Přejít na obsah

Promáčklý podvozek, co radíte?


pavel.lib

Doporučené příspěvky

Při přezouvání pravého zadního kola jsem hydraulický zvedák strčil na nesprávné místo a výsledek je, že jsem si způsobil promáčknutí podlahy, viz obrázek. Na podlaze v autě je viditelná boule, zvenku je ten prolis zcela zborcený. Dá se s tím něco dělat? co byste doporučovali ? A ještě otázka, netušíte jaký je význam dvou hadiček patrných na obrázku (černá a modrá) ?

Díky.

Jinak nadávám si ještě teď.. :(

post-41311-0-65156200-1301852944_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na podlaze v autě je viditelná boule, zvenku je ten prolis zcela zborcený. Dá se s tím něco dělat? co byste doporučovali ?

Jestli Ti ta boule vadí, tak to dřevěnou nebo gumovou palicí nebo kladivem přes dřevěný špalek skus "bouchnout" zpátky.

Každopádně ze strany podvozku (z venkovní strany) odloupni co se odlupuje a nějak antikorozně ošetři.

Ideálně i natři něčím co bude podobné současnému nátěru. Kdysi to byly nátěry jako "Plastizol" apod.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys mně pobavil?

Myslíš, že rázy od bouchání budou horší než rázy z jízdy po naších silnicích?

Jinak určitě by stálo za to autem najet někde na rampu, vzít si sebou pomocníka s větším kladivem, který bude zespoda dělat "forhalt" když ty budeš bouchat po té bouli zevnitř.

Anebo když jsi sám nebo nemáš možnost rampy si to zespoda tím zvedákem přes nějaké prkýnko připodepři. NEzvedej! jen to opři ať se to má bři bouchání o co opřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...