Přejít na obsah

Navigace


Doporučené příspěvky

Nejlepší držáky jsou přímo na míru daného typu.

Už nevím přesně firmu, ale je hlavním smyslem připojení kabelové GPS, tedy držák obsahuje napájení a PS/2 zásuvku - přijdete zacvaknete PDA a je to.

Mě kabelová GPS nefungvala, takže to mám jen na napájení. Drží to perfektně, ani se nehne, ideál.

Odstrašující je jen cena - 2500Kč :ph34r:

Mozna se jedna o firmu BRODIT

www.brodit.se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám MDA Vario + GPS modul Haicom HI-406BT se SiRFIII a Bluetooth a k tomu TomTom 5.21 s mapami CZ-PL-SK-HU a v pohodě. Záleží, kolik toho kdo podle navigace najede.

Skoro idealni volba, ale preferuji co nejmin veci sebou tahat, cili jeste tu GPS integrovanou do PDA a je to supr.

Napriklad Eten

www.e-ten.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám MDA Vario + GPS modul Haicom HI-406BT se SiRFIII a Bluetooth a k tomu TomTom 5.21 s mapami CZ-PL-SK-HU a v pohodě. Záleží, kolik toho kdo podle navigace najede.

Kolik tě to vyšlo?

MDAčko jsem si koupil za 11,500 orig. T-Mobile a až jsem se začal zajímat o navigace tak jsem dokoupil modul za 2.600,- a k TomTomu a mapám no comment :D

PDAs integrovaným přijímačem GPS vyrábí MIO

http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/AR.asp?ARI=112893

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hensel: asi ano ;) iGo pekne ukazuje pohyb po mape aj ked nemas naplanovanu trasu a to aj v rezime "Mapa" aj v rezime "Navigacia" zrejme si prehladol "tlacidlo - ZAMKNUT" na obrazovke, ktore je potrebne stlacit inak je mapa staticka a nehybe sa

jj přesně to byla ta chyba teda, ale stejně u mě vede TT je tedy fakt, že iGO umí navigovat podle souřadnic, ale zase poi body žádná lábuž (myslím radary ty jsem nikde nenašel) jediné co jsem se zatím dočetl na ce4you je, že se to musí přes nějakej prográmek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mefisto: skusal som to aj nalezato ale viac mi to vyhovuje takto na stojaka ;) jj je to na UNI husom krku "Dicota KeeperI"

Sleep77: no nad tym volantom som rozmyslal ale uz sa mi nechcelo kvoli tomu startovat ;) inak nieje co zavidiet ta kokta nieje moja, tu si len berem z firmy pokial cestujem mimo mesto ;)

Tak to jsem hned klidnější -_- ale přeju Ti ji B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Koupil jsem teď Garmin Nuvi 350 za 10,5 kolíků s topografickou mapou ČR a kompletní evropskou mapou City Navigator NT+ verze 9, která už konečně obsahuje i mapy východní Evropy.

Co se týká map, tak už tady myslím padlo, že kradené mapy nejde do jednoúčelových navigací dostat, narozdíl od PDA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
..., ale pro mne je obrazovka k nicemu.

Jak mám chápat toto? :huh:

Ja pouzivam na navigaci PDA kde je obrazovka podobnych rozmeru jako u jednoucelovych zarizeni Tom,Tom Garmin a pod.

Mam navigaci i v Nokii N70 a v ni taky navigaci, ale pouzil jsem to jen na vyzkouseni jak to funguje, ale na moje pouzivani a uzivatelsky komfort to neni.

N73 ma o chlup vetsi displej, ale jak rikam komfort je komfort, ale fungovat bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pouzivam na navigaci PDA kde je obrazovka podobnych rozmeru jako u jednoucelovych zarizeni Tom,Tom Garmin a pod.

Jaké máš PDA? Já bych něco takového taky rád. Ale chci aby to mělo, GSM,GPRS,EDGE,WiFi,BT,CAM,WinMob.5

Něco jako je tohle: http://pda.ae.cz/pda-hp/pda-hp-ipaq-rw6815

Ale chybi mu GPS.

Ja zase GSM a GPRS nepotrebuji, na to mam mobil

(ASUS 639)

Editováno: , autor: Mefisto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak po par hodinach cteni symbianfora ho doporucuji pro ty kdo chteji zabit dve mouchy jednou ranou a sice novej mobil a rovnou i navi a nemaji takove naroky na komfort navi (velikost displeje, apod.) a nevi jaky mobil by byl vhodny. Najdete tam vše co potřebujete...jakej mobil s jakym softem, s jakym firware apod. Jaky GPS, atd. Tady na oktavkach to asi nema cenu resit. Ja uz jsem se v tom nejak zacyklil...po par hodinach cteni jsem si najednou uvedomil, ze vubec neresim to proc jsem tam lezl:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pre všetkých, ktorí chú mať v aute navigáciu odporúčam tento problém riešiť zakúpením PDA napr. ASUS s GPS modulom. Jeho cena sa na SR pohybuje cca. 12 tisíc, čo je oproti samotnej navigácií určenej pre automobily nepomerne nízka cena ak si zoberiete, že PDA obahuje okrem navigácie aj iné funkcie ako napr. klasické PC. Prehráva kompletné video, MP3, prezeranie fotiek, word, excel.... a mnoho iného. Samotná mapa napr. IGO 2006 DeLuxe sa pohybuje okolo 9 tisíc. Obsahuje kompletnú Európu s hlasovou navigáciou v Češtine a Slovenčine. Zámerne uvádzam, len dva jazyky, samozrejme je ich tam pre každú krajinu oveľa viac. Funguje spoľahlivo, aj keď má svoje "muchy" meria aj nadmorskú výšku a vaču aktuálnu rýchlosť s možnosťou nastanenia prekročenia rýchlosti. Mapy sú podrobné a väčšina miest je urobená po uliciach do popisného čísla. Rozlišovacia schopnosť je +/- 5 metrov, čo je pre automobil veľmi dobré. Ak by mal niekto záujem o kompletnú mapu pre PDA IGO 2006 DeLuxe, tak pošlem na CD na dobierku. Cena 300 ,- inštalácia je bezproblémová. Len skopírovať na SD kartu a funguje okamžite. Používam ju už 10 mesiacov bez problémov. Grafické prostredie v 3D formáte je veľmi prehľadné a automatickou zmenou na nočný režim pri západe slnka riedené satelitom. K PDA je priložený aj autoadaptér na napájanie, čo oceníte pti dlhšej jazde a držiak na predné sklo.

Pozrite si recenzie : http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=284

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vše co budu potřebovat ,aby to mluvilo česky, a mělo to velkej displej .to víš já tomu vůbec nerozumim

To co pises se tyka stale navigace, ja myslel jiny veci jako pripojeni na net, Word Excel , Kalendar zaznamnik, diar, GSM, GPRS UMTS atd

Myslim ze pokud pujdes do PDA tak ASUS 63X, nebo FS 560 ti bude vyhovovat podle toho kolik chces do toho dat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak po par hodinach cteni symbianfora ho doporucuji pro ty kdo chteji zabit dve mouchy jednou ranou a sice novej mobil a rovnou i navi a nemaji takove naroky na komfort navi (velikost displeje, apod.) a nevi jaky mobil by byl vhodny. Najdete tam vše co potřebujete...jakej mobil s jakym softem, s jakym firware apod. Jaky GPS, atd. Tady na oktavkach to asi nema cenu resit. Ja uz jsem se v tom nejak zacyklil...po par hodinach cteni jsem si najednou uvedomil, ze vubec neresim to proc jsem tam lezl:)

Me na mobilu vadi maly displey a chybi mu integrovana GPS, nechce se me ji nosit zvlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pre všetkých, ktorí chú mať v aute navigáciu odporúčam tento problém riešiť zakúpením PDA napr. ASUS s GPS modulom. Jeho cena sa na SR pohybuje cca. 12 tisíc, čo je oproti samotnej navigácií určenej pre automobily nepomerne nízka cena ak si zoberiete, že PDA obahuje okrem navigácie aj iné funkcie ako napr. klasické PC. Prehráva kompletné video, MP3, prezeranie fotiek, word, excel.... a mnoho iného. Samotná mapa napr. IGO 2006 DeLuxe sa pohybuje okolo 9 tisíc. Obsahuje kompletnú Európu s hlasovou navigáciou v Češtine a Slovenčine. Zámerne uvádzam, len dva jazyky, samozrejme je ich tam pre každú krajinu oveľa viac. Funguje spoľahlivo, aj keď má svoje "muchy" meria aj nadmorskú výšku a vaču aktuálnu rýchlosť s možnosťou nastanenia prekročenia rýchlosti. Mapy sú podrobné a väčšina miest je urobená po uliciach do popisného čísla. Rozlišovacia schopnosť je +/- 5 metrov, čo je pre automobil veľmi dobré. Ak by mal niekto záujem o kompletnú mapu pre PDA IGO 2006 DeLuxe, tak pošlem na CD na dobierku. Cena 300 ,- inštalácia je bezproblémová. Len skopírovať na SD kartu a funguje okamžite. Používam ju už 10 mesiacov bez problémov. Grafické prostredie v 3D formáte je veľmi prehľadné a automatickou zmenou na nočný režim pri západe slnka riedené satelitom. K PDA je priložený aj autoadaptér na napájanie, čo oceníte pti dlhšej jazde a držiak na predné sklo.

Pozrite si recenzie : http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=284

No ja myslim ze se tady najde dosti lidi kteri poslou link na stazeni, nebo se staci mrknout na mistni FTP, nez si delat problemy se Slovenskou OSOU a pod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...