Přejít na obsah

Navigace DX aktualizuje polohu s velkým spožděním


Doporučené příspěvky

Zdravím, pročítám to tu od začátku do konce, ale řešení na tento problém nevidím:

Navigace DX - nastavím manuálně polohu vozu (samo se to našlo někde o 200 m dál) pak nastavím cíl a dám navigovat... "trasa bude vypočtena".... "trasa je vypočtena".... "pokračujte po této silnici"...... tak teda jedu, ale poloha vozu zůstává na pár minut stále v jednom bodě, pak se aktualizuje a na mapě poskočí, ale už nic neříká a tak mi to tam skáče asi po 3 minutách jak srnka celou cestu....... A teď babo raď :)

Satelitů přijímá asi 8

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě než to nějak vyrvu ven, tak zkusím diagnostiku, prý by to mohlo být vadným snímačem otáček či co... a třeba mi najdou i víc závad, tak uvidíme, zatím díky

Tak diagnostika mi ukázala spoustu problémů včetně přerušenýho signálu z abs k navigaci, je možnost, že to je snímačem otáček? Neumím tu navigaci vytáhnout ven :help:

Editováno: , autor: Ladik7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Takže za tu dobu co problém trvá mi byl vyměněn snímač otáček na levém kole, ale nevyřešilo to nic. DX se mi podařilo vyndat a zapojení vypadá v pořádku, na tom iso konektoru je pár drátů, ale bůh ví kam vedou... nemáte nějakou radu?

z toho konektoru mají být zavedeny jen ty tři dráty? 2x abs a zpátečka?

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...