Jump to content

Motor 1.0 TSI

Motor 1.0 TSi o výkonu 70 kW/95 k85 kW/115 k

7 topics in this forum

• 35 replies
    • 6.2k views
    • 107 replies
    • 15.8k views
  1. 1.0 TSi ve srovnání

• 13 replies
    • 5.9k views
  2. Motorový olej 1 2 3 4 6

• 132 replies
    • 11.4k views
    • 34 replies
    • 4.3k views
    • 2 replies
    • 971 views
  3. Priemerna spotreba 1 2

• 38 replies
    • 5.1k views

• Aktuální příspěvky

• Tak jsem zkoušel dle vašeho postupu a nic. Nemám žádné šumění. Sup FL mod 2020 LK canton a poslední sw i fw
    • Kdyby někdo řešil - příčina byla ve špatně usazené zadní sedačce na zámku z výroby (info ze servisu), závadu odstranili
    • Zdravím mám Fabii II 1.6 16V s automatem Tiptronic. Šlo by na ní dodělat řazení pod volantem? Automat máme kvůli manželce, já používám jen manuální režim. Vím že Faceliftová 1.2 TSI tu možnost má. O peníze zase tolik nejde pokud bych se vyšel do 10k. Má s tím někdo zkušenosti? Přilpadně na koho se obrátit?
    • Dobrý den,   doufám, že to nebude úplně hloupý dotaz. Jedu si pro octávii RS liftback rok 2015 s rádiem Bolero. Vůz nemá parkovací senzory.   Otázka zní: Je možná dodatečná montáž zadních parkovacích senzorů a nejlépe i s napojením na Bolero, aby se aktivování ukazovalo na obrazovce? Jaká by byla orientační cena? Odpověď přímo ze servisu ŠKODA byla, že do RS to není možné dodatečně, protože nemá přípravu.   Děkuji všem předem za pomoc.   Láďa
    • Tak mi uhnila trubka s vlnovcem u superba 1, 1.8T benzín- přední díl výfuku. Už mám náhradní, ale nějak se nemůžu dostat ke šroubům příruby, kde je přišroubovaná ke katalyzátoru.  Nevíte jak se tam dostat ? Díky.
  • Create New...