Přejít na obsah

jak vyndat chladič u 1.9 tdi


danspring

Doporučené příspěvky

Zdravim chlapi, potřeboval jednu malou radu a to, že u supa 1.9 Tdi 96 kw, mi chcije jaksi chladič, ač to auto má nalítanou kolem 80 tis. km. Nevíte, jakym způsobem ten chladič má jít ven?? Zda mám sundavat nějakym způsobem přední nárazník, plastový čelo atd?? A pokud by se mi to náhodou podařilo, kolik se tam leje nemrznoučky+destilky?? Děkuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, Jo ja jsem menil chladic taky kolem 70 tis protoze chcal.... jinak musis sundat naraznik, celo (velky torxy myslim), plastovy prkotiny, svetla myslim ze ne, odklopit kondenzator klimy, a jses tam :).

a mnozstvi ti uz nevim. zkusim pohledat - daval jsem tam jen G12 a neredil jsem to

post-14021-0-46418800-1300823334_thumb.j

Editováno: , autor: Laras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, Jo ja jsem menil chladic taky kolem 70 tis protoze chcal.... jinak musis sundat naraznik, celo (velky torxy myslim), plastovy prkotiny, svetla myslim ze ne, odklopit kondenzator klimy, a jses tam :).

a mnozstvi ti uz nevim. zkusim pohledat - daval jsem tam jen G12 a neredil jsem to

Díky za radu. Prosimtě a ten chladič je až za klimou u sahary. Co s tou klimou, vyndat ten chladič spodem, nebo nejak na storc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj supí bratři. Nechci zakládat nové téma kvůli jednomu příspěvku, tak píšu sem. Trefil sem svým miláčkem nějaké zvířátko a krom mřížky v nárazníku to odnesla jakási přepážka nebo jak to nazvat, co podle mě slouží jako svod vzduchu k chladiči. Chtěl bych to vyměnit, ale nevím jak se to přesně jmenuje. Hledal jsem to na kelly, ale bez výsledku. Ten plast jde vidět na první fotce od žraloka. Předem díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...