Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Petr AMF

Uživatel
 • Počet příspěvků

  69
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

23 Výborná

O uživateli Petr AMF

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

161 zobrazení profilu
 1. Petr AMF

  Těsnění motorového prostoru

  Ptal jsi se v AŠ?
 2. Petr AMF

  Těsnění motorového prostoru

  Pokud myslíš kryt proti hluku tak to je na octu. Tady je na fabku.https://www.obautodily.cz/skoda-fabia-iii-kryt-do-kapoty-proti-hluku-original-7046cz1048/ A to těsnění na hranu kapoty je také na octu. Na fabku stojí 220kč a jsou dva kusy. Na googlu má již server profi díly, ale ne skladem. Až bude chvíli čas tak zajedu do AŠ objednat dle čísla.
 3. Petr AMF

  Těsnění motorového prostoru

  Super, určitě budou dva díly.
 4. Petr AMF

  Jaký olej a filtr do 1.0 TSI

  Osobně chci měnit olej po 15tisíc. Vidím jak vypadá olej u služebního, který se mění po 30tis. Filtr nemám, tudíž nechám dát 502.00. Dle info, se má trochu snížit hlučnost po nastartování studeného motoru. Mínus nepatrně se zvedne spotřeba oproti 508.00, který se dává prý jen kvůli nižší spotřebě.
 5. Petr AMF

  Jaký olej a filtr do 1.0 TSI

  Volal jsem do AŠ Autostyl Trutnov, mluvil jsem osobně s p. Ří. Pokud přejdu na pevný interval, 15tis/rok nakodují a olej se dá 5w40 dle pokynů ŠA. Vřele doporučoval.
 6. Petr AMF

  Těsnění motorového prostoru

  Tak v etce v AŠ již těsnění nakreslené ale jak psal martab, ještě nemá přidělené číslo. Pán příjemný, ať si dojdu na salon se podívat jestli bude číslo vidět.
 7. Petr AMF

  Těsnění motorového prostoru

  Zkusím poptat ještě někde jinde. Ale jak píšete, buď nechtějí, nebo nesmí. Pravda je, co si dnes člověk do auta nenakonfiguruje, to pak nemá, toť odpověď z jedné AŠ.
 8. Petr AMF

  Těsnění motorového prostoru

  Tak jsem se byl zeptat v AŠ. Těsnění nelze na před fc, z důvodu jiné masky. Mohlo by docházet k odírání nebo prý těsnění nemusí plnit svojí funkci. Tak nevim, jsem z toho jelen. číslo nevím, není v etce.
 9. Petr AMF

  Filtr pevných částic OPF a Motor 1.0 TSI

  Super, časák zakoupen.
 10. Petr AMF

  Těsnění motorového prostoru

  V pátek dám vědět, jdu se zeptat do AŠ.
 11. Petr AMF

  Těsnění motorového prostoru

  Díky moc. V pátek zajedu do ša AJ tak jsem zvědavý co řeknou.
 12. Petr AMF

  Těsnění motorového prostoru

  Ahoj, tak já mám kapotu nové provedení r.v. 2/2018. Nevíte kde se dá toto nacvakávající těsnění koupit, popřípadě pod jakým číslem dílu? Díky.
 13. Petr AMF

  1.6 TDI CR (66 kW)

  Ahoj, ano jel a moc nadšený jsem nebyl. Manželce je to jedno, teď jezdí 1.4 tdi fabka 1. Co se týče spotřeby, tak jsem zjišťoval a je vyšší nežli u PD. Mám na ní slevu, jinak bych nekupoval a vzal radši TSI.
 14. Petr AMF

  1.6 TDI CR (66 kW)

  Ahoj chlapi. Mám možnost koupit fabku combi II 1.6tdi 55kw r.v. 2014/11, najeto 61tis. Nevíte jestli i u těchto ročníku odchází egr, vysokotlaké čerpadlo, vsřiky. Jde mi o to jestli již tyto pozdější verze mají vylepšené díly. To co jsem vyčetl tak snad nejsou tak náchylné. Jinak vozidlo by bylo pro manželku jezdí přes týden prahu cca 18km jedna cesta do práce. O víkendu tak jednou dvakrát za měsíc Praha - Jeseník. Díky za rady. Petr
 15. Petr AMF

  Probliknutí osvětlení při zapnutí cyklovače stěračů

  Ahoj, mám ten samý problém. Pokud jde cyklovač, taky cvakne a stěrače opět setřou.
×