Jump to content

suntour

Uživatel
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About suntour

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Clona z autoclony.cz jsem poridil. Vyborná kvalita. Doporučuji pokud nechcete i na zadní okno atd. Navíc český výrobek.
 2. https://www.autoclony.cz/ a tyhle clony má někdo ? Mají na F3 za 1390,-. Pouze na boční okna. Což si myslím stačí
 3. Koupil někdo toto ? https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/protislunecni-clony-zadnich-bocnich-oken/p/6V6064363B Je to drahý ale zas originální.
 4. @Jan R. Chodiš sem https://rucnimytiplus.cz/ ? Ty mám kousek od domu....Myju auto v mycim boxu Benzina na Argentýnské. Nic moc. Rád bych autu dal pořádný mytí.
 5. Ahoj, v Praze auto na ulici mýt nejde. Kam dáváte auto mýt ? Kde je dobrý mycí box s dobrým vysavačem v Praze ?
 6. suntour

  Žárovky

  Ahoj, nesvítí mi zadní couvací světlo. Na pravé straně. Je někde videonávod na netu jak vyměnit tuhle žárovku ? Dle manuálu se musí se sundat celé zadní světlo :( Děkuji
 7. @MilanHos Nic jsem nenatáčel. Zavolali mi, že závadu odstraní v záruce. Očividně musejí o ní vědět z více případů...
 8. Byl jsem v pondělí na prohlídce pod 30 000km. Auto Jarov. A zmínil jsem se o rušivém zvuku Climatronicu. Jak zde popisujete. Občas to slýchám. Auto Jarov závadu odstraní v záruce. Uvidím jak to dopadne ale přístup Auta Jarov se mi líbil. No problem.
 9. Investoval jsem do origo příčníků. Mám Thule nosiče kol. Gumu jsem vyndal. A nosiče kol zasunu do T drážek. Investice do origo příčníků nelituji. Rychlost a manipulace při montáži je výtečná. Mám srovníní s Menabo příčníky z Lidlu.
 10. suntour

  Zástěrky

  @Ibe takhle jsem zasrané auto (combi) nikdy neměl. Zástěrky svou fci plní dobře.
 11. Pročítal jsem diskuzi. Ale zeptám se po lopatě. Mam FIII Climatronic. Celoročně teplotu na 20, nastaveno AUTO. Když je venku 35 tak adekvétně zvyšuji teplotu kvůli zdraví. V lete zapinam A/C. V zimě A/C vypnuto (je zima). Manageruju to dobře ? Neměl bych mít i přes zimu zapnuté A/C a climatronici se šefuje sám kdy chladit a kdy topit ?
×
×
 • Create New...