Jump to content

x.zavodnik

Uživatel
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by x.zavodnik

 1. x.zavodnik

  COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510

  Zdravím, nenajde se někdo z Liberce či okolí, kdo má nové mapy na Columbuse? Jedu koncem příštího týdne pryč a mám tam mapy cca. z roku 2007. Připadně diky za informace.
 2. maká jak šroub..

  1. x.zavodnik

   Jak by jste tohle trestali ??

   Mag.., jeden, každej nemá v autě 2,5 litr, aby předjel kamion za 1,5s. Souhlas usekat ruce...
  2. x.zavodnik

   Kdo umi predelat budiky na OII na maxidot...

   Zkus Cosbyho či Alešio. Myslím, že to alespoň dělají, ale nevím zda jsou z Prahy.... Případně se omlouvám za reklamu... EDIT: ještě to dělá honza72 , ale to je M.B.
  3. x.zavodnik

   2.0 TDI PD (103 kW)

   Jo tak ty chceš koupit "Bublinu" . Nu já udělal to samé. Zatím spokojenost, ale nikdy nevíš. Prej tyhle motory žerou hodně olej a odchází turbo, ale má to 6 kvalt což na dálky je docela dobrý. Já ji mám asi 3 mesíce a zatím snad v pohodě. Jen tam lej pořádný olej a ne žádný Longlife
  4. x.zavodnik

   Za kolik prodat Felicii

   Určitě by to chtělo přidat rok výroby, kolikátý majitel jsi, ale také kolik to má naběháno....
  5. x.zavodnik

   koupit nebo nekoupit?

   Tak přidám také svoji zkušenost. Koupil jsem O2 z operativního leasingu. Z jedné nejmenované firmy, která je dodává jednomu nejmenovanému mobilnímu operátoru. Zkušenosti jsou asi takové: 1) auto připravené tak jak bylo ve výrobě - žádné vybrakované o hliníková kola a tak, 2) leasingová společnost naprostá spokojenost - smlouva v pohodě, lidé v klidu, prohlídka a testovací jízda, záruka na skryté vady, 3) nechal jsem si otestovat VIN (servis) zda vozidlo nebylo bourané či se tam něco nevyměňovalo a vše v pořádku, 4) předchozí "řidič" zanechal v přihrádce vizitku, tak jsem mu zavolal a ten si auto pochvaloval, prý pokud by nedostal nové tak by si tohle nechal pro rodinu. To jsou mé zkušenosti s operativním leasingem, ale jak vždy doporučuji pořádně si vše připravit (kontrolu vozidla, kontrola VIN, kompletnost auta a tak).
  ×