Přejít na obsah

Protisluneční pruh


...GeOrGe...

Doporučené příspěvky

clonítko tam zustane a uvidim co na to budou řikat, od doby co mám černý ani jednou necekli ;) , spíš sem zvědavej co budou řikat na folie

Tak to je za petset, pane ridici :smich:

Mam folie taky, takze me smich prejde :unsure:

no kdyby jen za pětikilo :unsure: , zatim nikdy ani jednou necekli něco nato že tam folie mám, a to nemám zrovna extra pruhledný, tak doufám že to teď nezačnou nějak moc hrotit :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to bylo pětset je to fajn, ale pokud by to bylo, že vozidlo neodpovídá technickému stavu jaký má být nebo jak to je, tak to máme za pět bodů.... <_<

No to ne! Je to totiž postaveno tak, že 5 bodů je za velmi špatný technický stav, který ohrožuje bezpečnost a účastníky silničního provozu. A to myslím, že neprokážou ani kdyby se na hlavu postavili, že folie nebo pruh ohrožujou bezpečnost.

Jinak jsem o technickém stavu nic jiného v bodovém systému nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ale orgán má vždycky pravdu, a podle mě to co neni schvíálený, je ohrožující bezpečnost!!! a když člověk narazí na zmrda... :help::aggressive::rip:

Kláca to ani nemohl vystihnout lépe.Jenom se mi nezdá to pětikilo,sankce jsem pročetl zatím jenom letmo a blokovou jsem viděl nejnižší snad 2000,- a ve správním ani nemluvím. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těma fóliema ohrožuješ, protože máš špatný výhled ven a v noci tuplem, takže za to klidně pět bodíků může být.

Jako popravdě když parkuju v noci, tak si občas stáhu okýnka abych viděl do zrcátek :D

Tak mas nejaky uhlaky, ja mam 65% predek a 80% zadek zatmaveni a problemy pres to videt nemam B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těma fóliema ohrožuješ, protože máš špatný výhled ven a v noci tuplem, takže za to klidně pět bodíků může být.

Jako popravdě když parkuju v noci, tak si občas stáhu okýnka abych viděl do zrcátek :D

tak to máš ňáky blbý folie, já stim ani vnoci nemám problém, ale vysvětlovat tohle bengum je nanic

hlavně se pánové zase dostáváme mimo tema!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych mel na celnim skle nepruhledny protislunecni pruh, tak to by se bengacum asi tezko dalo zduvodnit, pokud bych natrefil na blbce.

Mit treba hodne tmavy pruhledny, to by asi slo okecat.

Jinak ja bych si nepruhledny ani dat nemohl, protoze jsem vysoky a nastavitelny sedak mam az na nejnizsi poloze. Pri prijeti na krizovatku uz ted skoro na semafor nevidim, musim se trochu sklanet a to nemam zadny pruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já okecal nepruhlednej pruh docela vpoho, ale byl to celkem dobrej policajt, zezačátku začal tvrdě, a když sem začal argumentovat tak stoho byla nakonec docela prdel

A jak si argumentoval?Petistovkou?

čeče ani ne!, spíš sme se hadali ale prostě tak ňák vpohodě(asi byl normální) a přesvědčil jsem ho že je to vlastně supr věc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...