Přejít na obsah

SRAZ VRANOV 14. a 15. května 2011


riba

Doporučené příspěvky

loni jsem musel v době srazu do Švédska,tak to prostě nevyšlo, a dost mě to mrzelo,tak to musím letos napravit,to je jasná věc,zatím mám ten víkend volnej,takže v pohodě...a dost se těším....možná pojede i Hugo,a v písku jsou další dva ale ještě se mi neozvali,a Tebe už jsem taky dlouho neviděl,tak popovídáme zase večer u pifka hehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj klucííí,tak jel bych taky,už se těším,doufám,že to letos už konečně vyjde,ještě nevím,jestli sám,nebo i s polovičkou a prckem,ale jeduuuu

David

Tak už jsem tě šoupnul do seznamu. Začíná se nám to hezky rýsovat. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Pasport5: Myslím, že když se spojíš přímo s Víťou, aby Ti to zamluvil na dvě noci, tak by to neměl být problém :)

Jinak až se klucí proberou po páteční noci, budou mít určitě velikánskou radost, jak hezky se to rozjelo a naplňuje. S kým jsem mluvil, tak se nemůže dočkat a opravdu se fšichni upřímně těší :smich:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mi ozval Pulper že tady taky koukne a dá vědět co a jak.Jinak samozřejmě kdo by chtěl i pátek není problém.Můžu to tak přiobjednat.Sám jsem chtěl jet už v pátek ale mám ještě denní tak nevím jestli se pak hned potáhnu na sraz a nebo to nechám na sobotu ráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ríšo jestli tě můžu požádat tak dopsal bys ke každému jménu do závorky typ chatky a počet nocí?Teda aspoň zatím u toho u koho víš.Jinak znovu podotýkám že zcela jistě nebude problém sehnat i přímo na místě ubytování( to je pro ty co si ještě nejsou jistí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Laame, to asi máš hodně eu v portmonce, dneska jsou odpustky hodně mastné :smich: Jinak pro jistotu sem uveď jestli přijedeš jen sám a nebo s doprovodem, aby kluci věděli. Jinak si dej jeden Otčenáš i za mne - ddíky a ne u Malejch Františkánů:):palec2:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem se lekl, že tady taky nikdo není? Hospoda od podvečera zeje prázdnotou a tady taky nic, ale alespoň vidím přihlášeného Víťu, asi si dává dohromady objednávku na zítra? :smich: A kdepak se nám zatoulal náš pan generál Ríša, myslím, že si oba s Víťou zasloužíte metál :palec2: , tak hodně zdaru Vaší práci !:p

Tak Víťa to nevydržel a je už odhlášenej, aniž by jsem si mohl přečíst jeho pocity, ale zato Ríša je již přihlášenej, tak jakpak bylo ;)No málo platný, kontrola přes dorostence holt muší bejt :smich:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...