Přejít na obsah

poskodeny lak od tesnenia dveri?


specmario

Doporučené příspěvky

Ahojte. Mam Fabiu cca 2 tyzdne, ale po tyzdni som si vsimol odrety lak od tesnenia dveri. Snazil som sa to nafotit.

Je to na soferovej strane, kde konci tesnenie z dveri a dolieha kolmo pri spodnej hrane predneho stlpika. Ked som po tom presiel prstom, tak ten lak tam moc nedrzal. Asi chyba z vyroby. Budem musiet skocit do Skody a vyreklamovat to. Nech sa to niecim pretrie. Na kusku je tam vidiet zakladnu farbu a bojim sa aby to skor nezacalo korodovat, ked po tom tesneni bude stekat voda priamo k tomu miestu.

Na obrazku zhruba v strede.

post-59229-0-68922700-1292751637_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to v servise zatreli. S tym tesnenim nic nerobili. Povedal mi, ze je dobre osadene, a ze to odrete sposobil niekto pri montazi cierneho plastu na stlpiku okna. Moc sa mi to nezda.

Ked som dosiel domov, skusil som tu farbu prstom, a normalne som to zotrel, takze to vyzera ako predtym. Sa mi zda, ako keby to zatierali tou tuhou korekcnou ceruzkou. Pockam do jari, kupim normalnu korekcnu sadu a na jar to pozatieram aj s nejakymi skrabancami po kamienkoch.

Myslim, ze do servisu to uz nema zmysel. Budem sledovat, ci sa to zhorsuje. teraz nie su teploty na lakovanie a bez auta dlho nechcem byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...