Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

rozik.l

Uživatel
 • Počet příspěvků

  32
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

0 Neutrální

O uživateli rozik.l

 • Hodnost
  Nováček
 1. Mám prozbu na jakoukoliv dobrou duši! Mám feldu 1.9 D kde se mi sekla šponovací kladka rozvodů. Klika byla, že to rozvoďák přežil a tak se motor nepotkal. Problém je, že spodní kryt rozvodů to má zasebou a nemůžu ho nikde sehnat. S koncernových aut tam nepasuje, nebo alespoň vše na co jsem se byl podívat je jiné. číslo dílu (spodního krytu) který potřebuji je 028 109 127 K. Nenajde se někdo, kdo by měl nějaký na víc? Popřípadě nevěděl kde sehnat? přijde mi škoda zlikvidovat auto kvůli jednomu blbýmu plastu... Za každou pomoc předem děkuji! Rozik Případný kontakt na mě: limor@seznam.cz tel. dám případně přes mail..
 2. rozik.l

  Kontrolka přívěsu

  nevím zda je to tu ještě funkční, ale "konečně" mi klekl přerušovač, tak jsem se rozhodl při této příležitosti zprovoznit kontrolku "blikajícího přívěsu". Pořídil jsem přerušovač 1U0953235E a zapojil dle rolbaře z 6.1.2008. S tím, že v modrém konektoru jsem měl pozici 16 neobsazenou, ale pin byl připraven, tak jsem k němu dodal poze drát. Ale po připojení na pozici 4 u přerušovače a připojení vozíku se nic nekonalo. Rozhodl jsem se na hulváta poslat +12V do přístrojovky na pozici 16. Nic se nekonalo a tak se ptám, zda u MAXI DOTU to není jinak?
 3. rozik.l

  MDI

  Co máš na mysli pod názvem Bolero? Google mi vyhodí taneční školu a další chujoviny a ebay zase dámský hadry. Ani jedno mi k rádiu moc nepasuje :-D V celku je mi jedno co tam připojím. Mám pouze požadavek, aby to mělo USB vstup, šlo přepínat složky, přepínat a "přetáčet" skladby a aby to psalo na displeji názvy písniček. MDI je jistota, ale když to půjde vyřešit levněji jinak, tak se tomu nebráním. Originál rádio chci zachovat kvůli park asistentu a taky kvůli příjmu signálu, který si troufnu říct že ho bude mít vždy lepší nežli jakýkoliv neoriginál radio...
 4. rozik.l

  MDI

  Ahoj funguje to se swingem?
 5. rozik.l

  O1 Víko loketní opěrky

  Díky za nakopnutí! Tady dávám možnosti pro ostatní kdo řeší podobný problém... Buď objednat toto: https://www.pietro-eshop.cz/katalog/cz/levne-autodily/mechanismy_217/produkt/viko-loketni-operky-octavia-golf-iv-bora-passat-b5?gclid=Cj0KCQjw557NBRC9ARIsAHJvVVOfBk-rgjeYj6wjFXoX1drQTWuN6686dGjGxFD-KDjHgE1VrnB_cYIaAhhNEALw_wcB A nebo se hecnout a u zkusit vyrobit něco podobného... http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/OpravaLoketky.htm A nebo bez hecu již vyrobené... https://www.sbazar.cz/Come.One/detail/22953215-opravna-sada-loketni-operky https://www.sbazar.cz/libor.kratas/detail/22128116-panty-loketni-operky Jelikož času nemám na zbyt a za hodku toto nevyrobím (než najdu v hodný materiál atd.) tak pořídím asi lakovanou sadu, kde nejspíš jen dovrtnu třetí šroubek (sychr, který se mi líbí z nenalakované sady) a nebudu muset řešit polstrování :-) Vcelku mě zaráží, že origo celé víko je hnedle dražšší nežli celá loketka...
 6. rozik.l

  O1 Víko loketní opěrky

  Ahoj, ulomily se mi panty víka loketky a zvažuju koupi kopie. Máte někdo zkušenost, případně doporučení? Rád bych textil a ideálně aby byl barevně co nejblíže k interieru STYLE
 7. rozik.l

  Climatronic - nefunkční, závady, poruchy, problémy

  Já jsem chuj! Hlavně, že se směju 48Voltům a pak se vocas zeptám na to samý co jsi napsal... Nejvyšší čas jít na kutě, už přetahuju a z toho vedra mi šibe... Dík za ochotu a trpělivost!
 8. rozik.l

  Climatronic - nefunkční, závady, poruchy, problémy

  Rád bych ti za tvou ochotu pomohl, ale já jsem jen zahradník se základy slaboproudu a u Kokty dokážu poradit jen s tím co se mi posr... a dokázal jsem vyřešit. PS:/ Marťanům odcvakni anténu a pak řešíš o problém míň ;-)
 9. rozik.l

  Climatronic - nefunkční, závady, poruchy, problémy

  Do toho bazmeku pod baterkou jsem se chtěl hecknout tou žilou od kompresoru Myslím, že by stačilo najít kablík který půjde od čidla z chladiče a mělo by se to automaticky přepnout. Teď mi tak napadá: Jak by mělo fungovat čidlo na chladiči? Jde mi o to, že když v konektoru propojím dva piny, tak se mi ventilátory roztočí na první stupeň. Ale v konektoru je ještě jeden pin a ten nereaguje na žádnou klemu... Bazmek jsem zkoušel za jiný. Měl jsem možnost si vybrat ze tří. Všechny vypadali stejně jen měli trochu jiné označení. Ten můj má na konci písmeno Q - Toť vše co si z toho pamatuju. Ještě si teda pamatuju, že výměna nepomohla Je sice možnost, že byl taky vadný, ale tomu úplně nevěřím...
 10. rozik.l

  Climatronic - nefunkční, závady, poruchy, problémy

  48V Chápu tedy dobře, že první rychlost je docílena zapojením ventilátorů do serie a druhý stupeň se přepne do paralerního zapojení?
 11. rozik.l

  Climatronic - nefunkční, závady, poruchy, problémy

  Pokud jde o mě, tak jsem začal mít problém taky až když mi ventilátor odřachl tu pojistku u baterky. S tím rozdílem, že na rozdíl od Píďi chladím aspoň za jízdy. U mě zatím, čidla v pohodě - VAG nic nenašel a výměna nepomohla... Leda, že by na to mělo vliv ještě nějaký další.
 12. rozik.l

  Climatronic - nefunkční, závady, poruchy, problémy

  DiKey prosím nemáš schema zapojení dochlazování saharou? Tak trochu mám chuť udělat prasárnu a natáhnou žílu od kompresoru na spínání relé pro druhý stupeň ventilátorů. Dal bych to přes diodu, aby mi to nespínalo kompresor, kdyby se to náhodou vzpamatovalo . Ještě otázka. Odkouřim ventilátor když se dostane napětí na svorku pro první i druhýho stupeň najednou? Já jen jak moc se tím mám zaobírat a minimalizovat prasárnu :-D Už mám dost hledání chujoviny a tak bych to chtěl nejjednodušší cestou obejít a chladit i v kolonách... V minulosti jsi chtěl co uvádí VAG za popiskem motoru a tak přikládám foto, zda je to to co žádáš a vybereš si co potřebuješ.
 13. rozik.l

  Climatronic - nefunkční, závady, poruchy, problémy

  Jinak klima jede lépe, ale občas vypne. Dá se přes VAG nějak zapnout ventilátory na 1 a pak druhý stupeň? Přes akční členy pustím jen první stupeň...
 14. rozik.l

  Climatronic - nefunkční, závady, poruchy, problémy

  U me se taky nic nedeje
 15. rozik.l

  Climatronic - nefunkční, závady, poruchy, problémy

  Děkuji za odpověď, momentálně nemám PC s kabelem u sebe a tak nedokážu dát další informace. Ale jelikož nesnáším teplo, tak jsem rovnou koupil a vyměnil čidlo na chladiči. Přišlo mi to logický až když jsi to napsal ty. Pak jsem usoudil, že když 30A pojistka šla do kytek díky zarezlýmu ventilátoru, tak to mohlo odrovnat to čidlo v chladiči... Nevým teda přesně jeho zapojení a zda v případě přehřívání sepne přímo ventilátor a nebo dá podnět nějakému relátku, ale u stařičké feldy to tuším spínalo rovnou ventilátor. Takže teď to vypadá že to chodí dobře, kondenzátor je vlažný a ventilátory běží oba, ale oproti předešlým dnům je výrazně chladněji, takže počkám se závěrem do zítřka, kdy má být opět kolem 30 °C. Jinými slovy si myslím a doufám, že problém je vyřešen. Definitivně potvrdím zítra. Zatím moc děkuji rozik.
×