Jump to content

Motor 1.0 TSI

Sign in to follow this  

Motor 1.0 TSi o výkonu 70 kW/95 k85 kW/115 k

3 topics in this forum

1. 1.0 TSI 85 kW manuál

• 2 replies
      • 214 views
      • 9 replies
      • 402 views
    2. 1.0 TSi ve srovnání

• 8 replies
      • 1,977 views
    Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Wow 45 tyzdnov? To uz je masaker :D my mame predpoklad 25 tyzdnov a aj to tajne dufam, ze pride tak v 18 tyzdni.. inak by som nevydrzal :D   inac mate niekto skusenost, resp info ohladom toho, ze ked pride auto a chcel by som pockat mesiac dva aby bola akontacia vyssia, ci sa to da? Zalezi asi na dilerovi ze? 
      • Tak jsem se díval do vagu, pro jistotu jsem to čidlo očistil. Hodny se mi zdály v pořádku. Zkusil jsem tedy auto projet a hle, když jsem zastavil tak motor běžel hladce. Dojel jsem tedy  zpět domu a nechal motor nějakou dobu běžet. Po pár minutách to začal dělat zase. Vždycky když to dýl hází tak se sporadicky objeví missfire, ale je to na těch válcích náhodně, takže to neni specifikum pro jeden válec.
      • Koukam ted na skoda-dily.cz a cena je 6600Kč s DPH za 1ks repasu od Bosche. Necham je promerit a uvidim no :(
      • Kde máš jistotu, že se to vždy 100% přiřadilo???? Co když došlo k chybě při přenosu dat???
      • Za vstřiky nic. V author servisu mi začali měnit díly jak když hážeš šipky do tmy. Mam to tu v jiném vlákně. Nakonec aby došlo ke smíru, tak mi vstřiky nechali nějaké použité, ale čisté zadarmo. Nech si udělat test vstřikovačů. Blbý je, že mě to ukazovalo na 1 špatný. Po tom, co ho vyměnili, tak vyskočil jinej a takhle postupně jim tam vyběhly 3 :-( Nevim jak u neautor servisech, ale mě řikali okolo 25tis za jeden :-(