Přejít na obsah

Výmena motora AGN


84mischo

Doporučené příspěvky

Dobry den,

menil som motor AGN na O1 1.8 rv97 za AGN 1.8 Seat Cordoba. Az na to ze na starom je hlinikove sanie a na novom je uz plastove som nevedel ze budu komplikovanejsie problemy.

Na starom je senzor teploty zapusteny priamo do sania no na novom to uz nie je. Cize som vymenil 3-pinovu vahu vzduchu za 4-pinovu a 1-pin zo stareho senzora som napojil na novu vahu, tym som odstranil chybu z VAG-u maly signal zo senzora nasavaneho vzduchu.

Problem je teraz v tom ze na novom sani mam alektromagneticky ventil ktory ma 2-pinove napajanie, je na nom naznacene len + a - no a neviem ake napatie tam privies, ci staci len to napatie alebo to musi byt este spojene s RJ.

Inac motor mi pri velkej zatazi nechce moc tahat ale to mozno s tym nesuvisi.

Za kazdu radu dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co přestojit sání a ten zbytek z původního motoru? Tím zachováš čidla a všechno ostatní.

Samozrejme uz aj nad tym som rozmyslal, no problem je zasa taky ze som to tak povodne chcel urobit a aj irobil a chvilu jazdil, ale to stare hlinikove sanie sa mi nedalo zozadu uchitit na novy motor a tak som to mal len polozene na vyfukovych zvodoch. Bolo by treba komplet prerobit to uchytenie co ma moc nelakalo, preto som dal to nove sanie a tu je problem co popisujem vyssie.

Nakolko som neni az taky zdatny ani neviem ci som spravne zapojil ten 1-pin na novu vahu vzduchu, ale zrejme ano ked mi uz neukazuje chybu senzora. Ide mi len o to ako zapojit ten podtlak a k comu to vlastne vo vseobecnosti na tom sani je.

D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...