Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Motor 1.0 TSI

Motor 1.0 TSi o výkonu 70 kW/95 k85 kW/115 k  • Aktuální příspěvky

   • Chtěl bych se zeptat na to nastavení o kterém tu mluvíte. Připojím telefon, spustím AA. Waze i GoogleMaps fungují, když mi někdo volá, jde přijmout hovor, když volám já, hovor se nespojí, když mi přijde SMS nebo zpráva WhatsApp, přečte mi ji, když chci odpovědět nejde to. Spotify je kousnuté. Google Music Play funguje. Hlasové ovládání nefunguje (pořád mi říká "nevím, jak vám mám pomoci s požadavkem xxxx"). Navíc, když odpojím telefon od USB, tak se AA nevypne a dokud ho manuálně neukončím v liště spuštěných app, tak jsem v režimu AA - takže jsou vypnuté zvuky.   Telefon mám samozřejme v CZ i AA je v CZ, používám příkazy, které by měl Google Asistent v CZ podporovat: https://mobilenet.cz/clanky/naucte-se-ovladat-svuj-android-hlasem-a-hezky-cesky-20596   AA mám nejnovější, telefon Xiaomi Redmi Note 4 Global (Android 7, MIUI 10.2. a USB kabel napájecí+datový - kabelem to nebude). Díky za tipy, už si s tím hraju víc jak měsíc a pořád to nedokážu využívat na plno...
   • Chtěl jsem se zeptat, mám také nabíječku CTEK MXS 5.0 a ve Fabii se SS mám baterii EFB, mám na nabíječce volit režim AGM? Můžu touto nabíječku nabít synovi i elektrické autíčko? Přikládám foto baterie. A pokud ano tak s jakým nastavením? Díky moc.
   • štěstí, že to byla ta jednodušší oprava, gratuluju ke zprovoznění 
   • Pokud to hodíš přes mlhovky a nastavilíš intenzitu na 50% tak tě nikdo buzerovat nebude. Měl jsem to takhle roky a i když mě několikrát stavěli, nikdy na světla nikdo nic neřekl.
  ×