Přejít na obsah

SRAZ VRANOV 14. a 15. května 2011


riba

Doporučené příspěvky

Ahoj bando.

Konečně jsme se rozhoupali a tak Vás zveme všechny, co máte zájem se zúčastnit klubového srazu superbů.

Termín konání: 14.5. - 15.5.2011

Místo konání: Vranovská pláž

http://www.vranovska-plaz.cz/autocamping/o-spolecnosti/atc-vranovska-plaz.html

Pánové a případně dámy, po konzultaci s Víťou, je potřeba, aby se většina z Vás na sraz přihlásila do neděle 1.5.2011. Je to z důvodů rezervace ubytování. Neměl by být problém pro opozdilce či nerozhodnuté ani po tomto termínu ubytování zajistit, ale ten základ se bude v pondělí 2.5.2011 závazně potvrzovat Autokempu na Vranovské pláži.

Děkujeme za pochopení. Richard a Víťa :kol-35:

Seznam přihlášených na sraz:

RIBA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LANNY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

VICK + ? zatím není upřesněno

MARTIN35 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

PENY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

MA_RA1 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

CAJDA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LAAM + ? zkusí ukecat svojí drahou polovičku

PASSPORT5 + ? (dvě noci chata po dvě osoby)

MARCUSV + ? (jedna noc chata po dvě osoby)

Editováno: , autor: riba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborně, jupíííííí! Mám radost, že je zde již termín a místo letošního srazu :palec2: tak tímto se hlásím já + 1 což bych ještě do toho 4.5. upřesnil. :) Tak doufám, že se informace dostane k co největšímu počtu superbáků a bude nás tam co nejvíc. Ještě by to chtělo objednat počasí kol103

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hurá, už se to začíná rýsovat, ona ta účast nakonec snad nebude tak úplně nejhorší. Sláva, už se přihlásil jeden z nováčků a věím, že se zájemci ještě přihlásí. :)

Je nutné poděkovat Víťovi a Ríšovi, Víťa spustil a kontaktoval Vranov a Ríša se ujal administrace zde na fóru, pánové smekám :palec2::smich: Jinak pro Ma_ru1, neboj, já sice nemám objednávkovou službu, ale zato mám doma jednu zcela 100% Hexe a ta říká, že počasí bude tak akorát O.K..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Lanny: Tak doufám, že to klapne vše jak má i s tím počasím :palec2: Jj, na fóru jsem nováček, ale jinak supa už mám přes rok, akorát jsem se neregistroval, pouze pročítal obsah, až teď po pár úpravách jsem se odhodlal registrovat a aktivně se podílet ;) ještě na supovi něco udělám a jak bude hezky, tak ho naleštím a hodím sem více fotek, než jen tu profilovou :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Víťo, Ríšo a fšichni, já hlasím: Lanny 1+1, prosím o závazné zajištění dvoulůžkové chatky, jelikož Hexe, která bude tuto chajdu se mnou sdílet, potřebuje pro své čarování jisté soukromí :smich::)

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč bys nemohl jet sám?Copak 300km je nějaká trasa?Schválně se zvolil zhruba střed republiky a notabene jížní Morava jak chtěli i ostatní.Já byl svého času na Šumavě a v Plzni a to je přes 500km a taky jsem jel sám.Nehledě na to že někdo jede z Prahy a Peny ten jede ze Šumavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč bys nemohl jet sám?Copak 300km je nějaká trasa?Schválně se zvolil zhruba střed republiky a notabene jížní Morava jak chtěli i ostatní.Já byl svého času na Šumavě a v Plzni a to je přes 500km a taky jsem jel sám.Nehledě na to že někdo jede z Prahy a Peny ten jede ze Šumavy

to je pravda tak hlavně že nám vyjde cesta a účast bude hojná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej večer všem vespolek, tak jsem tady měl zprávu od Vicka - Víti, že musí v pondělí t.j. 2.5.t.r. nahlásit zázazně reservace chatiček!!!

Proto je nutné závazné reservace nahlásit Ríšovi - Ribě nejpozději do neděle večera, aby to mohli kluci v pondělí řádně zareservovat!

Vím, že to je změna proti původně udávanému termínu, kde bylo, resp. ještě stále je, že je nutná reservace do 4.5.t.r., tak bohužel, vedení autokempu nám náš záměr trochu pozměnilo a uvedlo nás do reality. Předpokládám, že až se Ríša vrátí z hospůdky, či pracovní večeře, tak to určitě opraví :smich: Jinak zatím je chatiček volnejch dost, takže se hlaste v co největším počtu :feve::) , aby bylo řádné:kol-99::kol-147::band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikánská omluva Ríšovi s Víťou, já jsem svůj předchozí příspěvek psal vlastně na základě SZ od Víti a nezkontroloval jsem si, zda už to Ríša needitoval. Omlouvám se hluboce a neskonale a strašně se kaju, protože jsem Ríšu "nadzvedl" v hospůdce! :smich::palec2: Alespoň vidíme, že je připraven stále a za všech okolností pro prospěch naší věci! Slava mu :palec2: :palec2: :palec2:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty wole, dědek jeden zatracenej, :palec2: Ten nás honí jak nadmutou kozu. :smich:

Na druhou stranu, kdyby to nedělal, sedime doma za pecí a o srazu si necháme akorát tak zdát.

Díky Karle že nás maš pod kontrolou. To víš na nás dorostence se musí tlačit. kol5:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty wole, dědek jeden zatracenej, :palec2: Ten nás honí jak nadmutou kozu. :smich:

Na druhou stranu, kdyby to nedělal, sedime doma za pecí a o srazu si necháme akorát tak zdát.

Díky Karle že nás maš pod kontrolou. To víš na nás dorostence se musí tlačit. kol5:)

Pěkný pátek všem dorostencům!:p Tak já Vás honím jako nadmutou kozu, no to teda opravdu nevíte co to je!?:smich: A to by jsi Ríšo taky už měl vědět, že "DĚDKOVÉ" to mají v popisu práce!:kuk::smich: Jinak se neboj, já Vás nenechám bez tlaku! Jinak by jste nebyli :palec2::excl::palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, my se snažíme a aby nebylo jen u keců tak mám pro znalé dobrou zprávu. Povedlo se mi zkontaktovat díky žralokovi našeho slovenského kolegu a kamaráda Laama a mám potvrzenou jeho účast na srazu. :worthy:w00t1:

Editováno: , autor: riba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť já vím, že je na Vás "dorostence" spoleh! :smich: Musím uznat, že takový výsledek ohledně Laama je třeba zvláště ocenit :palec2: Jinak předpokládám, že Libor přijede alespoň večer - má to kousek pražák jeden z Vysočiny :p

Jsem zvědavej jak se dnes a během víkendu budou hlásit staří bardi Ace Ventura, Pulper, Paolo.007 a další, kteří byli kontaktováni alespoň SZ.

Dnes byl u mne JohanJFV, ale bohužel, už jak mi říkal v březnu na termín 14/15 je pracovně v Reichu. Moc ho to mrzí, ale nemůže, určitě se bude snažit dostat na nějaký další sraz. Je to škoda, ale všichni víme, že někdy je to prostě tak.

Kuccííí, hezky si užívejte víkendu a nezapomeňte, že je nutné do nedělního večera předat závazné přihlášky, tak nezapomenout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...