Přejít na obsah

vysoka spotreba


BarkaO2

Doporučené příspěvky

Tak jak to dopadlo???? Už konečně přiznali chybu a mění turbo???? :palec2:

nie :((( nepriznali! stále tvrdia, že turbo v urcitych otackach piskať moze a nemusi(zalezi od turba)! :(( teraz som sa vratila od jednéeho..., skusi pozriet na turbo ako vyzera, po cca1000km...ked mi odislo turbo povodne tak zle pocistili hadice, mohlo nieco ostat v nich..., tym padom ak tam nieco ostalo tak to moze sposobovat vysoku spotrebu. V stredu ho bude rozoberat tak neviem. ak bude o.k. ze vrtulky budu neposkodene, tak skusim, este poslat vstreky na dokladnejsie testovanie... :feve: ak vrtulky budu zase osekane,tak je jasne ze mi tam nieco ostaoa, vraj staci kusok mali ako spendliková hlavicka a to sposobuje šarapatu...:(

dufam, ze som to moc neskomolila a dá sa to pochopit . ja som v tom totál laik :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Držím palce ať se to vyřeší k tvé spokojenosti. Jen se chci optat, :) to turbo ti měnily v autorizovaném servisu???

dakujem pekne,.. bol to servis ale nie skoda :((

terajsie turbo je o.k.. vsetko mi rozobral jedne a povedal, ze je v poriadku!! takze posledna moznost preco je spotreba vysoka:: posielam vstreky aby ich pretestovali! som zvedava!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste k tomu turbu,merili ti tlak oleje??jestli odeslo turbo tak to muselo mit nejakou pricinu...mam ten stejny problem s turbem!!odeslo dali tam repas,coz predpokladam ze ti ho tam dali taky.nepremerili tlak oleje a zaclo hvizdat asi po 1000km.dali novou pumpu oleje ale samozdrejme uz to turbo se nezlepsilo,nicmene me bylo receno ze je lepsi koupit nove turbo ze ty repase jsou nic moc.a ze 90 %repasu proste zacne hvizdat.ja jsem tomu sice pomohl tou pumpou :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...