Jump to content

noxik600

Uživatel
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

10 Good

About noxik600

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

907 profile views
 1. Dva piny jsou kostry, jeden dává hodnoty pro ŘJ a jeden pro budíky. Jestli se pletu, tak mě opravte. A dvou pin dle obrázku:
 2. Mě to hlásí taky (BSE). Chtělo by to vyzkoušet ve dvou za jízdy, aby ten druhý sledoval zda se to nezmění..
 3. I ja jsem pri přibrzďování slyšel pískání, rozebral zadní brzdy (pístek šel dobře), ale na levé straně rez "zvedla" plíšek, v kterém se pohybuje destička, takže se nevracela a přibržďovala mi kolo(nejspíš se tím i spálila). Musel jsem ji vypáčit, jak nešla ven ven.Teď mám nové desky a už je to ok. S tím repasem. Existují sady na repas, např. ( https://www.motora.cz/autofren-seinsa/D42009C.html?gclid=EAIaIQobChMIyuW9kfDN5AIVAuJ3Ch1q2wItEAQYASABEgLEXvD_BwE ) Ale jestli nebude lepší pak koupit nový/použitý celý díl..
 4. Přesně tak, bohužel je to pravda. Dnes se auta neopravují. Dnes se dle postupů mění díly a auto se bere stejně, jako třeba pračka, mobil... V okolí znám jen jednoho starého automechanika, pro kterého jsou auta celoživotní láska a tak se k nim i chová. Je to byznys. Jak vypadají svíčky?
 5. Základní nastavení+ reset proveden? VAG nic nehlásí? Tlak paliva/paliv. filtr? Zkoušel jsi nějakou přísadu do paliva na vyčištění?
 6. noxik600

  Prevodovka 1.6

  Nejspíš ne. Tedy pokud je nová převodovka přesně na místě té původní. Pokud ano, je v převodovce nový správný olej? Pokud ano, je možné, že jeto převodovkou. Ale jako první víc bych vyměnil ten olej. 2 Litry stačí a s poštou se do 500 kč vejít dá[emoji106]
 7. noxik600

  Prevodovka 1.6

  Rozdíl je v tom, že je tam rozdílné seřízení. A pokud to člověk neví, měl by to nechat na servisu či mechanikovi, který tomu rozumí. Jinak na táhla je přípravek, na lanovody stačí jen trn.
 8. noxik600

  Prevodovka 1.6

  Ty máš táhla a některé motory mají řazení lanovody.. Takže asi tak.
 9. Tady je toho více, odtud to mimo22 vytahl. https://docplayer.cz/3509186-Sp19-1-dva-vykonne-benzinove-motory-nove-generace-s-technikou-novych-motoru-dozvite-se-jake-jsou-jejich-zvlastnosti-i-co-jim-je-spolecne.html Včera jsem našel na svém BSE na modulu toho:
 10. No, prostě to dal do jiného hrnečku [emoji23][emoji23]
 11. abych měl hodnotu nastavení rozvodů 28-87 místo 28-86, musím vačkou otočit ke kufru, nebo ke světlu?
 12. "Thomme" Dal jsem tam 145... Já tam dal 145,138,130| Otáčky se hezky zvýšily, ale motor stejně poškubává. Jinak onu hodnotu mám 28-86. A nemění se.
 13. Mohl bys mi říct, jakou hodnotu jsi zadal? VCDS myslím ukazuje hodnotu 128. Díky Odesláno z mého X50L pomocí Tapatalk
 14. U mě první výměna rozvodů v AS ve 122tis. Rocker - záruku mobility máš? Někde ji nechtějí prodloužit a jinde jen si serviska dají do poznámky vlastní díly/náplň/..
×
×
 • Create New...