguje, protože ikonka globusu je bílá. Je nutná návštěva servisu nebo se to dá pořešit i z "domu"? Díky
×
×
 • Create New...