Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Petr AMF

Uživatel
 • Počet příspěvků

  52
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

22 Výborná

O uživateli Petr AMF

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

128 zobrazení profilu
 1. Petr AMF

  1.6 TDI CR (66 kW)

  Ahoj, ano jel a moc nadšený jsem nebyl. Manželce je to jedno, teď jezdí 1.4 tdi fabka 1. Co se týče spotřeby, tak jsem zjišťoval a je vyšší nežli u PD. Mám na ní slevu, jinak bych nekupoval a vzal radši TSI.
 2. Petr AMF

  1.6 TDI CR (66 kW)

  Ahoj chlapi. Mám možnost koupit fabku combi II 1.6tdi 55kw r.v. 2014/11, najeto 61tis. Nevíte jestli i u těchto ročníku odchází egr, vysokotlaké čerpadlo, vsřiky. Jde mi o to jestli již tyto pozdější verze mají vylepšené díly. To co jsem vyčetl tak snad nejsou tak náchylné. Jinak vozidlo by bylo pro manželku jezdí přes týden prahu cca 18km jedna cesta do práce. O víkendu tak jednou dvakrát za měsíc Praha - Jeseník. Díky za rady. Petr
 3. Petr AMF

  Probliknutí osvětlení při zapnutí cyklovače stěračů

  Ahoj, mám ten samý problém. Pokud jde cyklovač, taky cvakne a stěrače opět setřou.
 4. Petr AMF

  motor 1,4 TDi - doporučíte?

  Olej nemizí zatím vůbec. Po výměně najeto 3tis.km. Díky za rady nechám turbo zatím být. Kamarád mechanik mi řekl to samé. Nechám ještě jednou zkontrolovat intercoler. Dle kamaráda je ale v pořádku, prý by syčel tak nevím.
 5. Petr AMF

  motor 1,4 TDi - doporučíte?

  Tak dneska jsem byl v servisu, je to turbem protéká olej. Nevíte někdo o dobrém prodejci repasovaných turbodmychadel?
 6. Petr AMF

  motor 1,4 TDi - doporučíte?

  Díky moc za radu. Ve čtvrtek jde do servisu. Zatím s autem spokojenost, hlavně spotřeba je super. Ani hlučnost není až tak zlá, myslel sem že bude horší, jak jsem zde pročítal forum. Zatím tedy najeto 3tis.km. Jinak auto má najeto 228tis.a je od soukromé osoby, pán měnil olej pravidelně po 15tis.a dodržoval normu pro PD motory.
 7. Petr AMF

  motor 1,4 TDi - doporučíte?

  Zdravím příznivce. Koupil jsem manželce fabku combi 1.4 tdi 55kw z roku 2005. Auto super, motorově docela překvapilo, jede pěkně. Včera jsem ale zjistil jednu nemilou věc, u předního kola pravého je z venku na plastovém podběhu vidět mastnota od oleje. Nejspíš od turba. Auto má výkon dobrý nečudí, turbo nepíská a zabírá. Máte někdo s tímto zkušenost? Díky Petr
×