Přejít na obsah

Navigace


Doporučené příspěvky

Nejlepsi navigace co znam je stara osvedcena papirova mapa a to z nekolika duvodu.

1. jednou se podivas a vidis celou trasu krasne a prehledne.

2. mapa jde koupit na kazde benzince.

3. muzes si mapu stahnout treba z netu a vytisknout a potom je cena v halerovzch polozkach.

4. vzdy mas mapu kam jedes a ne ze treba jedes na slovensko a ejhle nic.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten nejdulezitejsi bod co zadna gps neumi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6.pokud ti pritelkine ci tchyne porad keca do rizeni tak ji tu mapu das at naviguje a takove ticho si v aute dlouho nezazil ;):palec2:

ma to jen jeden hacek musis se dobre podivat kudy mas jed a nezablodis

ps:jinak GPS navigace neni spatna vec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Chci se zeptat zda má někdo zkusenost s Nokii 6110 Navigator při jizdě v autě...???

Moc toho nenajezdím,ale nekdy se projedu na nejakou tu dovču..

dodatek pokud by nevyhovovala aplikace route 66 tak lze pouzit i Garmina pro founy se symbianem a internim cipem GPS a pokryti je excelentni az na dalnici u popradu kterou otevrely cca 11.12.07 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak pořád nevím,jestli MIO 720 nebo Tomtom ONE XL.Co vy nato?

Cosby, také zvažuju Tomtom ONE XL. Ale to pokrytí mapami, to je k smíchu:

Česká republika 100% , Maďarsko 100% , Polsko 51,9% , Slovensko 40,1%

Chorvatsko 49% , Slovinsko 42,6% , Lotyšsko 62,8% , Litva 100% , Estonsko 71,5%

A to už nemluvím o tom, že Rakousko, Německo, atd. (prostě celá Západní Evropa) se musí dokoupit zvlášť.

Tomu říkám firemní strategie..

Otázka pr ovšechny: nejlepší cena na webu je 6.295,- (vč. DPH)

Nenašel by se někdo další, kdo by měl zájem také o tento výrobek (dáme-li se dohromady např. 3-4,

můžeme si zkusit určit cenu sami :palec2: (taková má cena např. 5.500,- max)

Měl by někdo zájem???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka pro všechny: nejlepší cena na webu je 6.295,- (vč. DPH)

Nenašel by se někdo další, kdo by měl zájem také o tento výrobek (dáme-li se dohromady např. 3-4,

můžeme si zkusit určit cenu sami :palec2: (taková má cena např. 5.500,- max)

Měl by někdo zájem???

UP :) Nikdo neplánuje koupi navigace Tomtom ONE XL?

Jak píšu, více lidí = množstevní sleva možná :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevíte někdo jak vyndat originálni navigaci? Sundal sem rámeček, vyndal climatronic, vsechny tlacitka nad navigaci, zmacknul 4 pojistky na stranach navigace, ale stejne nejde ven. Jen o kousek vylezla jako by jí zezeda držel nejaký kabel, nebo tak. Zkoušel jsem to fakt silně, v tom problém není. Třeba jestliu tam není ještě nejaká pojsitka o které nevím. Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Osobne mam BT GPS (Navilock BT-338) a PDA Dell Axim x51v. GPS modul je jeden z nejlepsich, co se da sehnat - zadne zpozdeni, vypadky a velice rychly lock signalu. PDA je rychly a ma VGA. Staci zapnout a jet. Parada. Jo a SW jedine TT. Uz jsem toho vyzkousel mraky, ale TT je proste nej. Sice nevypada tak hezky jako treba iGo, ale na navigaci je proste nejlepsi co existuje. Kdo chce kupovat navigaci, tak bacha - nerozhodujte se podle obrazku, ale fakt si to zkuste od nekoho pujcit a vyzkousejte. Jak jsem psal, napr. iGo vypada na obrazku krasne, ale hlasovy pokyny a presnost navigace je oproti TT fakt des a bes.

Jo a jeste jedna vec - rozhodne nesetrete na drzaku. Mel jsem dva husi krky a je to k zblazneni. Navigace se na tom porad trepe jak sulc. Z vlastni zkusenosti doporucuju tohle:

Drzak + Vanicka na zarizeni. Drzi to na skle jak pribity a nehne se ani o milimetr :palec2:

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Já jsem před 3 týdny kupoval Garmina Nüvi 360T a teď jsem se vrátil z cesty po Evropě, projel jsem asi 8 států a nemůžu si stěžovat. Super záležitost, vřele doporučuji :palec2:

Jsem se schválně díval kolik stojí ten Garmin Nuvi 360T a docela nechápu, že někde jde sehnat za 14000,- a někde za 8000,- viz. http://www.zbozi.cz/?q=Garmin%20N%C3%BCvi%20360T&r=hint

PS: ale ja stejne nemam ani tech 8 litru takze zase nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HELP, HELP... tak jsem koupil novou navi a jsem z toho "volaaký zmetěný"... jedná se o Garmin 660 a jsou tam mapy City navigator NT v9 a TOPO Czech v 1.20. Ta česká turistická má slušný detaily a spoustu bodů zájmu, ale co jsem s ní zatím jezdil na navigaci, tak hrůza děs - trvale mě to posílá do protisměru v jednosměrkách, do zákazu vjezdu, na pěší zónu atd... :feve: největší vychytávka je, když jedu do práce, tak mě to na jednom kruháku pošle jinam a po cca 500 m mám jet doleva - což je silnice pod nadjezdem = cca 20 m skok dolů z nadjezdu... :wacko: . Tak se ptám - není tam mapa ČR Atlas 10R v6 - pokud ji dokoupím, tak to bude OK? Ale někde jsem četl, že v té TOPO je ten ČR Atlas obsažený...? Tak nevím, aby to nebylo z bláta do louže? Jsem z toho fakt dost nasranej, předtím jsem měl párkrát půjčenýho starýho TT a to bylo o třídu lepší... Jinak zobrazování, displej, ovládání - s tím jsem spokojenej, ale použil bych parafrázi z jednoho staršího filmu..."chodí to dobře, ale nenaviguje to" :(

Za každou radu móóóóóóóóóóc díky B)

Editováno: , autor: ppfox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H Tak se ptám - není tam mapa ČR Atlas 10R v6 - pokud ji dokoupím, tak to bude OK? Ale někde jsem četl, že v té TOPO je ten ČR Atlas obsažený...? Tak nevím, aby to nebylo z bláta do louže? Jsem z toho fakt dost nasranej, předtím jsem měl párkrát půjčenýho starýho TT a to bylo o třídu lepší... Jinak zobrazování, displej, ovládání - s tím jsem spokojenej, ale použil bych parafrázi z jednoho staršího filmu..."chodí to dobře, ale nenaviguje to" :(

Za každou radu móóóóóóóóóóc díky B)

Vypni jednu z těch map a vyzkoušej to.Muže to byt tím.Správně nastav typ prostředku(auto moto .....)

ČR Atlas 10R v6 je pro navigování lepší než topo 1.20.Jinak obě mapy jsou starší.Nová je City Navigator NT Europe 2008 a

topo 50 v3.1 ale spíš bude problem v nastavení přístroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypni jednu z těch map a vyzkoušej to.Muže to byt tím.Správně nastav typ prostředku(auto moto .....)

ČR Atlas 10R v6 je pro navigování lepší než topo 1.20.Jinak obě mapy jsou starší.Nová je City Navigator NT Europe 2008 a

topo 50 v3.1 ale spíš bude problem v nastavení přístroje.

Díky všem za nápady, ale mám tam auto/moto , nastaveno pro "rychlejší" , mapu mám aktivní jen 1...prohrabal jsem se v tom od A do Ž a furt to samé...tak nějak nevím :feve: Ještě mi napadá jedna věc - zatím jsem nebyl nijak daleko - že by zrovna u nás byly výjimečně nějaký chyby a jinde ne? Ale to je asi blbost... Jinak "dedek" píše, že Atlas ČR je na navi v autě lepší a jiní zase říkají, že je to stejný jako v TOPO...tak buď to risknu a zkusím objednat ten Atlas s rizikem, že budu nasranej ještě o 2tis. víc, nebo s tím seknu a půjdu se hádat na reklamaci...že já jsem si nekoupil mapu... :wallbash:

Editováno: , autor: ppfox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by zrovna u nás byly výjimečně nějaký chyby a jinde ne? Ale to je asi blbost... Jinak "dedek" píše, že Atlas ČR je na navi v autě lepší a jiní zase říkají, že je to stejný jako v TOPO...tak buď to risknu a zkusím objednat ten Atlas s rizikem, že budu nasranej ještě o 2tis. víc, nebo s tím seknu a půjdu se hádat na reklamaci...že já jsem si nekoupil mapu... :wallbash:

Nějaké chyby v mapách jsou i v nové CN Europe 2008 to je fakt.

Ješte se zeptám na nastavení "dálnice placené silnice obrat do protisměru doprava atd." Máš to dobře nastaveno?

Nebo pokud chceš zkus mi napsat odkud a kam jedeš a já se na to doma podívám do své navi jak to najde trasu.

Určitě zatím nekupuj žádnou mapu.Jsou i jiné možnosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaké chyby v mapách jsou i v nové CN Europe 2008 to je fakt.

Ješte se zeptám na nastavení "dálnice placené silnice obrat do protisměru doprava atd." Máš to dobře nastaveno?

Nebo pokud chceš zkus mi napsat odkud a kam jedeš a já se na to doma podívám do své navi jak to najde trasu.

Určitě zatím nekupuj žádnou mapu.Jsou i jiné možnosti :)

Mapy už jsem vyřešil - máš SZ - jinak večer ti zkusím popsat to nastavení a poslat nějaký nejbrutálnější chyby v navigaci a uvidíme kam to pošle tebe.

DÍKY -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dávám to sem - je to kopírovaný z MapSource a těch chyb jsem jen ve městě napočítal 35!! Už jsem to celý zakreslil v MapSource a pošlu jim to do Picodasu. Tak uvidíme. Jinak navi mám nastavenou snad OK - rychlejší, auto/moto, vyhýbat se nezpevněné cesty+jízda do protisměru... Vzhledem k tomu, že stejně blbě to ukazuje i ta modelace v MapSource, tak problém asi nebude v navi - CN v9 ukazuje dobře, ale je tam zase u nás málo silnic - včera jsme si objednal update na 2008, tak uvidím - samozřejmě zdarma ;) . Když tak na to koukni a dej mi vědět - dík moc. P

chyba_Doudleby_Rychnov.pps

chyba_Kostelec_vyhnut__se___sti_E11_po_neexistuj_c__silnici.pps

chyba_Kostelec_neexistuj_c__silnice.pps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to koukam jako blázen.

Zkouším to ale každá mapa se chová jinak.CN 2008 trasa správná.

Topo 3,1 taky správně ale ta Cr 10v 6 je to samé jak to máš ty.

Jasná chyba v mapě!

Jestli nemáš Topo 50 3.1 tak je tady s kodem do Map source.

Czech Topo 50 v3.1 v6

http://www.garmin.cz/download/maps/TOPO50_v31.zip

V5GUJ-UBJKC-ULD4H-B5GFF-S87P4

Ještě to jdu zkoumat.

1772.bmp

333.bmp

1310.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to koukam jako blázen.

Zkouším to ale každá mapa se chová jinak.CN 2008 trasa správná.

Topo 3,1 taky správně ale ta Cr 10v 6 je to samé jak to máš ty.

Jasná chyba v mapě!

Jestli nemáš Topo 50 3.1 tak je tady s kodem do Map source.

Czech Topo 50 v3.1 v6

http://www.garmin.cz/download/maps/TOPO50_v31.zip

V5GUJ-UBJKC-ULD4H-B5GFF-S87P4

Ještě to jdu zkoumat.

Teď tu 50 stahuju, ale předpokládám že v navi ji asi neodemknu viď? Nebo to nějak jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...