Jump to content

ralff

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

About ralff

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. barryk10cz, napiš mi svůj E-mail na ralff@email.cz. Pošlu Ti nějaký odkaz a pdf, které by Ti mohly pomoci. 🧐
 2. ralff

  Slunecni clony

  Přikládám foto clon v autě. Zadní okno clona drží na 3 držáčcích a dále na spodní části zadního okna a taky se opírá o přívody vyhřívání zadního okna. Nějaké pokrční, nebo zvlnění clon nemám. v zadním bočním okně nejsou žádné úchyta a zadních dveřích jso dva ůchyty podsunuté pod gumu na stranách clon.
 3. ralff

  Slunecni clony

  Ano, nic se nelepí. plíšky se vsunou pod těsnění.
 4. ralff

  Slunecni clony

  Nevypadává o víkendu udělám foto. Na zadním okně jsou 3 plíškove háčky. Jeden nahoře uprostřed a dva po bocích.
 5. ralff

  Slunecni clony

  Jsem velmi spokojený. Snadná montáž a při rychlosti do 80 km/h při otevření zadních oken je aerodynamický hluk v kabině od oken v podstatě téměř nulový. Na dálnici jsem měl klimu a zavřené okna.
 6. ralff

  Slunecni clony

  Wirer, skvělá informace na clony. V úterý 4.8.2020 jsem objednal a zaplatil a v pátek 7.8.2020 mám už namontováno.?? Nejdéle trvalo vytažení clon z obalu.? Těším se že se sníží a možná i odstraní aerodynamický hluk při jízdě s pootevřenými zadními okny. Zasílají poláci, ale výrobek je špaňelský "SOLAR RIDE" . A cena je ku podivu i s dopravou nižší než když objednáš od španělského výrobce bez dopravy. ?Pouze clony u výrobce stojí 76,99 euro.
 7. Ne s odpojeným konektorem to je horní obrázek to skočí jen při startu a pak je průběh rovnoměrný. S připojeným konektorem napětí skáče a po určité době se ustálí. Spodní obrázek.
 8. Ano musel jsem upravit. snímky se přehazovaly.
 9. Zajímavé inteligentní dobíjení akumulátoru ve Fabii. Přílohou příkládál záznam průběhu nabíjení při jízdě s INTELIGENTNÍM DOBÍJENÍM(druhý snímek). A průběh nabíjení při jízdě po odpojení kontaktu na - pólu akumulátoru (první snímek).
 10. ralff

  Zimní clona

  Jó i v mikrovlnce ohřívanlo externí topení . Jasňačka
 11. ralff

  Zimní clona

  brrrrm - Žádné extra vyhřívání ve FA není. FA funguje jako ""velmi slabá mikrovlnka"" a ohřátí je jen od vysílaného elektro magnetického vlněníní FA. Nevím jak kdo, ale my v mikrovlnce používáme plastový kryt na ohříváné potraviny, aby nedošlo případným prskáním ohřívaných potravin ke znečištění vnitřního prostoru mikrovlnky. Dále tuto tématiku nechci rozvíjet.
 12. ralff

  Zimní clona

  Spodní clonu mám na front asist (dále jen FA) nemá vliv. Než jsem ji koupil (spodní clonu), tak za hustého sněžení mokrým sněhem se mi objevila hláška FA nemá výhled. Tato hláška se mi objevila při použití spodní clony taky jen jednou, když hustě sněžilo mokrým sněhem. Plexisklo pokud se nenalepí sníh nemá na činnost FA žádný vliv.
 13. ralff

  Letní pneumatiky

  A máš ty pneu vyprobené v Německu v Hanu am Main ( dle značení DM).
 14. Kuchar7 opravdu Tvoje originální řešení. Každý majitel auta ať si dá do auta co se mu líbí. Třeba chromové pedály a černou opěrku. Prvni montáž je tady 27.6.2015, černá opěrka je tady na fóru 18.10.2018. Teď jsi možnosti rozšířil Ty. Děkuji vyměnim svoji chromovanou z roku 2016 za černou. ?
 15. LBaterie dobita Odpojen kontaktu na mínus pólu baterie. Nabíjecí napětí při jízdě kleslo na 12,7 V.
×
×
 • Create New...