Přejít na obsah

Nocni navsteva...


Crake

Doporučené příspěvky

Ted mi volal kamarad, ze ho v noci obstastnili svou navstevou nejake KU.VY a vybrali mu Superba... Pri dobivani do auta pouzili pacidlo, takze ohnuli dvere, prasklo sklo - sebrali Symphony, ponicili pristrojovou desku!!! Navic mu policajti rekli, ze toho maj moc a ze stejne zadne otisky nesejmou no a proste si ma prijet na policii sam a ze pak udelaji fotky... Neni tohle zkujvenej stat????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s tema otiskama nevim, ale kdyz nam posledne vykradli auto, tak sice prijeli, ale stejne otiskyani nezkouseli, pac je to pry uplne zbytecne a z palubky by stejne pry nesly sejmout.....

ja si furt rkam, jestli mi ma nekdo vykrast auto, tak at je to profesional.... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, o Octavii jsem cetl, jak jim kradou xenony primo z auta.... Jak to ty zlodeji delaj?? To jsou u octavii ty svetla jen nalepeny nebo co?

Za 1) Jeste jsem neslysel, ze by se to stalo nekomu s fabii

Za 2) Vzdyt ty svetla tam jsou brutalne nasazeny, to jen tak nevynda... Tak jak to delaj? :blink:

no musim mit otevrenou haupnu, pak vytahnes blinkra par sroubku a je to doma........ :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aka: Bohuzel je... dvere odstavaj asi 5 cm... To muselo byt opravdu vemeno... Nejhorsi je, ze auto melo jit dnes k lakyrnikovi po drobne kolizi s ukrajinskym vozem, predevcirem odesel alternator (novy 27000 kc, repas "jen" 17000) a vcera tohle... Ve stejne ulici stal i zapujceny Superb, ktereho si ani nevsimli a vedle jeste jeden, do ktereho se taky podivali....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, ale vzdy ani s tou kapotou to neni tak jednoduchy... Me to u tech octavii pripada jako kdyby si pro ne jenom prisli a zase odesli.... Vzdyt takova montaz je docela narocna a netrva 5 minut....

Kolegovi.. ukradli 2x HALOGENY z OI / 2003 !!! Bylo to kratce po sobe, tak si v servisu mysleli, ze snad prodava bo co!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mámě se minulej čtvrtek dobejvali do OII, taky pro xenony. Podle servisu na to mají nějakej ostrej hák, kterej vrazí mezi levej kraj kapoty a blatník (z pohledu řidiče), tím hákem přefiknout bowden s lankem otevírání kapoty, za lanko zatáhnou a otevřou a protože u OII se světla vyndavají kvůli výměně žárovek jenom odjištěním závlaček a tahem dopředu, tak to mají za chvíli... naštěstí začalo auto houkat a frajer utekl...ale odnesl to lak na hraně blatníku, naštěstí se to zaleštilo a bowden se vyměnil. Napadlo mě dát to lanko do těch panceřovaných hadic na brzdy, ale otázka je, jestli se tak dlouhý hadice dělaj... Na druhou stranu je to pojištěný, tak co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_P2M
P2M: odjistis zavlacku a jeste musis vzadu vysroubovat matku a ty konektory jdou pekne blbe vycvaknout...... ;)

když to mají natrénovaný a navíc s konektorama se asi neserou, cvaknout to za nima a hotovo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s tema otiskama nevim, ale kdyz nam posledne vykradli auto, tak sice prijeli, ale stejne otiskyani nezkouseli, pac je to pry uplne zbytecne a z palubky by stejne pry nesly sejmout.....

ja si furt rkam, jestli mi ma nekdo vykrast auto, tak at je to profesional.... :angry:

:-)Profesionala asi malokdy potkas, to uz ti po nem nezbude nic .-)Myslim po aute......

Jinak ja sem nasel ve feline cihlu v zadnim okne kdyz se jim libily repraky v platu .))))a i radio bez tatranky se zdalo pro ne asi lakave tak ho vzali. Tehdy mi nezbylo nez se smat -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jednou viděl superba, u kterého zloději taky páčili rám dveří, ale opačně, než tady popisujete. Páčidlo vrazili mezi rám okna a sklo, a normálně ten plech rozervali jako konzervu, pak zřejmě sklo nevydrželo, protože bylo rozsypané všude kolem. Bylo mi toho auta celkem líto. Nechápu, když už tam museli lézt, proč prostě to okno nerozbili rovnou, proč museli zničit dveře. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když kamarádovi v noci kradli světla, tak jeho manželka na zloděje zavolala z okna ať kouká od toho auta vypadnout. On se na ní podíval, otráveně odsekl "vždyť už jdu", v klídku si světla vymontoval a pomalu se odloudal pryč. Tihle zloději dnes už nemají žádné zábrany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no oni jsou xenony na O1 momentalne nedostatkovy zbozi, vsimni si, ze je nikdo nenabizi, jestli zmizely z planety?

a Fabii s xenonama je rozhodne min, zez O1 s xenonem.....

Nevim, jestli zmizeli, ale v inzeratech se objevuji dosti casto s neidentifikovatelnym puvodem, coz mozna odpovida jine planete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Páčidlo na otvírání auta? To snad jeli spíš někoho vyprošťovat, ne? To snad není možné... :(

Známému takhle zničili úplně nového Megana.Páčidlem mu ohli dveře, páčidlem páčili palubovku, páčidlem páčili i motorový prostor a kufr. Auto vypadalo jako otevřená plechovka olejovek. Úplně k pláči. Byli to nějací magoři, když si kufr a motor neotevřeli páčkama. :(

A to vše v zamknuté garáži!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat a neslo by udelat nak na ty xenony dat tam naky sroubky jiny, s jinou hlavou na specialni klic popripade pres to este udelat plisek navrtat diry a uchytit ho nak tak aby se neslo dostat na sroubky, nakou poradnou pevnou nastrojovou ocel si vybrat, poradne tuhy sroubky este s nakou specialni hlavou.

Zase kdyz by me ty svetla uz tolikrat ukradli tak bych si tu praci asi dal to nak zabezepecit.

PS: potrebujou to svetlo v poradku neponiceny takze to lamat asi nebudou, popripade kdyby to chteli odvrtat tak este poradny srouby :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože vím, jak to v tomhle státě funguje, poškozený je na tom hůř než zloděj, tak jsem si do Fábie udělal signalizaci otevření dveří. Jakmile mi někdo otevře dveře, tak mi to doma zazvoní a já vezmu plynovku a jdu ven ho "načoudit". Než sjedu výtahem, zavolám "rychlou rotu", ti přijedou za půl hodiny, takže je všude už klid.

Je to z dálkového zvonku na 50 m, který upravím na dveřní spínač a doplním anténou. Pak to funguje i na 200 m na sídlišti. Jenom si musím už psát, komu jsem dal jaký kód, aby si sousedi nezvonili navzájem. Vřele doporučuji, moc to pomohlo a nejen mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...