Jump to content

boonno

Uživatel
 • Posts

  172
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • ICQ
  168100145

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

boonno's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

43

Reputation

 1. Ale tak já bych si to i koupil. Ale na za 1500 rok. To mi přijde krapet přepálené. A škodovka řeší, proč mají po skončení předplatného z nového vozu malý zájem o další předplatné. Věčně to blbne a je to drahý .... hmm čím to asi bude :)
 2. No taky jsem hračička a baví mě technologie, ale platit 1 500 za věčně nefunkční službu se mi moc nechce. Ta cena mi přijde úplně mimo vzhledem k tomu co to reálně nabízí. Aspoň pro mě.
 3. Tak jsem poprvé více testoval AA a mapy.cz a nevim. Kvalitu navigace bych hodnotil velice kladně. Určitě výrazně lepší jako google mapy. Na druhou stranu se aplikace dost sekala, když bylo horší internetové připojení. Ještě pak při druhé jízdě nebyly slyšet hlasové pokyny, když hrálo rádio. AA si ho neztlumilo. Což možná moc nevadilo, ale nedala se zvýšit hlasitost navigace. Jenom hlasitost rádia i navigace. To je krapet dementní teda. A pak nevím jestli je to chyba map nebo AA, ale při první cestě žádný problém, ale při druhé cestě aplikace hodně padala a na několik minut vyřadila AA a nešlo se zpátky nijak připojit. Jako fakt super, když člověk projíždí městem, které nezná, a najednou bum mapa nikde a člověk neví kam jet. A dělo se to opakovaně. Za 350 kilometrů tak 5x hlavně v druhé polovině jízdy. A řešení bylo buď počkat tak 5-10 minut. To se mobil nebo infotainment vzpamatoval a nabídl opět připojení (ale trasa se musela nastavit znova) a nebo zresetovat infotainment (a opět znova nastavit trasu). Jestli to bude teda takhle fungovat, tak je to naprosto nepoužitelné. edit: testováno na infotainmentu bolero a samsungu galaxy s10 s androidem 11.
 4. Kamiq na důchod? A proč? Vždyť interiér je vlastně úplně stejný. Možná vzadu je víc místa na hlavou. Nebo, že by o jeden dva centimetry vyšší podvozek tak zlepšil třeba nastupování? Bych se zasmál :) Za mě jsou to se scalou skoro stejná auta, co se liší jen trochu jinou kastlí. Takže roli spíš bude hrát design a co se komu víc líbí. Vlastnosti mi přijdou v podstatě totožné.
 5. Se mi stalo shodou okolností to stejný. Včera že za 30 servis. A to jsem byl +- loni. Moc jsem teď nejezdil, takže kilometry na olej ještě nemám. Ale asi tam budu muset zavolat a zeptat jestli mi taky jenom nezapomněli přenastavit ten interval.
 6. Já mám ve scale zkušenost s Huawei a Samsungem. Samsung funguje skvěle (S10) a Huawei hrozně (nova 3). Jestli je to problém výrobců mobilů a nebo škodovky těžko říct. Ale já se budu držet samsungu :)
 7. boonno

  Sedadla

  Mám klasická sedadla co jsou ve style a nemám problém. Zdají se být pohodlná a ani delší jízda mi nedělá problémy a zadek ani záda mě nebolí :). Boční vedení není bůhví co, ale když člověk nejezdí "sportovně", tak to nevadí. Akorát mi vadí, že se nedá pořádně nastavit opěrka hlavy. Zadní sedadla nedokážu posoudit, tam jsem ještě ani jednou nejel :) Jo a měřím 178 cm a váha 79 kg :)
 8. To už mám delší dobu. Auto jsem zrecenzoval, i když teda bez fotek :) Ale zpětnou vazbu já jsem určitě nedostal. Ani nevím, kde by se daly recenze přečíst.
 9. Mě taky ne, ale o to mi teď nejde. Spíš o to jak to je celé zvládnuté. Jenom když si vemu tu aplikaci MyŠkoda. Chvíli tam mám jen takové záložky, které můžu i používat, chvíli zase všechny. Tak nějak se to čas od času mění. Na webu, ale přitom není ani ta blbá zdravotní karta. Celé je to jakýsi nedodělek. Na to jak dlouho už to vyvíjí, to je fakt ostuda. A pak za to ještě chcou skoro 1600 na rok s tím, že tak čtvrtinu času to asi ani nebude fungovat? To fakt nemusí radši ani nabízet. Jenom kazí jinak pozitivní dojem z celého auta. A pak si má člověk od nich koupit třeba enyaq za mego a tohle tam absolovat taky? No nevim.
 10. Nabídka CareConnect už zase z obchodu zmizela. Jako já se scalou fakt spokojenej, ale co předvádí ŠA s tím SW, to je fakt vrchol neschopnosti, to ať se mě nikdo nezlobí.
 11. Když člověk vidí jak v některých oblastech škodovka funguje, tak mám skoro strach v tom pak jezdit :) Jestli dělají soft, stejně jako třeba brzdný systém :D
 12. Akorát je to teda fakt vtipné. Dva roky to nejde, protože to auto nemá objednáno z výroby. A najednou, bez jakékoliv úpravy HW/SW auta, to jde. Člověk má pocit, že si z něho dělají srandu :) no každopádně to zatím objednávat nebudu. Cena mi přijde celkem vysoká vzhledem k tomu, kolik funkcí z toho bych využil. Ale jsem rád, že už to je konečně dostupné všem, když se tou online connectivitou pořád tak zaklínali :)
 13. To jako v těch 1 549,- Kč ještě nejsou data musí se přikoupit zvlášť?
 14. Kvalitní humor :) a možná by mohli chtít i vědět, co se stane až to člověk fakt koupí a zaplatí ...
×
×
 • Create New...