Jump to content

ovi

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About ovi

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrý pozdní večer, děkuji za obsáhlou odpověď, která mě utvrdila v tom, že stálo za to zaplatit za plnou verzi Car Scanner. Až bude chvíle času připojím a některé věci dokóduji. Začnu od zálohy 😉.
 2. Má někdo s touto aplikací problém v tom, že po aktivaci nějaké zvolené funkce nastala chyba v elektronice vozidla? Já jsem při použití Caristy vypnul chybové hlášení světel do mlhy (výměna žárovek za LED) a ne vozidle přestala svítit kontrolka tlumenych světel, osvětlení spínače světel... I po deaktivaci funkce chybové o hlášení se mi nepodařilo opravit kontrolu tlumenych světel (Škoda Rapid MR 2019). Musel jsem nechat udělat parametrizaci jednotky centrální elektroniky. To uvádím jako příklad možných problémů při práci s Carostou. Car Scanner mám zakoupený a chtěl bych dopr
 3. Zeptám se. Zobrazí se v infotainmentu možnost jeho vypnutí a zapnutí? Kdysi jsem tuto funkci aktivoval pomocí Caristy a ta možnost tam byla.
 4. Ahoj, napiš označení Caristy, kterou jsi tyto funkce aktivoval.
 5. Při zapnutí tlumených světel se na otočném vypínači rozsvítí zeleně symbol žárovky. Teď u mě svítí pouze symbol Auto. Samozřejmě podle volby otočného přepínače a spínače není podsvícen.
 6. Minule jsem psal o problému, který mi vznikl použitím Caristy k odstranění chybové hlášky u mlhových světel (dodnes není funkční kontrolka tlumených světel a podsvětlení otočného spínače světel). Pomocí Car Scanner jsem se pokoušel aktivovat jenom spouštění skla bez použití zapnutí klíče v zapalování. Takže taková je pravda. Edit: Velice bych uvítal radu, jak můžu opravit problém, který jsem si sám způsobil.
 7. S využitím Car Scanner jsem na Rapidu MR 2019 aktivoval funkci spouštění skla v LP dveřích bez zapnutého klíče. Stáhlo se jednou a už to bez zapnutého klíče nejde. ?
 8. Doplnění překladu verze 5.1 beta 6 bych rovněž uvítal ?
 9. Lze pomocí Caristy zrušit chybová hláška couvacich světel? Děkuji za odpověď
 10. @David Š. Bohužel nepomohlo. Po připojení Caristy jsem měl PZ mlhovku již vypnutou. V prvém kroku byly dvě záložky pro vypnutí. Zvolil jsem tu druhou a potvrdil. Ve druhém kroku byla funkce rovněž vypnutá ale zde nebyly dvě záložky pro vypnutí a tak jsem ponechal vypnuto. Takže nadále podsvícení a kontrolka tlumených světel nesviti. ?
 11. Ano, problémy, které popisuješ mám taky. Jen prosím napiš, kterou verzi jsi provedl návrat. Píšeš, že poslední. Ale jaké má označení? A co myslíš, První ze dvou kroků? Děkuji za odpověď
 12. Myslíš opravu osvětlení přepínače světel? A to vypnutí druhé mlhovky (uvedení do původního stavu) jsi dělal kterou verzi Caristy. Taky jsem se pokoušel zapnout pravou mlhovku a nesvítily, ani, když jsem tam dal žárovku.
 13. Podobná zkušenost, do mlhových světel jsem dal LED, které hlásily chybu. Chybu jsem pomocí Caristy eliminoval, ale současně mi přestala svítit kontrolka tlumených světel na otočném přepínači. Tuto kontrolku se mi už nepodařilo zprovoznit, ani když jsem opětovně zapnul chybové hlášení (uvedl jsem Caristou do stavu před smazáním chyby). Zatím nevím, jak uvést do původního stavu
 14. Do mlhových světel jsem dal LED, které hlásily chybu. Chybu jsem pomocí Caristy eliminoval, ale současně mi přestala svítit kontrolka tlumených světel na otočném přepínači. Tuto kontrolku se mi už nepodařilo zprovoznit, ani když jsem opětovně zapnul chybové hlášení (uvedl jsem Caristou do stavu před smazáním chyby). Nějaká rada?
 15. Jistě jsi i Caristu na její dotaz připojil k OBD přes BT
×
×
 • Create New...