Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Nevíte někdo jestli by se dal dát na 1.4 16V 55KW neorigo katalyzátor aby to šlapalo v poho?

univerzalny by mal fungovat, bohuzial ti to na 100% nepoviem mam stale origo s vyroby.

  • Autor

Já si myslím že katalyzátor jako takovej by měl bejt stejnej,jde mě o tu druhou lambdu která kontroluje činnost katíku,snad se mi z toho nezblázní a další věc je 10 tis. rozdíl v ceně ;) Snad to bude fungovat tak jak má...

Upraveno od Petr's

  • 2 roky později...

Zdravím.Nevíte jaký je rozdíl mezi tímto katalyzátorem http://www.cc-autodily.cz/trubka-vyfuk-s-katalyz-5-5 a tímto katalyzátorem http://www.cc-autodily.cz/trubka-vyfuk-s-katalyz-1_1?brand=SKODA&model=FABIA

Tak trochu mi uhnil vejfuk hned za tou harmonikou co je schovaná pod drátěnkou a svařit to už asi nepujde.Tak to musím nějak pořešit.Zdájí se být oba stejné ale u jedoho je že je pro 1.4 55kw a 74kw a u druhého jen pro 1.4 74kw.tak nevím.Nebo máte snad někdo nějaký nápad jak to zaimprovizovat aby člověk nemusel měnit celej katik?

bude to stejné

ten první bude možná polák, jinak nějaký byl na aukru, na 55 a 74kw se dává stejný

  • 1 měsíc později...

Zdravím, tak jsem včera náhodou zjistil, že mám poměrně dost zkorodovaný zadní díl výfuku neboť se z něho odloupává vnější plech a i pod ním to vypadá dost mizerně. Při ucpání ale nikde nefouká, tak ho zatím měnit nebudu. Říkám si, kolik asi může ještě vydržet, pak se asi najednou celý rozlomí..

to jsem měl taky, že se mi sloupl vnější plášť, tak jsem si říkal že už dlouho nevydrží a světe div se, neodešel v tom místě sloupání, ale po dalším roce provozu na čele kde je svár trubky vedoucí do tlumiče, tam prorezla díra. Zkoušeli jsme zavařit, ale byl to úkon jen na 500km jízdy, musel jsem nakonec koncový díl vyměnit, páč to bylo před cestou na dovču do BG, takže jsem nebyl zvědavý na nějaké bublání po cestě, v tom lepším případě.

Tak to jsi mě uklidnil, že by to mohlo ještě nějaký pátek vydržet. Ale vypadá to zajímavě.

Ten vnější plášť je opravdu jen kosmetická záležitost. Nicméně přepážky v tlumiči budou už velmi pravděpodobně rozpadlé (kdybys výfuk postavil na výšku, tak se z něj vysypou - ale to tě trápit nemusí :-)

  • 1 měsíc později...

Zdravím.Nevíte jaký je rozdíl mezi tímto katalyzátorem http://www.cc-autodily.cz/trubka-vyfuk-s-katalyz-5-5 a tímto katalyzátorem http://www.cc-autodily.cz/trubka-vyfuk-s-katalyz-1_1?brand=SKODA&model=FABIA

Tak trochu mi uhnil vejfuk hned za tou harmonikou co je schovaná pod drátěnkou a svařit to už asi nepujde.Tak to musím nějak pořešit.Zdájí se být oba stejné ale u jedoho je že je pro 1.4 55kw a 74kw a u druhého jen pro 1.4 74kw.tak nevím.Nebo máte snad někdo nějaký nápad jak to zaimprovizovat aby člověk nemusel měnit celej katik?

Ahoj, mám ten samý problém, odhnitý výfuk pod drátenkou a neviem ako by sa dalo s tým poradiť, aby som nemusel kupovať celú prednú časť výfuku. Ako si to vyriešil? Vďaka moc za radu :-)

Prosimvas kolik vydrzi oreginal kat km? Mam 146 000 a cosik a nechce se mi ho menit .. :-)

U 1,4MPI som ešte nemusel meniť ani cez 300tis. km ale u HTP po 100tis. naskoči zavada 16804 - rada valcu 1: katalyzator: mala ucinnost tak menim kat. Niektore HTP vydržalo aj 220tis.km.

Diky to jsem rad :)

mám 284 000 a stále původní r.v. 2000

a stále drží a snad i dlouho bude

  • 8 let později...

Prosim neviete ako zist ktory katalyzator je chybny ked mam dva v aute. 1.4 16 V kod motora BBZ. Ako to zistim cez vcds. Pise mi stale kod chyby 16804

Seš si jistý, že máš v autě dva katalyzátory? Pokud vím, tak benzín motory s tímto rokem výroby určitě ne. Pokud nemáš na mysli dvě lambda sondy (před a za katem).

Nízká účinnost katalyzátoru.

Jednoho z těch co máš v autě. A to je jeden svisle hned pod výfukovými svody a druhý pod autem.

Možné příčiny:

- nefunkční katalyzátor

- netěsnost sacího nebo výfukového potrubí

- vadná lambda sonda (před nebo za katalyzátorem)

Upraveno od Tonda-B

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.