Přejít na obsah

Navigace


Doporučené příspěvky

..o čo Ti ide ?.... máš s tým nejaký problém ?... Teba link nebude stáť nič.... ak by si poriadne čítal niektoré diskusie vyššie, tak by Ti došlo, že reagujem na tých, ktorí o tom nemajú ani šajnu, takže nejaké linky sú im na prd... nehovoriac o tom, že ak by si to aj nejakým zázrakom stiahli tak ako to dostanú do PDA ?.... o tom, že verzie z netu nebudú môcť updatovať..... ale Ty si tu ten chytrák, kto so toho vidí.... som tu síce nováčik, ale myslím, že na túto tému navigácie asi nemá význam reagovať.... len som chcel poradiť tým, ktorí to videli tak akurát v telke a nie sú takí "hackeri" ako si Ty... prajem pekný večer....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..o čo Ti ide ?.... máš s tým nejaký problém ?... Teba link nebude stáť nič.... ak by si poriadne čítal niektoré diskusie vyššie, tak by Ti došlo, že reagujem na tých, ktorí o tom nemajú ani šajnu, takže nejaké linky sú im na prd... nehovoriac o tom, že ak by si to aj nejakým zázrakom stiahli tak ako to dostanú do PDA ?.... o tom, že verzie z netu nebudú môcť updatovať..... ale Ty si tu ten chytrák, kto so toho vidí.... som tu síce nováčik, ale myslím, že na túto tému navigácie asi nemá význam reagovať.... len som chcel poradiť tým, ktorí to videli tak akurát v telke a nie sú takí "hackeri" ako si Ty... prajem pekný večer....

Ted jsi me rozesmal, ty od nekoho stahnes nejakou vec zadarmo a dal to chces prodavat za 300, myslis si ze je to echt?

Ja myslim ze na a to ze si to nekdo stahne rozbali a prekopiruje na kartu a jede mu to a samozrejme ze upgrade na to jde a ne ze ne.

Jinak nekde si najdi co zname slovo hacker (ja to nejsem).

Ale mozna ze znas co to znamena softwarovy pirat a to jsi ty.

S kradenym SW zasadne nekseftuji

Editováno: , autor: Mefisto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak po par hodinach cteni symbianfora ho doporucuji pro ty kdo chteji zabit dve mouchy jednou ranou a sice novej mobil a rovnou i navi a nemaji takove naroky na komfort navi (velikost displeje, apod.) a nevi jaky mobil by byl vhodny. Najdete tam vše co potřebujete...jakej mobil s jakym softem, s jakym firware apod. Jaky GPS, atd. Tady na oktavkach to asi nema cenu resit. Ja uz jsem se v tom nejak zacyklil...po par hodinach cteni jsem si najednou uvedomil, ze vubec neresim to proc jsem tam lezl:)

Me na mobilu vadi maly displey a chybi mu integrovana GPS, nechce se me ji nosit zvlas

No ja GPS planuju vozit jen v aute. Musi ta GPS byt za oknem nebo staci kdyz je treba v loketni operce? A ten displej mi nevadi....vetsina lidi co znam se stejne nejvic ridi podle hlasove navigace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslis nejspis externi GPS BT modu a co jsou zkusenosti tak v operce to staci, nekdo ho vozi napriklad vzadu za okne a priply do autozapalovace v kufru.

Nevim kdo jak podle ceho jezdi, ale pokud jsem v uplne neznamem meste a diky nepresnemu mi rekne odboc do prava, ale tam jsou dve odbocky tak nez to najdes na mobilu tak jsi jiz davno jinde.

Proto radeji jezdim i podle mapy, ktera na nekolika nasobne vetsim displeji prehledna. Ale to je o dennim nebo obcasnym pouzivanim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten GPS modul Nokia LD-3W se asi dá připojit rovnou na nabíječku a do autozapalovače, že? Vzadu v kufru, to neni špatnej nápad. Záleží jak dlouho modul vydrží na tu baterku co v sobě má....což teďka nemám zdání.

Zavisi to na kvalite signalu a jak casto ho budes pouzivat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten GPS modul Nokia LD-3W se asi dá připojit rovnou na nabíječku a do autozapalovače, že? Vzadu v kufru, to neni špatnej nápad. Záleží jak dlouho modul vydrží na tu baterku co v sobě má....což teďka nemám zdání.

opravdu podle kvality signálu, orientační hodnota kolem 8hod provozu.

Editováno: , autor: David-pv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo přesně tam by mi to vyhovovalo. Ale moc nechápu ten princip na jakým drží ten ProClip na těch okrajích té mřížky. Borec to tam na obrázku prostě jen tak nasadí a thats all. To opravdu drží?:) Taky jsem se díval na ty aktivní a pasivní držáky pro mou N73. No přes litr se mi za aktivní davat nechce, protože ani moc nepotřebuju to nabíjení. http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail....5869&Level=291# Nevíte jestli by se dal případně ten drát na nabíjení oddělat v případě nepotřeby? U toho pasivního je napsaný, že se tam dá použít s origo handsfree, tzn. ze dostanu je ten držák, že? Trochu mě to zaráží, protože třeba na N70 tam mají dva typy pasivního držáku http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/set.asp...t=55&Rnd=878880 a ten jeden je ještě levnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem slepota, ale ten druhej pasivni tam zaboha nemuzu najit. Jeste takova uvaha...nežere nahodou pri tom navigovani mobil hafo štávy. Ja jen jestli si nemam radsi koupit tu s nabijeckou:)

No ten druhej je stejnej jako prvni jen ma navic kloub

Jinak zalezi jak dlouho travis zivot v aute. Ja mam nabijecku do auta jiz nekolik let a jelikoz jen stridam nokie tak je furt stejna.

Pokud by jsi ji ale kupoval tak ta integrovana do drzaku se jevi jako hezci.

ja mam ten drzak jen aby se foun nevalel nekde v prihradce. na navigaci mam PDA

Editováno: , autor: Mefisto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...