Přejít na obsah

Odhadovana cena servisnich ukonu + material


Oscarbfc

Doporučené příspěvky

Zdravm. Sem uplnej novacek. Po presedlani z fordu na Fabcu me ceka vymena oleje a prednich kotoucu a mozna i desek. Kotouce jsou puvodni. Byli jen delane desky ale bohuzel si nepamatuju kdy. Byli me ukazany servisni ukony v pocitaci. V servisni knizce o tom neni nic. Kolik bych si mel na toto tak nachystat penez? Auto dam do Autonovy v Brne kde jsem ji koupil ojetou a kde ji predchozi majtel koupil taky novou.

Diky Franta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,taky se přidám:pro juke.box :před pár dny jsem měnil rozvody a výfuk,zjišťoval jsem si ceny v různých servisech,kolik za práci,protože díly jsem si koupil.Nakonec jsem to nechal udělat ve značkovém servise škoda ,protože můžu říct ,že některé servisy chtěli cenu o pár set korun vyšší než značkový servis což se mi zdá být docela mazec.Po mých zkušenostech v neznačkových servisech teď nyní jezdím jen do škodovky,ale díly si vždy zakoupím(dávám tam originál,ale kupuji to jinde než u nich),jelikož ve škodě mi nikdy nezkazili nic jiného tak jak jinde.Oni si totiž ty strejdové v garáži nedovedou přiznat že něčemu nerozumí a zkoušej a nakonec pokazí jinou věc.Toto píši zvlastní zkušenosti :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záruka mobility je jen past na lidi,to že budeš mít zdarma odtah do nejbližšího servisu,kde to budeš muset nejspíš tak jak tak opravit za nemalý peníze nic neznamená. kdyby jsi si peníze ušetřený na opravách mimo značkový servis dal bokem,měl bys na takový odtah našetřeno 5x.

rokane: Pořád nesmíš zapomínat,že jsou taky lidé,co ve značkáči pracují a mají svůj volný čas,um,přístup k info a berou to i jako koníček ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

jak pak ručej v servisce když se ti to posere, když si tam oni svuj matroš nedaj ?? aby ti pak neřekli " co jste si přines to tam máte, reklamace že něco prasklo neberem " mužete mít čínu v origo krabičkách " , :kuk:

zdravím,taky se přidám:pro juke.box :před pár dny jsem měnil rozvody a výfuk,zjišťoval jsem si ceny v různých servisech,kolik za práci,protože díly jsem si koupil.Nakonec jsem to nechal udělat ve značkovém servise škoda ,protože můžu říct ,že některé servisy chtěli cenu o pár set korun vyšší než značkový servis což se mi zdá být docela mazec.Po mých zkušenostech v neznačkových servisech teď nyní jezdím jen do škodovky,ale díly si vždy zakoupím(dávám tam originál,ale kupuji to jinde než u nich),jelikož ve škodě mi nikdy nezkazili nic jiného tak jak jinde.Oni si totiž ty strejdové v garáži nedovedou přiznat že něčemu nerozumí a zkoušej a nakonec pokazí jinou věc.Toto píši zvlastní zkušenosti :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...