Přejít na obsah

Redukcia OEM DX radia na USB


Doporučené příspěvky

Ahojte. Už dlhsie sa nahanam po forach a celom nete ale nikde nemozem najst to co chcem.

Chcel by som si v mojej octavii prehravat USB. Mam radio OEM DX Navi + CD menič na 6CD

viem len to ze je na trhoch vela veci ale ktora mi bude bez problemov fungovat...?

napr: http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=522&id_tovar=17717&uroven=3&zaradenie=522&ukaz=detail&hlzaradenie=9

len sa v tom mori podporovaných druhov nedokazem vyznat... Ak ste na tom niekto lepsie ako ja (co asi kazdy) mi odpiste.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle jsem řešil taky.Sice já nechtěl USB, ale čistý aux zvuku. Vyráběl jsem krabičku s emultorem, která se připojí místo changeru a do ní se pustí audiosignál, ale moc dobrý výsledek se nedostavil. Vyřešil jsem to koupí AV převodníku, do kterého jsem zapojil DVD přehrávač a nebo telefon - mám nokii N97 s televizním výstupem, takže mi hraje vlastně obraz i zvuk přes DX. Zatím velká spokojenost.

Nedopatřením se mi sešly převodníky dva. Takže jeden už mi tu dva měsíce leží a práší se na něj. Kdybys měl zájem, tak mi napiš SZ. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Uz jsem tuhle problematiku dotahnul do maxima, diky ostatnim (alexx a pod.) k dokonalosti. K DX musis pripojit RGB prevodnik-to je zaklad. A k tomu dokoupit USB multimedialni prehravac. Ted mi na DX hraje z USB disku (320GB) veskera hudba i veskere video.

Napojeni od changeru jsem nakonec zcela zavrhnul, protoze se na tohle propojeni neda spolehnout. Emulator CD se zasekava a mudul se jen tezko da vyfiltrovat od vsech okolnich ruchu. A to jsem do cesty daval od kondenzatoru po ruzne filtracni krabicky.

Kabely se nenatahuji zadne-jen se pripoji k DX. Pokud chces blizsi info, ptej se. Muzu Ti udelat video ukazku funkcnosti. Ale bacha na to, protoze pak to budes chtit jeste vic. :) Jirik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Ahojte. Tak som si dal moje radio opravit (odpaleny koncovy zosilovac) Zrejme ho odpalilo preto lebo som nan zapojil este aj aktivny subwoofer. No a teraz ked mam radio hotove nerad by som to zapajal tak isto.

Tak by som potreboval vediet ze ako to zapojit... Nemate niekto takto zapojene Navi DX a subwoofer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...