Přejít na obsah

Odloupnutý lak Karoq


Evev8

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mám cca. rok starého Karoqa, ráno příjdu k autu a všiml jsme si, že mám v horní časti dveří spolujezdce takto odloupnutý lak. Napadá vás, jak se to na takovém místě mohlo stát? Případně, co se týče opravy, bude stačit “tužka” od škodovky nebo to mám zkusit přes pojišťovnu (asi by střikali celé dveře?)

 

https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/tuzka-lakova-stribrna-brilliant-metaliza/p/HFB380090

AAA8B160-2FA8-4408-869A-17D5C6F11E9E.png

BE28C797-84B4-46C8-96A6-9169F82AA4E8.jpeg

1AAD56D7-541E-439F-A7EE-69D753AA959B.jpeg

Editováno: , autor: Evev8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, postupně se mi na autě začínají objevovat taková místa s odloupnutým lakem.

 

Nenapadá někoho, co to způsobuje? - může jít o nějakou výrobní vadu?

 

Děkuji za nějaké poznatky.

 

 

Když se to stalo poprvé, myslel jsem, že někdo ťuknul na parkovišti dveřmi, nebo popeláři s popelnící. Ale teď se mi to stalo na druhém místě.

U jiných aut takto odloupnutý lak nevídám. Není to ani promáčknuté, ani odřené, jen odloupnutý lak. Je to divné.

 

První mám na pravých zadních dveřích:

image.thumb.jpeg.57846ca6c9e20844fdebbc40d33e0005.jpegimage.thumb.jpeg.0e8bd968ee06e4bdcbadbac8da3316d9.jpegimage.thumb.jpeg.3e80782b67fd30c5c4dfc475e1dc5f67.jpeg

 

 

Druhý se mi nyní objevil na levém předním blatníku:

image.thumb.jpeg.075baa7045357a2389469430a5e02c97.jpeg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to od dveří od prasat, co neumějí otvírat poklopy svých popelnic a respektovat majetek ostatních. Stačí, aby prošel debil, nebo slepice se zipem, či cvokem na kabelce, vidím často, jak někomu frézují lak. A jak se ještě naserou, když je okřikneš. Dodávkař, nebo menší náklaďák to klidně vyrobí i na horní straně blatníku. Když jsem prodával Fabii, tak měla takových zásahů asi 30 z každé strany, ne vše promáčknuté, ale velmi často až na základ, od širšího místa př. blatníku až z zadnímu světlu. Octavie se drží, zatím jediný zájeb na LZ dveřích, sere mě, že zrovna kolem toho musím chodit. A dost zájebů na klikách, ale to je kus plastu, myslím, že stříknutí by bylo pod 1000.

 

V 26. 12. 2023 na 18:45, Guppy napsal:

A tam se spoluúčast ztratí....a hlavně to nesleze...

Tak to budeš příští rok koukat na pojistné. Taky jsem odmítal jezdit s provaleným nárazníkem z parkoviště atd. No, "all inclusive 100/100" za 21k, asi + 5k. A pak ještě bonbonek různých Kubrtů a jiných expertů z bazarů, co ti přejedou lak měřičkou tloušťky a končíš - bourané, death trap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...